|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   piškoti
16.1.2013 13:27:16   
Caarmen
Mene pa zanima kdaj ste ve začele otrokom dajati piškote in katere? Zelo rada je sadje, pa bi ji zraven dodala malo drobljenih piškotov - da bi dlje časa ostala sita.
Babica včasih naredi domačo skuto. Sama sem jo ohromno pojedla v mladosti. Kdaj pa domačo sluto lahko dan otroku?

Hvala vam in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: piškoti
16.1.2013 13:29:52   
nyna84
Mislim, da so baby piškoti najboljši (tisti kot za tiramisu). user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: piškoti
16.1.2013 13:37:12   
Caarmen
Naj omenim, da bo hčerka čez par dni stara šele pol leta...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: piškoti
16.1.2013 15:38:37   
Krn
Jaz sem s piškotki začela po 8. mesecu. Sem jih kupila v dm-u od alnature, ker je imel sum alergije na kml in jajca, zato sem mu malo prilagajala jedilnik, prav tako sem z mlečnimi izdelki počakala do dopolnjenega 1. leta starosti.





LUKA 19.01.2011 user posted image
JOŠT 13.09.2012 user posted image

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: piškoti
16.1.2013 15:55:46   
hedviga
Ja DM ima ene fine mislim da Plasmon, se v vlažnem kar raztopijo. naša dva sta jih rada jedla tudi kar same. Se pa nekako ne spomnim kdaj sem jih prvič dala... Za zgostit pa lahko dodaš kako kašico, ki je od 4 mesecev dalje ala rižolino. Imajo v mullerju celo goro tega. Za skuto bi pa tudi jaz še počakala.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Krn)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: piškoti
16.1.2013 16:08:38   
mateyka
ja, plasmon piškoti so za prav male otroke - brez glutena in lahko jih raztopiš v steklenički za mleko, od 4. meseca naprej.

user posted image
http://www.lekarnar.com/izdelki/plasmon-keksi-za-steklenicko-brez-glutena

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: piškoti
16.1.2013 16:18:11   
Krn
Vau ful dobr tile piškotki, nisem še vidla. Hvala.
Tudi moj jih je drugače rad jedel samostojno.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: piškoti
17.1.2013 4:05:13   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Ja DM ima ene fine mislim da Plasmon, se v vlažnem kar raztopijo. naša dva sta jih rada jedla tudi kar same. Se pa nekako ne spomnim kdaj sem jih prvič dala... Za zgostit pa lahko dodaš kako kašico, ki je od 4 mesecev dalje ala rižolino. Imajo v mullerju celo goro tega. Za skuto bi pa tudi jaz še počakala.


Se strinjam. Za zgostit mleka, sadja in zelenjave so super kosmiči (dobiš v mulerju, dm...) brez mleka, sladkorja, glutena, vseh možnih dodatkov... Sadje je že samo po sebi sladko in okusno, ne rabi še dodatnega piškota. Nisem pa niti zagovornik piškotov v mleku, v flaški... ne vem zakaj bi otroka pri pol leta navajal na vse možno sladko. Naj se navadi na okuse, take kot souser posted image
Je pa naš tudi dobil te plasmon piškote, ampak kot samostojno jed, v roko celega. Itak se topijo.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: piškoti
17.1.2013 8:37:00   
meyie
Oh, moj bog. To je tako popolno in razburljivo. Ne zamudite
http://tinyurl.com/b9grrk5

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: piškoti
17.1.2013 8:52:29   
uškinamama
Plasmon, keksi mojega otroštva user posted image .

So pa tudi plazma. yu varianta.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu meyie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: piškoti
2.5.2013 20:59:12   
Polzi
Jaz sem ji od 4 meseca dalje dajala navadne albert kekse med sadno kašico. Tko kdaj vmes pa dobi kak Lino piškot al pa one za tiramisu Baby piškotke.

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?