|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po uvajanju GH zavrača mleko
15.9.2010 14:01:42   
biga
Živjo, se je pri komu zgodilo, da je dojenček po uvedbi goste hrane začel zmanjševati količino popitega mleka? Pa ne mislim takrat, ko je imel za obrok GH (takrat je normalno, da bo popil manj mleka, če sploh). Mislim na ostale obroke, ko ga dojite ali pije po flaški. Moja 6-mesečna hči zadnje dni noče piti po flaški niti se dojiti, parkrat potegne, pa je dosti. Razen ko spi, takrat bi pa vlekla celo noč. Ne vem, ali dobi dnevno dovolj mleka, saj gledam pleničke, malo manj lula, a ne vem, kdaj me mora skrbeti. Mlečnih izdelkov še ne morem dajati, ker ima sum alergije na mleko. Hvala za mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po uvajanju GH zavrača mleko
15.9.2010 14:54:33   
Katy78
Mogoče pa ni več toliko lačna oz. jo GH verjetno bolj nasiti in potem ne rabi več toliko mleka?

Če te skrbi ali dobi dovolj tekočine ali ne, ji pa poskusi ponuditi še kaj drugega za piti.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po uvajanju GH zavrača mleko
15.9.2010 15:29:12   
babyloverka
midva počasi uvajama gh in sedaj spije manj mleka. prej je popil vsake tri ure čez dan 150 ml, sedaj pa popije nekje 120, včasih 150ml. sem pa danes izključno mleko dajala da ne bi gospodič mislil da tega več ni treba pit.

spije pa nekje en deci in pol čaja na dan.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po uvajanju GH zavrača mleko
15.9.2010 16:02:37   
Maya80
Naš se odkar smo malo bol resno začeli z gosto hrano sploh ni hotel več dojiti, razen ponoči.
Tako da smo pri osmih mesecih nehali z dojenjem. Če sem ga hotela dat na joško je kr ponorel in eneparkrat me je tak vgriznil, da sem kr zvezde vidla.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po uvajanju GH zavrača mleko
15.9.2010 22:14:32   
naja78
Biga.

pr nas je isto.manj sesa na zizi,ponoč in recimo 2x na dan,vmes 1x flaša.sploh ni šans da je 2 uri po Gh zizi ,imamo 2 obroka :jutrajni,večerni,mlečna,..uvajam sedaj še kosilo,počas.....user posted image

na 3,4 ure,pa ja to pa.pije pa nič sa v tem je fora,mu dam jošk za odžjat pa noče,flaše ne mara edino mleko pije po njej,čaj sploh ne,vodo ne.edino pil bi pa iz kozarca.user posted image

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?