|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavanje v Ljubljani
27.8.2008 9:15:06   
zita
Mi lahko kdo priporoči kakšno dobro plavalno šolo za otroke? Prosim.
Naš fant bo oktobra 3 leta, čisto navdušen  nad morjem. Rada bi ga 1 x tedensko vozila na kakšno plavanje. Sicer ne vem, ali bo želel biti sam v bazenu z otrocvi (brez staršev, je bolj zadržan), zato bi pred vpisom najprej poskusila če mu je všeč.Silila ga ne bom.

Ima kdo izkušnje s kakšnimi dobrmi plavalnimi učitelji.

hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plavanje v Ljubljani
27.8.2008 9:25:30   
Maxica
Mi smo hodili na Center za rehabilitacijo Soča, kjer so imeli organizirano plavanje za dojenčke pa tudi za malo večje otročičke v okviru športnega društva Nova Drulovka. Vendar to je bilo že lansko leto spomladi, tako da ne vem, če to še obstaja.


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavanje v Ljubljani
27.8.2008 13:15:25   
fricka
V Atlantisu, prijaviš se v trgovini Aquamanija. Mi smo dali čet 10 ur, v skupini so bili trije. Zdaj pa gremo individualno še 5 ur.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavanje v Ljubljani
27.8.2008 13:32:38   
mml
Mislim, da ima zavod G-rega plavalne tečaje za otroke od 3. leta dalje v Zavodu za rehabilitacijo invalidov in na Fakulteti za šport...poglej na njihovi spletni strani http://www.g-rega.com/. Naši prijatelji so bili zelo zadovoljni. Sama pa izkušenj še nimam, ker je naša frklja še malo premajhna. Sem bila pa zadovoljan z Aquamania za plavanje dojenčkov

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




pitje otrok
Lelly28 RR

Kaj največkrat pije vaš otrok, ko je žejen?

voda (77%)

sladkan čaj (0%)

nesladkan čaj (17%)

kupljen sok (0%)

domač sok iz sadja in/ali zelenjave (6%)


Število vseh glasov: 35

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!