|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavanje
5.5.2012 13:58:57   
ruby19
A vaši otroci že znajo plavat? Naša je stara 6 let, pa še ne zna. Jo nameravamo letos naučiti. A mi katera, ki ima že šolskega otroka, lahko pove, če imajo v šoli kakšen tečaj plavanja ali je to v okviru šolskega programa ali kot dodatna dejavnost? Kee posebej plačevat nam najbrž ne bo zneslo. Pa še to me zanima, ali je res, da se otrok veliko lažje nauči plavat na morju kot v bazenu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plavanje
5.5.2012 14:15:21   
sazi
Kolikor je meni znano, imajo v šoli organizirano plavanje - hodijo 1 teden vsak dan. Ne vem pa, če je tako povsod.
V morju se lažje plava, ker je voda slana in je večji vzgon - bolj otroka "drži gor". Je pa problem, če je morje vzvalovano in to moti/straši otroka pri učenju - odvisno od otroka. Naš se je naučil okoli 6. leta na bazenu, pa mora še malo "potrenirat" da bo res zanesljiv.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavanje
5.5.2012 14:32:10   
kajalin*
naša se je naučila plavat pri cca 5 letih, poleti je hodila na plavalni tabor (pri nas 25 eur ) in sicer dva poletja, letos ne vem, če jo bomo dali... hodi v 1razred in so imeli v šoli neobvezen tečaj plavanja kamor so vpisali vse prvošolčke (starši ) in po katerem so imeli še dve uri šol. pouka.4 dni tečaja cca 43eur ( Golovec Celje ) Kljub temu, da je že znala plavati, je bila zelo občutljiva na vodo v očeh in po obrazu in pri tem šolskem tečaju je to izgubila, tauha brez da se za nos prime, naučili so jo kraul,... toje to, drugač smo jo pa sami naučili osnovnega plavanja- žabca.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavanje
5.5.2012 21:59:27   
*bubi*
Prvošolčki imajo plavalni tečaj, ki ga financirajo občine. Naši so hodili dva tedna oz. 10x.

Moj sin je bil čisti neplavalec, pa se je kar lepo naučil pod vodo plavat. Tako da je dobra osnova za naprej.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plavanje
5.5.2012 22:01:13   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

hodi v 1razred in so imeli v šoli neobvezen tečaj plavanja kamor so vpisali vse prvošolčke (starši ) in po katerem so imeli še dve uri šol. pouka.4 dni tečaja cca 43eur ( Golovec Celje )



hmmm... sem mislila, da povsod občine v celoti financirajo user posted image  Mi nismo rabili niti prevoza plačati.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plavanje
5.5.2012 23:08:24   
Janya
Vodice imajo ta tečaj v tretjem razredu in ga v celoti plača občina. Ni pa cilj da otrok splava ampak je to samo privajanje na vodo razlaga pri nasuser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plavanje
6.5.2012 8:08:03   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Vodice imajo ta tečaj v tretjem razredu in ga v celoti plača občina. Ni pa cilj da otrok splava ampak je to samo privajanje na vodo razlaga pri nasuser posted image


No, taka razlaga je pri nas v 1. razredu.
V 3. pa imajo ponovno plavalni tečaj, takrat pa ga financiramo starši (se mi zdi, nismo še tako daleč).

Sem mislila, da so te stvari bolj poenotene user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plavanje
6.5.2012 8:21:55   
sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


Sem mislila, da so te stvari bolj poenotene user posted image

Niso poenotene...kot ponavadiuser posted image

Pri nas so trije tečaji plavanja: v vrtcu predšolska skupina,1.razred in 3. razred in vsi so za plačat,kolikor mi je znano....vsaj za prva vem,da sta ziher,ker sta že za nami-tretji nas čaka drugo letouser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plavanje
6.5.2012 15:51:49   
Tutan
Plava že od 3,5leta dalje. Sicer je imel svoj sistem, pa smo ga letos s sovrtičkarji dali v nadaljevalni tečaj, kjer je v 5 dneh brez problema osvojil žabico in hrbtno (dobil tudi zlatega morskega konjička). Tako da tile tečaji so super, pa niti ne stanejo veliko (mi smo dali 20€ za Velenje). Če bodo imeli to možnost tudi v prvem razredu, ga bom vseeno še dala - imajo se super, učiteji so prijazni, veliko naučijo, otrok nekaj odnese. Za teh 20€ sploh nimaš razmišljat kako drugače (pa kolikor se pogovarjam z drugimi mamicami so takšne cene povsod po Sloveniji - od 15-25€). Pa čeprav bo se mogoče neplavalec v enem tečaju naučil osnove, je velika večina sama ob koncu piplavala vsaj 8 metrov samostojno, naprej pa sami gradite.
Je pa tale gospod, ki organizira te tečaje razlagal, da je bilo zdaj par let vsaj tja do 6 leta ogromno plavalcev, letos pa na pregledih v 1. in 3.razredu opažajo, da jih kar nekaj ne zna (precej nad povprečjem zadnjih let). Ker rokavčki so le kamot....

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?