|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 13:15:17   
*karina*
Dejte mi prosim pomagat, nasega malcka pri enem mesecu vsako noc previjemo ob 23ih in naslednjici od 6,7ih zjutraj, pa je vedno premocen. Probala fixies in pampers dvojke in pampers trojko pri zdaj petih kilah. Kaksna ideja kako naj nam uspe, da bi bil jutraj suh? Upam da ni edina resitev previjanje ponoci??
Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 13:28:42   
ona
Pazi kako mu obrneš luleka,provaj mu ga dat tako bolj dol,upam,da me razumeš!user posted image

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 13:36:58   
kawasakica
Midva se previjava tudi ponoči, nimam srca, ga celo noč pustit v eni plenički

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 13:41:42   
aluš
Tudi moj ta mali je bil  od 14 dneva naprej vsako noč moker. Se je zbudil za jest (na cca 4 ure), sem ga dvignila in ... moker. Pa proti jutri ponavadi spet. Sem imela zjutraj že za en stroj žehte. Noro je bilo. Probali tudi različne pleničke, najboljše se bile še Huggies (upam da sem prav napisala). Pa smo obračul lulčka gor, pa dol, pa čimbolj naravnost. Se mi zdi, da ko spi na boku, da mu kar steče k strani ko se polula, al kaj.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 13:57:27   
*karina*
Lulcek je obrnjen tako kot je treba, vsaj nastimamo ga tako hihi. In tudi meni se zdi isto, ko je na boku gre na tisti strani vse skozi!! Joj, revcek mali :( mora biti prav zoprno moker spat..

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 13:58:16   
*ANA*
Ma pri nas je isto, ponoči je vedno premočen user posted image pa smo probali Fixies, pa hugies, pa pamperske, pa lumpi, pa vse premočijo.
Ja pa lulča tudi dol obračamo ma gre vseeno skozi user posted image
Se mi pa zdi da so pamperske najbolj premočile skozi.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 14:04:53   
lemavrica
Pri nas je isto. Vsako noč je premočen, pa čez dan tudi če dogo spi. Na dva dni ima polen stroj njegovih bodijev samo zaradi tega. Uporabljam pa pampers 2. Pa pazim da mu lepo namestim pleničko pa je isto.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 14:15:48   
mateyka
mi mamo Libero plenice (Švedske) in delajo k urca - je tud po 12 ur kdaj minil preden smo jo previl (tamala je velik zaspanc user posted image ) in nikol niso premočile. samo ne vem a se jih da dobit s Sloveniji..user posted image
samo jaz sem ugotovila, da je velik odvisno od tega kok tesno poviješ - če gre lahko še prst za pasek je čist ok, več kot to pa se mi zdi da so ohlapne in gre kej mimo - nam se je to zgodil kr nekajkrat, pa mi jo je tašča parkrat povila in tud kakec ni šel mimo. zedj tud jest tko povijam user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
19.10.2007 14:17:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 14:31:07   
jasnika
mi pa imamo plenice iz muleraj in so res vredu, ma jih od 19 pa nekje do 7 ure zjutraj, torej vso noč ko spi in ne premoči, edino če se zbudi in da je fejst polulan ga previjem drugače pa ne, pa še poceni souser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 14:42:03   
tančica
Smo imeli isti problem pri ene 2 mesecih in so Huggieske rešile problem...kasneje smo spet prešaltali na pamperske.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 14:49:00   
N _ B
Mi smo imeli enak problem in to ne samo ponoči. Tudi čez dan je plenica spustila. Sedaj imamo pampers aktive fit (3) iz Müllerja in njihovo blag. znamko in je ok.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 14:54:39   
2 Sraki
Pri nas je bilo isto, dokler nismo kupili Lidlovih plenic. Te nam najbolje zdržijo. Sicer pa je pomembno, da plenico ne pripneš gor pod pazduho, ampak tik ob boku. Tako da mokrota na zgornjem delu nogice ne pride ven.

Tole je težko razložit. Poskrbet moraš za stranski del plenice da se lepo prekriva po boku in nogiciuser posted image . Bistvo je no ne preveč visoko, da ne bom koplicirala.

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 15:30:07   
Anonimnez
še menjaj pleničke, saj imamo različne mamice različne izkušnje s pleničkami.
Jaz bi ti povedala le, da imajo v Muellerju Pampers baby Dry z Extra sleep layer in te ti zagotavljajo kao 12 ur, da ne spusti.

Mi smo jokali prvo noč, ko smo prišli domov. v P so rekli "ponoči se ne previja". Po enournem joku sva midva rekla: "ponoiči se previja tolk časa, dokler je potreba" - sej po ene petih tednih je bil že ful suh ponoči in ni več kakal...

Menim, da če ga 1x na noč previješ, ni take panike.
Fajn pižamico, da ga ni treba celega slačit in je. Huje bo, če se mu zaradi mokrote kaj vname...

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 16:35:54   
Luni
Huggies ali Mullerjeve, probaj, boš vidla razliko. Pamperske pa proč porini, zame so trenutno najslabše na našem trgu, razen če dobiš original v Mullerju......

_____________________________



(odgovor članu Anonimnez)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 16:47:35   
juniorka
Tudi pri nas je bilo tako... pa smo na Active fit 3 prešaltali, pa smo bili suhiuser posted image ! Sem ga pa okoli 22ih previla, pol pa ob 4ih, ker je bla plenica polnauser posted image Po tretjem mesecu je pa začel manj lulat in zdaj se previjeva ob 21ih, pa zdrži tudi do 9ih zjutraj- sedaj Active fit 4!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 17:05:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Pri nas je bilo isto, dokler nismo kupili Lidlovih plenic. Te nam najbolje zdržijo. Sicer pa je pomembno, da plenico ne pripneš gor pod pazduho, ampak tik ob boku. Tako da mokrota na zgornjem delu nogice ne pride ven.

Tole je težko razložit. Poskrbet moraš za stranski del plenice da se lepo prekriva po boku in nogiciuser posted image . Bistvo je no ne preveč visoko, da ne bom koplicirala.



Se podpišem... Sem probala vse... Ampak Lidlove zdaj so najbolješe...

So fajn tanke, stranki trakovi so dolgi in jih komot daleč pod hrbet zavihaš, pa še med nogicami so fajn ožane...

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 18:12:12   
Naja30
Moji je tudi vsako noč premočilo, dokler nisem našla plenic iz leclerca Mots denfants. S temi sem res zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 18:21:32   
kaya2007
naše pamperske iz mullerja zaenkrat še niso premočile, ima pa isto od 20h do 7h, 8h...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 19:11:20   
suzolinka
Se strinjam z Nalin. Vzemi večjo številko plenic. Torej 3ko. Čisto preprosto in delujeuser posted image jaz povijam zelo na komot, da mu vse pleše pa nič ne pride skozi. 

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 20:16:36   
Brundula
Mi smo prvi mesec uporabljali Pampaerske in je bil moker. Nato pa so nam drugi povedali, da imajo enake težave s temi plenicami. Mi smo prešaltali na plenice DM in so kot urca. Drugi uporabljajo od Milerja. Mi se zdi da Pamperske so samo reklama, ki pa niso najboljša izbira. Provaj druge plenice z večjo številko.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 21:43:11   
miškot
Lidlove pleničke.

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 22:20:13   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Pri nas je isto. Vsako noč je premočen, pa čez dan tudi če dogo spi. Na dva dni ima polen stroj njegovih bodijev samo zaradi tega. Uporabljam pa pampers 2. Pa pazim da mu lepo namestim pleničko pa je isto.user posted image
user posted image To je pa še enkrat več kot pralne plenice. Mi mamo te, pa peremo na 3-4 dni skupaj z vsem belim

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 22:24:13   
Anonimen
Kaj če daš pa eno racmanko čez?

Samo razmišljam....

(odgovor članu *karina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 22:25:08   
birdy
Moji je tudi vsako noč premočilo, dokler nisem našla plenic iz leclerca Mots denfants. S temi sem res zadovoljna.


Mi smo tud zdej te probal. In so krasne!
Fajn so mi tud mullerjeve, kaj so že, beauty baby, pretty baby, mah ne vem, mislim da beauty baby, pač od mullerja. So sicer debelejše kot leclerkove ampak isto fajn, pa zdrži celo noč. Pa te BB so cenejše.
Pampers je pa res en velik k... Če razumeš kaj mislim.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?