|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   piščanec
7.2.2008 11:36:50   
tropical
Kako pripravite piščančka  za en obrok otroku.
Ga skuhaste, scvrete, v juhi  naj mi kera prosim napiše.


Tisočkrat vam hvala za odgovore.


Kakšen recept dobrodošel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: piščanec
7.2.2008 12:06:52   
2 Sraki
Jaz sem ga ponavadi kar zraven priloge skuhala. Kot obaro ali pa zraven krompirja in npr. korenčka. Ni treba posebej kuhat. Ocvto pa se mi tud ne zdi vredu za uvajanje.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: piščanec
7.2.2008 12:08:36   
monja79
Jaz košček piščančjega mesa za našo user posted image  (8 m) kar skuham z malo zelenjave (cvetačko, korenček, grah ...) pa čisto malenkost posolim, ker drugače ne je.

Zelo rada je tudi piščančka, ki ga spečem za vse - kar v pečici ali pa pečenega v kozici.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: piščanec
7.2.2008 12:13:26   
nuala
Skuhaš zelenjavno juho s piščančjim mesom.
Npr. v pol litra hladne vode daš pol kosa piščančjih prsi, malo čebule in košček zelene.
Ko zavre, dodaš narezan korenček in sol. Ko se 10 min kuha dodaš še kolerabico, krompir in kuhaš še 10 min. Nekaj minut pred koncem dodaš še grah.

Zadostuje za otročka in mamico. Če mamica ne bo jedla, lahko seveda minimaliziraš količine.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: piščanec
7.2.2008 12:44:27   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1022043&mpage=1&key=pi%9A%E8anec&#1023298

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1135535&mpage=1&key=pi%9A%E8anec&#1135636

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: piščanec
7.2.2008 13:29:19   
kaya2007
al bina ima novo poslanstvo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: piščanec
7.2.2008 14:20:04   
aluš
Jaz sem pri prvem komplicirala, sem mu kuhala posebej, običajno sem ga mu dala v zelenjavno juho (kot obara). Pa ni nič rad jedel - no na splošno ni bil jedec.

Pri ta drugem sem veliko manj komplicirala, največkrat sem  kuhala za vse skupaj. Pečen file na malo olja, pečen v pečici (npr.cel s filo). Če smo imeli pa pohanega, sem pa njemu drobtine proč dala, pa namesto pomfrija je bil pire in špinača za prilogo - za vse družinske člane bolj zdravo kot kakšen pomfi. Pri večini jedeh sem zelo kmalu začela delat tako, da nisem imela 100 loncev na štedilniku. Pa je mali zelo rad jedel, pa nič ni bilo narobe.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?