|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
9.12.2006 17:57:28   
Gordana-3
že dve leti nismo bili na morju, zato jaz že komaj čakam poletje 2007, da končno spet vidim morje. pozna katera kak fajni apartma nekje na jadranu, obvezno mora bit otok. imava dva otroka, ki bosta takrat stara 1 leto in 3 leta. apartma naj ne bo daleč od morja in noter naj bi bila klima, pa kak pesek al prod naj bo na plaži, pa po možnosti še kakšna senčka. sicer sem gledala ponudbe na netu, vendar je tega tam ogromno, od vas pa ima sigurno katera kakšno dobro izkušnjo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
9.12.2006 18:18:36   
Anonimen
Pozdravljena! Zelo ti priporočam kakšno Makarsko , Brelo, Tučepe (pa čeprav niso na otoku). Zelo priporočam za tiste, ki imajo majne otroke. Na plaži je dosti sence (veliko borovcev), plaža je iz majhnih kamenčkov. Zdaj je tak  avtocesta do dol in si kr hitro. Za apartma pa najboljše, da rezerviraš preko agencije, ker se lahko hitro za j......

lep pozdrav

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
9.12.2006 18:19:51   
Primoza
Mi smo bili lani zadovoljnji v Tučepih v apartmajih Šarič, ki so prostorni, moderno opremljeni in s klimo. Do prodnate plaže s senco 10 m od morja je 200 m.

http://www.apartmani-saric.com/informacije.htm

< Sporočilo je popravil primoza -- 9.12.2006 18:24:06 >

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
9.12.2006 18:31:01   
sezam
Mi smo bili lani na Pagu - kraj Vidaliči in je bilo super. user posted image

http://www.otokpag-novalja.com/apartmaniruzaslol.htm

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 8:20:37   
DOLAR
Primoza,tudi mi smo lani bili pri isti familiji.V času letovanja so bili zraven še eni slovenci.Kdaj ste pa letovali?Drugače pa tudi jaz priporočam Tučepe.

< Sporočilo je popravil DOLAR -- 10.12.2006 8:27:02 >


_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 8:42:06   
Gordana-3
tučepi se nam zdijo morda malce predaleč. jaz imam te zadržke glede oddaljenosti, možu je ok. pag se mi zdi zanimiv. sezam, se spomniš morda, kakš'ne so bile cene lani? pa kdaj ste rezervirali, da ni bilo prepozno?

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 8:46:16   
Primoza
Tučepi še zdaleč niso več daleč - glede na avtocesto do Splita oz. naslednje leto bo avtocesta verjetno že do Dubrovnika. Tako se pride do tučepov zelo udobno.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 9:36:53   
Gordana-3
primoza, se spomniš mogoče cene?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 9:45:23   
sonce21
Ja, tudi mene zaima cena za apartmaje v Tučepih. Slike so videti zelo fajn, človek dobi kar lušteuser posted image .

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 9:48:31   
Primoza
Tako iz glave kolikor sem ošvrknil njihov cenik ki je bil obešen v hodniku, 1 dan v visoki sezoni v njihovem apartmaju dobrih 50 m2 z balkonom s klimo je bil 300 kn za individualce samo bi bilo treba preveriti na mail:
josko@apartmani-saric.com

.
Mi smo bili 4-je (2+2), pa nam je bil ta apartma za 4-5 oseb všeč prav zaradi prostornosti, pa omar je bilo dosti. Apartma je imel še eno teraso, ki pa je sploh nismo uporabljali, ker je gledala na prometnejšo stran, kjer je jadranska magistrala. Uporabljali smo balkon s pogledom na morje. 

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 10:22:10   
Gordana-3
pa kolk vas je potem prišel apartma, se spomniš morda?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 10:33:19   
Primoza
Mi smo šli preko agencije, tako da je vse skupaj prišlo 390000 za dva tedna s polpenzionom v visoki sezoni, Polpenziona na ne priporočam, razen če ste ljubitelji jedi na žlico.

Tistih 300 kun je bolj ugibanje, ker sem individualno ceno pozabil, ampak je nekoliko ceneje kot preko agencije. Najbolje je vprašati na mail, ki sem ga dal v gornjem sporočilu, so prijazni in odgovorijo v par dneh, ko njihov sin odpre računalnik, ker so samo že starejši gospodje.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 11:03:36   
triša
Sezam men so pa teli na Pagu fajn.Povej če je mirno mislim, žurke ponoči pa to, ker mi je ful pomembno da mam na dopustu MIR, pa kolk je cena za apartma recimo za 3-4 osebe.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 11:04:11   
Gordana-3
uh, nameravamo potrošiti malo manj user posted image , še danes jim bom pisala in vprašala za cene.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
10.12.2006 11:25:49   
sonce21
Gordana-3, boš nam poročala o ceni?

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
11.12.2006 13:51:57   
sezam
Mi smo bili v začetku septembra, tako da smo bili celo nekaj dni sami v celotni hiš (razen lastnika). ima svojo plažo user posted image . Pri njemu se lahko izposodiš tudi čoln. Nam je bilo to ful všeč. So novi aparrtmaji, čeprav zunanjost stavbe to ne kaže (- manjka fasada). V samem naselju je mir, edino čez sezono se baje sliši ponoči glasba iz plaže Zrće, ki je čez zaliv. Motila me je le sama plaža, ki ima rahlo bodeče kamnčke (najrake imamo lepe okrogle kamenčke user posted image ), ampak ima druge pluse, tako da se bomo ziher še vrnili tja.

Smo pa bile 2 familije - 3 majhni otroci (3, 1,5 leta in 5 M) in nas je takrat prišel apartma 55 EUR (se pravi 27,5 EUR na familijo na dan).

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
11.12.2006 14:36:32   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: kim22

Pozdravljena! Zelo ti priporočam kakšno Makarsko , Brelo, Tučepe (pa čeprav niso na otoku).


Ja Tučepi so res zakon. Od cele Makarske riviere daleč najboljši. Res da se malo dlje voziš, ampak se splača. Mi smo bili že trikrat tam in se bomo z veseljem še vrnili. Apartma smo imeli na plaži 50 m od morja. Plaža prodnata z veliko sence (plaža z modro zastavo), veliko novih otroških igrišč, odlična ponudba (gostilne, trgovine, zabava...) in to vse na kupu.
Veliko je tudi možnosti za izlete (Split, Omiš, Makarska...). Edini minus je bil, da smo bili samo en teden. Drugo leto bomo sigurno podaljšali.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
12.12.2006 11:56:40   
filipinka
Mi2 sva bila tudi že v Tučepih, pa nama je bilo super. Tak, da bomo še z družino ziher šli!

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
12.12.2006 15:23:39   
sonce21
Gordana-3, hvala za informacije (ti ne morem poslati ZSuser posted image )

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
13.12.2006 22:33:32   
Gordana-3
ta tip iz tučepov še nič ni odgovoril na mail, tako da ne vem (še) ceno

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
14.12.2006 18:18:47   
Primoza
Tip iz Tučepov je starejši gospod, ima mlajšega sina, ki odpira maile. Tako boste glede na letni čas nekaj časa čakali.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
14.1.2007 8:30:53   
DOLAR
Gordana-3,koliko časa je trajalo da si dobila odgovor?Tudi jaz sem pisala in še ni odgovora.

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: počit.2007 -fajni apartma za 2 otroka?
14.1.2007 17:37:51   
Gordana-3
dolar, pisala sem sredi decembra, toda odg. še vedno ni :-(, tako da ..... pa še mož je brez službe ostal, tako da ne vem, če bodo letos počitnice user posted image user posted image

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?