|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleničke, privatni vrtec
7.3.2011 3:49:39   
Vizažistka.Lara
zdravo,

zanima me tiste, ki imate otroke v privatnih vrtcih s koncesijo ali brez, kako ste zmenjeni z vrtcem glede pleničk : jih prinašate vi ali jih kupuje vrtec ?

pri privatnem varstvu mi je logično, da prineseš paket in kremo za ritko.

v javnem vrtcu mi je kolegica rekla, da vrtec da 1 do 2 pleničke dnevno za otroka in je všteto v ceno. tretjo ali veš, pa starš prinese paket.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pleničke, privatni vrtec
7.3.2011 8:58:44   
aelail
Pri nas smo v javni vrtec nosili plenice, vlažilne robčke, kremo, itd. Najbolje da vprašaš v svojem vrtcu, ker je povsod drugače.

(odgovor članu Vizažistka.Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pleničke, privatni vrtec
7.3.2011 9:11:56   
Hope2
Točno tako, pozanimaj se.

Mi imamo otroka v privat varstvu in čisto nič ne nosimo, ne robčkov, ne kreme, ne plenic, ne slinčkov..... samo nekaj rezervnih cunj prinesemo.
Moja sestrična ima otroka v javnem vrtcu in mora prinesti s sabo, plenice, kremo, robčke.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.3.2011 9:12:46 >

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pleničke, privatni vrtec
7.3.2011 9:32:00   
benika
Mi imamo otroka v vrtcu s koncesijo in smo prinašali pleničke ter papirnate robčke.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pleničke, privatni vrtec
7.3.2011 10:35:48   
kristinaj
pri nas v go ni treba nosit pleničk s sabo ker imajo vse tam.... tudi kremo po potrebi...

prinest moramo samo robčke za nos brisat...



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Vizažistka.Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pleničke, privatni vrtec
7.3.2011 21:49:52   
sanelaa
Smo iz velenja in nič ne nosimo v vrtec.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pleničke, privatni vrtec
8.3.2011 0:23:09   
Vizažistka.Lara
tele odgovori so me pa zelo presenetli. še posebej tisti, da v državni vrtec prinesete planičke.

_____________________________

Poiščite me na FB : Vizažistka Lara

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pleničke, privatni vrtec
8.3.2011 9:33:20   
mayci
Ko sem bila v vrtcu v Ljubljani v službi (javni vrtec) smo imeli pleničke v vrtcu, neomejeno količino (vendar samo za staros 1-3 leta, če je ak starejši otrok še potreboval pleničko, jih je prinesel s sabo)
V Kamniku pa starši nosijo pleničke v vrtec (tudi javni vrtec)


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Vizažistka.Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pleničke, privatni vrtec
8.3.2011 9:58:53   
majana79
cene programov v Slo za vrtce niso enotne, zato tudi razlika v tem, ali prineseš pleničke ali ne

sicer me čudi, da npr. v LJ nimajo vrtci enotne politike, glede na to, da imajo isto ceno, ampak najbrž pa razliko vnesejo v kvaliteto programa ali kaj podobnega

v naš vrtec ne nosimo za jasličarja nič (LJ), dobi vse tam (pleničke, robčke, kremo, ipd.)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pleničke, privatni vrtec
8.3.2011 13:41:22   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Vizažistka.Lara

tele odgovori so me pa zelo presenetli. še posebej tisti, da v državni vrtec prinesete planičke.


PlEničkeuser posted image

(odgovor članu Vizažistka.Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pleničke, privatni vrtec
8.3.2011 20:38:10   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: Vizažistka.Lara

tele odgovori so me pa zelo presenetli. še posebej tisti, da v državni vrtec prinesete planičke.


ja v vrtec moram prinesti vse od peleničk,kreme,robčkov.....pa še vsak mesec ga moram plačat 400€
govorim za javni vrtec....

(odgovor članu Vizažistka.Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pleničke, privatni vrtec
9.3.2011 7:18:53   
sončnica24
Moj otrok je tudi v javnem vrtcu pa moramo pleničke s sabo nosit v primeru da pa kak dan kakšna zmanjka, pa jih imajo tudi tam, ampak drugače pa moramo imeti svoje, prav tako kremice in vlažilne robčke.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pleničke, privatni vrtec
9.3.2011 10:59:41   
PapuaNG
Pri nas (LJ, javni vrtec) v vrtec prinesemo samo otroka in rezervne cunje user posted image Za vse ostalo poskrbi...vrtec user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pleničke, privatni vrtec
9.3.2011 14:52:32   
dreamhorse
In tiste, ki v javni vrtec NE nosite pleničk, koliko ga plačate.. oz. koliko je plačila za 8. plačilni razred.
Pri nas tudi nosimo pleničke, robčke in kremo, pa je cena 335, eur,... + 20 %, ki jih plača občina.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pleničke, privatni vrtec
9.3.2011 18:40:32   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

In tiste, ki v javni vrtec NE nosite pleničk, koliko ga plačate.. oz. koliko je plačila za 8. plačilni razred.
Pri nas tudi nosimo pleničke, robčke in kremo, pa je cena 335, eur,... + 20 %, ki jih plača občina.


Pri nas v 1. starostnem obdobju ne nosimo plenic - naša sicer porabi eno na teden za spanje, nosimo papirnate robce, vlažne robce in kremo. Cena 8. plačilnega razreda je 320€, ekonomska pa 400€.
Za drugo starostno obdobje ne vem, ker večja je šla suha v vrtec.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?