|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plodni dnevi
5.10.2007 11:45:32   
daxa
Na ringaraja.net sem si izračunala plodne dneve. sedaj me pa zanima koliko teh dni je res plodnih, oz. ali je možno, da zanosiš v kateremkoli od teh 6 dni?

Za mnenja se zahvaljujem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plodni dnevi
5.10.2007 11:47:15   
Anonimen
Ovulacija traja en dan. Zanosiš lahko če seksaš tisti dan al pa par dni prej, saj spermiji preživijo tudi do 5 dni.

(odgovor članu daxa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plodni dnevi
5.10.2007 11:55:27   
Estrella*
Zanosiš lako tudi izven teh plodnih dni! Sama sem živ primer ko sem samo 1x user posted image brez zaščite, 3 dan po M(7dan od začetkaM), in niti slučajno naj ne bi bil plodni dan. Rezultat user posted image . Je pa res, da je zelo malo možnosti, da zanosiš izven O dnevov.
Če slončkaš v teh dnevih si možnost za zanositev močno povečaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plodni dnevi
5.10.2007 12:38:37   
Neža7
Mene je pa bilo ful čudno kako so na ringaraja izračunali plodne dneve, ker pri mene je bilo popolnoma narobe. J
az sem zanosila 14 dni pred naslednja M.
Da pri mene je tako: plodne dneva med 8-14dni. M imam na 28dni.

Lep pozdrav


P.s pravkar sem plodna in greve z možem danes za 3 dni na Pohorje user posted image  Aja! kaj sanjam, ne moreva narediti user posted image  dokler ni november (28.11.06), ker sem imela ss pri 19 tednov (28.6.07)

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plodni dnevi
5.10.2007 23:00:53   
MamiBom
Hm, meni tudi ni jasno s temi plodnimi dnevi, koliko je to natančno ... Imam namreč neredno M, ciklus je nekje med 21-26 dni, pol se pa pejt ...

očitno se bomo slončkali kar cel mesec user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plodni dnevi
5.10.2007 23:03:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: teodoral

Zanosiš lako tudi izven teh plodnih dni! Sama sem živ primer ko sem samo 1x user posted image brez zaščite, 3 dan po M(7dan od začetkaM), in niti slučajno naj ne bi bil plodni dan. Rezultat user posted image . Je pa res, da je zelo malo možnosti, da zanosiš izven O dnevov.
Če slončkaš v teh dnevih si možnost za zanositev močno povečaš.


Zanosiš lahko samo takrat ko imaš O. Ploden dan torej. Ti izračuni so pa približni in dostikrat ne držijo. No pri meni vem da ne. Imam zelo različno O. Včasih hitro po M včasih par dni preden bi pričakovala M. Ta izračun na ringaraji ni zihr stvar. Je samo približno. Najbolj boste vedele kdaj imate O če boste opazovale svoje telo. Sluz ipd. Še boljš pa da redno seksate kadar vam paše in se ne obremenjujete pa bouser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plodni dnevi
5.10.2007 23:37:38   
Ana Luna
Še boljš pa da redno seksate kadar vam paše in se ne obremenjujete pa bo

hm, redno, al kadar nam paše? Pri meni je to namreč razlika ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plodni dnevi
5.10.2007 23:56:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

Še boljš pa da redno seksate kadar vam paše in se ne obremenjujete pa bo

hm, redno, al kadar nam paše? Pri meni je to namreč razlika ...user posted image



In če je še kakšna taka srečnica kot jaz, da jo med O tako bolijo jajčniki, potem seks odpade.user posted image user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plodni dnevi
6.10.2007 8:13:07   
Estrella*
Zanimivo, da ne paše? Men ravno med O dnevi paše. No vsj takrat ko nismo delali nauser posted image , ko pa smo v avgustu mi pa ni. To je psihauser posted image . Me pa pri o par uric zelo boli jajčnik , ki ovulira, tako, da vem kdaj imam O

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?