|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:09:48   
Jana28
Živjo,

kje točno in kdaj (katere dni oz. katere ure dneva) lahko plačam moževo prisotnost pri porodu?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:11:32   
AnciM
Katera porodnišnica?

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:11:52   
piamaria
moj mož jo je kar, ko sva prišla rodit- lj.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:17:21   
Jana28
se opravičujem, pozabila napisat, da me zanima za porodnišnico Ljubljana.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:22:13   
m jana
Kaj to se sedaj placuje ali kaj????user posted image Moj je bil obakrat zraven pa nisva rabla nic placat!!

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:24:02   
nejcko
Komot na dan poroda, ampak tista stara babiška šola, kjer se plača, je odprta samo do določene ure (do 15.00), če se ne motim.

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:31:09   
Jana28
kje pa je točno ta stara babiška šola? jaz bi namreč raje to opravila prej, da je ena briga manj potem.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 9:37:19   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Jana28

kje pa je točno ta stara babiška šola? jaz bi namreč raje to opravila prej, da je ena briga manj potem.


To je ena lesena zgradba nasproti nove porodnišnice oz. stoji nekako vštric s staro porodnišnico - ne moreš zgrešiti, jo zagledaš na desni strani, če se pelješ oz. greš proti porodnišnici, zraven je vrtec, pa parking v smeri proti medicinski fakulteti.
Ni šans, da zgrešišuser posted image

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 10:19:30   
Jana28
hvala, bom šla mal raziskovat. v najslabšem primeru vprašam vratarja v porodnišnici.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 10:22:12   
angel_rebelde
Od kdaj se pa plača prisotnost? user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 11:03:43   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Od kdaj se pa plača prisotnost? user posted image


Plačaš v bistvu oblačila v katere se partner obleče. Kar pa ni glih mali strošek, res pa tudi ni tolk vredno. Plačaš vedno, razen če te spregledajo, pozabijo.....

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 15:37:38   
naia
sem ravno danes šla po potrdilo, je v stari babiški šoli (šlajmerjeva 3a), za staro porodnišnico, kot pravi nejcko je to temnorjava lesena zgradba, meni je zelo podobna naši baraki na vrtu user posted image ...greš pa v prvo nadstropje, soba 22, delajo do 15.00, pazi na pavzo za malico, so nam že v šoli rekli, da te ne j*** med tem časom, tam okoli 11-ih imajo...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 17:08:49   
maca m
V nm porodnišnici očetje plačajo po porodu, se ne spomnim več kolko je plačal, ni pa bilo veliko. Ta denaj pa baje babice porabijo za kakšne nove aparature.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 17:16:28   
zmajaz
A v LJ je treba kar vnaprej plačat? V Celju je mož komaj čez par tednov po mojem porodu dobil položnico domov in jo je potem v miru plačal.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 17:51:08   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

A v LJ je treba kar vnaprej plačat? V Celju je mož komaj čez par tednov po mojem porodu dobil položnico domov in jo je potem v miru plačal.


Ne lahko plača tudi po porodu, vendar je zaželjeno, da še v času, ko si še ti v porodnišnici

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 18:08:42   
zmajaz
Moj je spraševal, pa so mu v porodnišnici rekli, naj nič ne skrbi, da bo že dobil domov položnico.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 20:18:32   
tiamia
Mi nismo nič plačali. Meni se to zdi, totalna bedarija, da morajo očetje plačevat prisotnost pri porodu.user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
5.1.2009 20:26:24   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Od kdaj se pa plača prisotnost? user posted image


Plačaš v bistvu oblačila v katere se partner obleče. Kar pa ni glih mali strošek, res pa tudi ni tolk vredno. Plačaš vedno, razen če te spregledajo, pozabijo.....



user posted image user posted image

"Moj" je dobil obleko, pa sploh ni rabil plačati..user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
7.1.2009 16:54:39   
uršika***
Baje je čisto odvisno od vsake porodnišnice posebej. Nekatere zaračunajo, druge ne- ja, takšen je naš zdravstveni sistemuser posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
9.1.2009 15:49:52   
Anonimen
Punce ne me hecat da more oče plačat zato da je lahko zraven ko se njegov otrok rodi.
To je totalna bedarija, sam če se ne plača povsod že nekaj smrdi se potem porodnišnica sama odloči a bo računala al ne.
Groza ta naš zdravstveni sistem je res podn od podna.

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
9.1.2009 15:50:57   
tasa_m
v mb. se ne plača prisotnost partnerja pri porodu..
to še nam treba ja..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
11.1.2009 21:13:27   
Anonimen
Dopolnila bi rada samo to kaj sploh je treba plačati. Omenile ste že une zelene obleke, ampak to ni vse. V znesek je všteto tudi to, da so partnerji obiskovali materinsko šolo, pa naj gre za uno ta hitro varianto ali uno ta dolgo. Nam nosečnicam to plača ZZZS, očetom pa ne (oziroma spremljevalci pri porodu), zato je to všeto tudi v tisti znesek, ki ga morajo očetje plačati, da so lahko prisotni pri porodu.

Je pa res, da ni nekega enotnega merila in zato se ponekod v Slo plača, nekje drugje pa ne user posted image

V Lj se lahko plača pred porodom (je zaželjeno), če pa par porod prehiti ali podobno pa se lahko plača tudi nakndano (ponavadi ne komplicirajo preveč).

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
11.1.2009 21:20:04   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Dopolnila bi rada samo to kaj sploh je treba plačati. Omenile ste že une zelene obleke, ampak to ni vse. V znesek je všteto tudi to, da so partnerji obiskovali materinsko šolo, pa naj gre za uno ta hitro varianto ali uno ta dolgo. Nam nosečnicam to plača ZZZS, očetom pa ne (oziroma spremljevalci pri porodu), zato je to všeto tudi v tisti znesek, ki ga morajo očetje plačati, da so lahko prisotni pri porodu.


Samo to pa ne vem, če drži - recimo MB porodnišnica načeloma zahteva, da ima partner opravljeno materinsko šolo (če malo zateži, mu sicer potem tudi dovolijo brez materinske šole), prisotnost pri porodu pa se ne plača. CE porodnišnica pa ne zahteva materinske šole za partnerja, prisotnost pri porodu pa se plača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
11.1.2009 22:03:42   
Anonimen
zmajaz - To kar sem napisla velja za Lj porodnišnico in tako nam so na materinski šoli pojasnili 2 leti nazaj. Je pa res, kot sem že prej napisala, da ni nekega enotnega sistema znotraj naših porodnišnic in bi bilo treba to urediti, da ne bi bilo razburjanj in fer do vseh.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plačilo prisotnosti pri porodu
11.1.2009 22:05:32   
Hans
A tudi to se plačuje? V Brežiški porodnišnici je zastonj.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?