|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
23.1.2006 21:39:08   
rini
Rada bi kupila plinski štedilnik s steklo keramično ploščo. A kdo pozna kakšna je razlika med tem in pa navadnim? A ga kdo od vas uporablja? 
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
23.1.2006 23:11:50   
Baldi
Tudi midva z user posted image  sva bila pred leti pred podobno dilemo. Jaz sem bil seveda veliki zagovornik plina...Ravno takrat so prišli na trg štedilniki v kombinaciji steklokeramika plin. Še dobro se spomnim dne, ko nama je prijazna prodajalka svetovala naslednje: ne ga lomit, kupita raje tako steklokeramično kuhalno ploščo, ki je samo na štrom. Še danes sem ji hvaležen za ta namig....evo, zdejle bi jo kr kušnuuser posted image


(odgovor članu rini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
24.1.2006 9:39:53   
bskrle
Jaz imam sicer kombinacijo plin + indukcija in je super. Sploh, če zmanjka elektrike, naša mama gor še kave ne more skuhat, kaj šele kosila.
PA se večkrat to zgodi.user posted image

(odgovor članu rini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
24.1.2006 11:17:37   
Baldi
Pri nas se redko zgodi, da bi zmanjkalo elekrtike...za take primere je pa vedno pri roki pripočen kompletek za piknik (bombica +kurilnik+piskerček)...za kavo zadostujeuser posted image

Prednosti variante, ki jo zagovarjam:
  • vedno čista plošča...če pa ni, se da pa zelo hitro očistit...matr, se sveti, ko nova user posted image ,
  • vedno "dober" zrak v stanovanju...še posebej je to pomembno, če imaš kuhinjo in dnevni prostor združen...pri kuhanju z ognjem se troši kisik iz bivalnih prostorov, ki je še kako potreben za gorenje,
  • enostavnejša uporaba in regulacija...ni treba pod pisker gledat, kolk goriuser posted image ,
  • ...

Je pa res, da je pol fino imeti še dobre piskre. Če imaš to kombinacijo, lahko kuhanje postane užitekuser posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
24.1.2006 21:49:29   
rini
a, pa ni plin cenejši kot elektrika?
Na teh starih štedilnikih je plinska pološča ful dobra, če hočeš kaj zažgat.... preden se zmanjša moč ..........traje.  user posted image Kako je pri teh novih?

...a pa še neki kako pa je z praskami na plošči?

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
25.1.2006 15:17:09   
Češnja
Midva imava tako ploščo (3 plin + 1 elektrika) že 5 let in sva zelo zadovoljna. Včasih skuham kak čaj na elektriki in traja dlje kot na plinu, pa plin lahko hitreje reguliraš kot elektriko. Npr. kuhaš puding in mleko zavre, daš plin na manj in se mleko takoj neha dvigat proti robu posode, če pa pri elektriki obrneš gumb na manj pa ni tako hitrega učinka. Za čiščenje pa tudi ni tako zahtevna. V glavnem midva sva zadovoljna. Je pa od Electrolux-a.

Lp

(odgovor članu rini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
26.1.2006 11:00:19   
walter
drage dame, nekaj ne razumem: plinski štedilnik s steklokeramično ploščo... kaj je to pač normalni plinski štedilnik ki ima pod gorilniki steklokeramično ploščo al je to štedilnik ki s pomočjo plina greje steklokeramično ploščo? user posted image user posted image

_____________________________

Zrak je glavni!

(odgovor članu Češnja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
6.2.2006 19:37:55   
rini
Katere pa mi priporočate, da bi bili tudi cenovno ugodni?user posted image

(odgovor članu walter)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
11.2.2006 19:37:41   
markoh
Mi smo pred kratkim kupili Electroluxovo ploščo, ki ima edina "touch control" za plin. Model se imenuje EHS 746 K. Nimaš vrtljivih gumbov za nastavljanje jakosti plina, ampak senzorje občutljive na dotik kot na električnih steklokeramičnih ploščah.

Zgleda zelo v redu. Ne morem pa še povedati, kako se obnese, ker mizar še ni končal kuhinje oz. se še nismo preselili. Skratka, plošča leži še zapakirana.

Ker se plin regulira elektronsko, lahko na primer nastaviš, da naj kuha še XX minut, potem pa naj se ugasne. Slaba stran pa je, da ne dela, če ni elektrike, čeprav greje na plin.

Prodajajo jo skoraj povsod pri nas. Videl sem jo v Merkurju, BOFu, Harvey Normanu. Povsod pa stane okoli 180.000 SIT. Cena res ni najnižja, a je še vedno nižja od najcenejše indukcijske plošče.

Ne vem zakaj ni nikjer na internetu kaj dosti informacij o tej plošči. Še največ najdeš tule: http://www.electrolux.si/Files/brochures/Slovenia/EHS-746K_SI.pdf

lp, Mare

< Sporočilo je popravil markoh -- 11.2.2006 19:38:58 >

(odgovor članu rini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
17.2.2006 10:00:49   
Anonimen
Jaz sem si ga privoščila,štedilnik z steklokeramično ploščo:
Kombinacija dva plina dva elektrika,ker se pri nas kar pogosto dogaja,
da ostanemo brez elektrike.Sem zelo zadovoljna.
Nekomu ni jasno,kako steklokeramična plošča in plin?
Cela površina štedilnika je iz steklokeramike,na eni strani so špirale,to je na štrom na drugi pa gorilniki za plin.
Po nekaj poiskusih čistil sem končno našla taprave in brez težav očistim.
Nobene lise,čisto čista plošča.
Edino kar sem falila je da je ogrodje iz rosfraja,to pa je hudič za čiščenje,ker lis nikakor ne moreš čisto zbrisat,pa vsak odtis se pozna.

(odgovor članu markoh)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plinski štedilnik s steklo keramično ploščo
22.2.2006 9:27:25   
tanaja*
Jaz ga imam tud-steklokeramični na plin (vsi 4-je). Sem zadovoljna, edin za čistit je groza user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?