|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenice 2 ali 3/ huggies
5.8.2006 11:30:10   
*karina*
Kdaj ste zacele uporabljati pampers st. 3 al pa katerekoli druge. Nas mali ima 4.5 kg pa ne vem ali naj se naprej kupujem 3-6 ali 4-9 plenice. Ali naj kupujem trojko, ker se mi zdi da ga zadnje case ze bolj drzi elastika okoli stegen, poznajo se mu robovi?

Zanimajo pa me se huggies plenice, ali so fejst drazje od pampersk in na kaj je treba pazit, katere so dobre? Kaj to pomeni huggies zelene, te so precej pohvaljene tukej na forumu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenice 2 ali 3/ huggies
5.8.2006 11:45:58   
pravljica
jaz prisegam na huggies, so mi boljše tudi od pampersk activ fit...trenutno imamo 4 zelene...če se ti zdi, da so mu premajhne, kupi večje...jaz sem menjala, ko so začele spuščat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenice 2 ali 3/ huggies
5.8.2006 14:32:30   
benika
Mi smo presedlali na Pampers 3 (4-9 kg), ko je imel mali cca. 5 kg. Po moje se ti bolj splača kupit plenice od 4-9 kg in ne one druge. Verjetno se ti bodo zdele malce velike, ampak brez skrbi, ni panike.

Huggies plenice mislim da so cenejše od Pampersk. Mi smo uporabili le en paket (roza barve), pa smo bili totalno nezadovoljni. Na splošno pravijo punce, da so zelene bolj kvalitetne.


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenice 2 ali 3/ huggies
5.8.2006 14:49:55   
barbara b
Jaz uporabljam modre Huggiske in se zelo zadovoljna z njimi. Tudi cenovno so ugodne. user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenice 2 ali 3/ huggies
7.8.2006 13:23:44   
SaaS
Mi smo skoraj vedno zamenjali pri spodnji meji. Torej na 4-9kg, ko je imel mali 4kg.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?