|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleničke ponoči
18.9.2005 12:42:43   
joca
mene zanima kakšne pleničke uporabljate? Jaz sem imela že od začetka pamperske in z 1 sem bila zelo zadovoljna potem pa sem prešaltala na 2 in se mi je dostikrat zgodilo da se je zbudil pokakan in je kakec stekel ven iz pleničke pa sem ga previjala ob 6 zjutraj pa zvečer ob11. Zdaj sem kupila 3 in so skoraj iste kot 2. Zanima me katere so bolj vpojne da lahko spi čez noč inne bo šlo preko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pleničke ponoči
18.9.2005 12:49:55   
TARA in MAJ
mi smo z pamparskam zelo zadovoljni

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pleničke ponoči
18.9.2005 12:54:08   
Anonimen
No, tole bo pa prestavljeno.

(odgovor članu joca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   pleničke ponoči
18.9.2005 14:02:27   
Anonimen
Evo, je že

(odgovor članu joca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?