|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pizza
24.2.2005 20:16:47   
lutka
Jutri bi rada spekla pizzo,pa nimam nekega pametnega recepte za testo,bi bila zelo vesela če mi pomagate z nasveti oz.recepti


lp:rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pizza
24.2.2005 20:22:44   
ZARA
cca 30 dag moke
1 jajce
pivo
olivno olje
sol
jst ga tko nardim,pa fejst premesej in pust stat vsaj eno uro...

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pizza
24.2.2005 20:26:45   
Sibil_
Zara a brez kvasa?
Res?:zmeden2:
Tak recept pa prvič slišim...
Jaz pa nardim nekje 30 dag moke, pa pol kvasa, pa 2 žlički olivnega olja, sol, sladkor, 2,5dcl mlačne vode,ščepec origana.Pomembno pa je, da se kvas popolnoma stopi v vodi in da je voda mlačna (če daš not prst je ista temperatura vode kot je topel prst).
Potem pustim stat nekje pol ure in razvaljam in nardim pizzo.;)
Pa dober tek,
Sibil

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pizza
24.2.2005 20:28:03   
ZARA
ja sibil,pivo je namest kvasa...

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pizza
24.2.2005 20:30:47   
Primoza
400 g moke, pol deci olivnega olja, en kvas , ščepec sladkorja, malo večji ščepec soli, kakih 2 dl vode. To jaz zmečem v kruhomat in dobim testo, drugače je potrebno ročno pregnesti, pustit da počije, spet pregnesti in pustiti da počije. potem pa kepo zavrteti z roko, da se razleze in položiti na pladenj namazan z maslom, namazati s pasiranim paradižnikom, naložiti stvari ki so vam všeč, dodati olive, posuti s sirom, potresti z origanom pa še čim odvisno od sestavin in dati v pečico na 220 st C. V primeru morskih sadežev pečemo vsaj 15 min, malo kontroliramo, v primeru npr. kraškega pršuta pa le 11 minut.

Tisto za pripravo tresta je bolj po spominu, ker imam zdaj že predolgo kruhomat.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pizza
24.2.2005 20:33:13   
ZARA
primoza... a ti pa kr u kruhomat vrzes vse,bom probala-dobra ideja!!

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pizza
24.2.2005 20:33:52   
NinaŠ
Jaz delam po tem receptu:
ca 40 dag moke
2 žlici olja
ščep soli
2 - 3 dcl mlačne vode
kanček kisa
3/4 kvasa

Kvas zdrobim v "jamico" ki jo naredim v moki, prilijem vodo, olje, sol, kis in začnem mešat na sredini, postopno umešam moko, pregnetem. Testo vzhaja 1/2 - 1 uro, ga razprostrem na pekač, naložim vse kar pač naložim 8origano, kečap, šunka, sir,.....) in vzhajam še slabe 1/2 ure. Pečem v pečici 180*, 25 min.

Dober tek, LP

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pizza
24.2.2005 20:35:54   
Primoza
Naš Clatronic ima funkcijo testo (teig), traja sicer uro in pol, vendar je testo zelo dobro pripravljeno.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pizza
24.2.2005 22:13:15   
BARBARA R.
Se strinjam s primožo, res je testo za pizzo iz kruhomata mmmmmmmmmmmmmnjam.Veliko receptov sem že preiskusila, a ta je zakon.

:muca:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pizza
24.2.2005 22:40:17   
KIRA
jaz pa nič jajc ne dajem, sam moko, vodo in sol. pa kvasim tud ne, ker ne maram debelega testa. čit enako je kot za kruh - recimo.
pa ga razmažem lepo po pekaču, gor pa obvezno dam papir za peko.
pol dam gor kečap z malo olivnega olja, soljo in origanom, pol pa obloge, kar pač imam pri hiši. včasih tud brez sira, sam takrat dam kako malo moćnejšo salamo,da ni tako plehko. men je bla najboljša budimska za pico, sam je več ne elajo. sedaj pa če mam dnarce, kupim eno avstrijsko salamo, ki je zunaj poprana in je tud super. pečena ima čist drug okus kot pa tako...

dober tek, mimogrede. jaz sem hvalabogu že pojedla, drgač bi se mi sedaj sigurno sline cedile.
(probajte kitajsko zelenjavo gor dat - tito pravo za wok (ki nima korenčka itd. pač pa pravo kitajsko zelenjavo). menje to super dobro, včasih še boljše kot gobice)

Lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
Idealen obrok za veliko železa v nosečnosti
Železo je nujno potrebno in ga je ob primanjkljaju v nosečnosti potrebno dodajati. Pri povečanju zaloge železa si lahko ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?