|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 14:57:57   
andrejaboris
SE tut plača? KOlko če se?
Pa kaj so nori malo?! To ne morš več verjet kaj se dogaja v naši ljubi Sloveniji!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 15:04:53   
Vrtnica79
Mi2 nisma nič plačala!

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 15:16:40   
Marogica
Nič ne vem o tem. Dvakrat v MB rodila, pa ni bilo nič treba plačati...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 15:24:44   
Maleal
Ne vem kdo bi bil nor in zakaj se razburjaš,saj se nič ne plača.Od kod ti taka info,a baba čula baba rekla?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 16:07:12   
andrejaboris
če pa se skor povsod drugod plača...kranj LJ ptuj...


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 16:28:09   
andie
V  celju se plača, ne spominim se kolk, 15 evrov..?
Pa ka potem..user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 18:15:02   
andrejaboris
in kaj plačaš s tem? Zrak ki ga diha? al to da oni ne rabijo bit oni tolko s tabo ker če je kaj ful narobe jih lahko partner pokliče? N e razumem! Kaj pa tisti ko nimajo in bi tut rade partnerja pri porodu!

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
11.3.2008 18:41:37   
Dadi
Mojmu so ta drugič v Kr. pozabili računatuser posted image ...Ampak se nisva nič pritožila..user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
15.3.2008 16:41:22   
kekec in mojca
Andrejaboris, saj se ti ni treba razburjat, bolje, da pokličeš v P in tam poveš, kaj te žuli, ker boš definitivno VEČ DOSEGLA. user posted image

V to ceno, ki jo običajno druge porodnišnice zaračunavajo je zajeta obleka za očeta - saj veš, tista sterilna zelena.

V Mariboru pa ne plačaš nič, tukaj za marsikaj dajo malo več denarja (npr. zastonj epiduralna user posted image user posted image user posted image - če bereš kaj forum, boš vedela, zakaj se smejim - in zastonj prisotnost očeta pri porodu), potem pa šparajo na drugih stvareh, ki bi bilo bolj potrebno - npr. pri kakšni babici več v porodni sobi, kjer za 6 porodnih sob skrbita le dve babici. Baje so na izmeno tri babice, ena je v sprejemni, dve pa v porodnih sobah... Ne znam si predstavljat, kako to zgleda, ko je gužva. user posted image No, ampak to je že druga tema.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
15.3.2008 17:21:26   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Andrejaboris, saj se ti ni treba razburjat, bolje, da pokličeš v P in tam poveš, kaj te žuli, ker boš definitivno VEČ DOSEGLA. user posted image

V to ceno, ki jo običajno druge porodnišnice zaračunavajo je zajeta obleka za očeta - saj veš, tista sterilna zelena.

V Mariboru pa ne plačaš nič, tukaj za marsikaj dajo malo več denarja (npr. zastonj epiduralna user posted image user posted image user posted image - če bereš kaj forum, boš vedela, zakaj se smejim - in zastonj prisotnost očeta pri porodu), potem pa šparajo na drugih stvareh, ki bi bilo bolj potrebno - npr. pri kakšni babici več v porodni sobi, kjer za 6 porodnih sob skrbita le dve babici. Baje so na izmeno tri babice, ena je v sprejemni, dve pa v porodnih sobah... Ne znam si predstavljat, kako to zgleda, ko je gužva. user posted image No, ampak to je že druga tema.



Točno tako. Raje dam malo več dnarja, pa imam oskrbo tako kot treba. Ne pa da vsake par ur pride kdo mimo in mi roke noter zarije pa gre.. user posted image user posted image

Se je pa glede dojenja v MB ful popravilo, upam da bodo sledile še druge stvari.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
17.3.2008 7:56:07   
NinKa
V PO je bilo treba plačat - ampak v to ceno je bilo zajeta obleka za očeta. Vmes je dobil kaj za pit...pa ker se je moj porod vlekel v nedogled je dobil tako zajtrk kot tudi kosilo.

Men je blo čist kul....ne znam si pa predstavljat tega kaj piše Mojca in Seven....okoli mene so bili cel čas tako anesteziolog, babca...ta dva sta bila res cel čas. Vsake kvatre je pogledal noter porodničar.....na koncu pa še pediatrinja in ena sestra...torej je bilo okoli mene 6 ljudi.

Tako, da junija ne hodim okoli po štajerski user posted image .

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
17.3.2008 10:14:30   
butara
Kaj pa vem...izkušnje so različne, vsaka ima svojo.
Jaz ne bom nikogar strašila z MB porodnišnico. Ves čas poroda je bila babica ob meni, prijazna kot angel, masirala mi je hrbet, božala po stegnih, ko je bilo najhuje, obvarovala mi je presredek, skratka - vse naj naj. Babica Iva je res zakon.
Pri prvem porodu je bilo tudi vse super, tudi babičar Bojan je bil ves čas na razpolago.
Res nimam pripomb in si želim, da bi v bodoče vse porodnice imele tako izkušnjo, res. Žal mi je za vse ostale, kjer ni bilo tako rožnato user posted image

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
17.3.2008 11:19:01   
andrejaboris
Saj se ne razburjam ampak za zdravstvo tako že nonstop plačujemo in če ima partner urejeno zdravstveno zavarovanje ne vem zakaj bi mogo plačat prisotnost pr porodu. ( tud obleko)
Tako je pač moje mnnenje in ni mi všeč to da zavarovalnice služijo na naš račun!

Jaz sem že enkrat rodila v Mariborski porodnišnici in je blo vse super od babic, zdravnikov, sester, tak da sem bla res ful zadovoljna! SAj midva bova tud plačala če bo treba za prisotnost samo se mi pač ne zdi fer, da moramo kljub visoki mesečni zavarovalnini še dodatno plačevat mal miljon stvari v zdravstvu. ( od zdravil...Pa naj vas opomnim, da nimajo vsi denarja. Če pa ga ve imate za razmetavat pa kar! Vaša odločitev!

To je pač moje mnenje!

Lepo se imejte in lepouser posted image !

papa




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu butara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
2.4.2008 9:01:15   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Baje so na izmeno tri babice, ena je v sprejemni, dve pa v porodnih sobah... Ne znam si predstavljat, kako to zgleda, ko je gužva. user posted image No, ampak to je že druga tema.



user posted image user posted image user posted image tvoji podatki so točni... user posted image user posted image user posted image
To zgleda tako, da je babica pri tisti porodnici, ki nima spremljevalca, pa ko je gužva potem tud tista s sprejema pride. Saj sprejemi pa niso non-stop....user posted image
To so besede glavne babice Erike. user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
2.4.2008 9:14:19   
Marogica
Meni pa se to z babicami zdi čisto OK. Kaj pa naj delala babica z menoj v porodni sobi, če se 9 ur odpiram in odpiram in odpiram....pa ne gre nikamor. Moža pa se imela tudi ob sebi. Torej me to ni motilo, koliko je bila prisotna..kajti ko je bilo potrebno, je bila zraven. In to je važno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
2.4.2008 10:43:11   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni pa se to z babicami zdi čisto OK. Kaj pa naj delala babica z menoj v porodni sobi, če se 9 ur odpiram in odpiram in odpiram....pa ne gre nikamor. Moža pa se imela tudi ob sebi. Torej me to ni motilo, koliko je bila prisotna..kajti ko je bilo potrebno, je bila zraven. In to je važno.


user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plačilo za prisotnost očeta pri porodu v MB!
4.4.2008 12:18:53   
aprilska34
Rodila sem pred še ne 14-imi dnevi v MB porodnišnici. Za prisotnost partnerja ni potrebno nič plačati. Še več- tudi potrdila iz materinske šole niso zahtevali, vprašali sicer so, če jo je obiskoval, ampak potrdila niso potrebovali. Šole tudi nisva zaključila, ker naju je porod prehitel in potrdila nisva imela, ampak, kot sem rekla, nič ne komplicirajo. Ker sem v porodni sobi ležala 2 dni, so možu tudi prinesli udoben gugalnik, en dan je dobil tudi kosilo. Osebje je prijazno, babice te  redno hodijo gledat in si vzamejo čas za pogovor s tabo.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?