|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pina ma jada mamico!
25.10.2006 21:40:27   
HuAnita
Evo, ta stavek je zjutraj izgovorila, medtem ko sva se 'cajtaji' - im tako sem v hipu pozabila na njene trmaste izpade in več kot 15m trajajoče izpade nespečnostiuser posted image user posted image user posted image

(prevod: Pimaima rada mamico, cartali)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pina ma jada mamico!
25.10.2006 21:50:56   
Anonimen
hehe a niso dobri teli naši cukri. moja pa pravi..ati moj prjatu! :) pol pa jo čez neki časa prašaš a je ati tvoj prjatu pa on ane! kaj pa je? moj lubičk (prevod ljubček :))

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pina ma jada mamico!
25.10.2006 21:52:14   
total
Ti čist verjamem,da je to lepo..,Nik to že lep cajt govori in morem povedat da bi se sam stiskal in lupčkaluser posted image .Zjutraj ko se zbudi mi reče: mami posim lupčeka.....,in to se stopnije čez ves dan,zanimivo za fanteka da se tako rad cerklja,jaz pa NEIZMERNO UŽIVAM..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pina ma jada mamico!
25.10.2006 21:55:02   
Katrin
user posted image user posted image  Pina!

Še veliko skupnih užitkov user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pina ma jada mamico!
25.10.2006 22:08:47   
Jančika_
Kak lepo!

Name je pa Vasja danes zjutraj najprej zatulil PEJŠ, MAMI, PEEEEJŠ (=bejžuser posted image ), nakar me je hotel še skloftati. Kar tako, ker je bil slabe volje. Eh, klinc...user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pina ma jada mamico!
25.10.2006 22:10:42   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Kak lepo!

Name je pa Vasja danes zjutraj najprej zatulil PEJŠ, MAMI, PEEEEJŠ (=bejžuser posted image ), nakar me je hotel še skloftati. Kar tako, ker je bil slabe volje. Eh, klinc...user posted image




user posted image user posted image user posted image  To lekcijo imamo tudi mi kdaj na sporedu, samo današnja epizoda me je pa vrgla s temleljev.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pina ma jada mamico!
26.10.2006 6:16:35   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Kak lepo!

Name je pa Vasja danes zjutraj najprej zatulil PEJŠ, MAMI, PEEEEJŠ (=bejžuser posted image ), nakar me je hotel še skloftati. Kar tako, ker je bil slabe volje. Eh, klinc...user posted image




ne sekri se.....saj pri nas je pa tud podobno: "Mami, ti ne znaš....ti nič ne veš....očka, ne ****t.....očka, ne ****at..."

Koker jo prime....že nasl. hip se pa stiska in pravi: "moj moj" pa se spet odkupiuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pina ma jada mamico!
26.10.2006 7:19:11   
srki
Ah, Cukr, poznam občasne izpade, samo to naredi v navalu jeze, ko mu pa res nekaj ni všeč, amapk ni vedno tako. Me je ža tako za lase povlekel, da sem kar zvezde videlauser posted image . Pol ga pa hitro mine, pa reče "oposti" - oprosti, pa poboža me. Ah, kakšni cukrčki so tile naši otročki.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pina ma jada mamico!
26.10.2006 7:29:52   
Anonimen
Ja, res balzam.

Ampak, Jančika, ti se pa ne sekirat. No, saj verjamem,, da se ne. Še tudi pri takih malih svojeglavcih pride pozneje kdaj pa kdaj kakšen preblisk nežnosti, boš videla. Sicer res zelo hitro, v hipu mine, ampak vsaj nekaj.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pina ma jada mamico!
26.10.2006 10:02:21   
Jančika_
Splišni, ja, imaš prav, tu pa tam ga nekaj navdihne in mi da lubčka ali me objame - ampak res samo za trenutek. Je pač tak, čisto svoj (in atijev in dedijev, ostali smo bolj za okras). Saj takile izpadi so zelo redki, seveda se pa najraje zgodijo ravno takrat, ko si že itak na tleh... Me pa bolj razkuri, kot da bi se sekirala; si mislim, mulc, rodila sem te, rit ti brišem, ti pa meni "peeejš"user posted image . Oh ja, še kaj hujšega nas čakauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pina ma jada mamico!
26.10.2006 14:23:00   
Pilar
Jaz pa čakam, da bo sploh kaj spregovoril...Pri nas je vse kaka.
In isto kot pri vas Jančika...pride slabe volje in kar nekaj noriuser posted image ...Še dobro, da je dolga in lepa jesen - gremo na zrak in je malo takih izpadov.

Joj, Huanita, kako  čakam, da me bo Jure poklical mami, kaj šele, da mi bo povedal, da me ima rad.....

< Sporočilo je popravil Pilar -- 26.10.2006 14:24:00 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pina ma jada mamico!
26.10.2006 14:27:10   
Anonimen
Moja sončica je pa že "hinavka" user posted image
ko neki ni po njeno me udari, jaz začnem jokat...
ona gre stran od mene,
čez neki časa pa "bojži, bojži mami, plosti, plosti, rada mam mamico"

Na začetku je full palila na "jok" Matr so brihtni da skapirajo kdaj gre zares in kdaj ne.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?