|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pocitnice
16.4.2010 15:30:45   
romy27
pozdravljene,

junija se bomo odpravili na pocitnice..juhu..pa ne vemo se kam..imamo 2 letno deklico in smo premisljevali o Grciji in njenih otokih..

prosim za kaksno pomoc za pocitnice v Grciji, ce imate kaksne izkusnje..kje je za otroke fajn..no,lahko tudi kakrsnokoli drugo info glede pocitnikovanja..

hwala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pocitnice
16.4.2010 17:10:12   
krtek 1
Z Jerbo imamo zelo slabe izkušnje,nam je še Istra bolj všeč...

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pocitnice
16.4.2010 19:49:33   
hokejistka
Skiathos. Smo bili z 1,5 letnico in je bilo super.

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pocitnice
16.4.2010 23:17:57   
Ribi Bibi
Mislim, da sva bla v Grčiji že 6krat in vedno sva navdušena. Je pa res, da nisva bila še nikoli z otrokom.

Celoten Peloponez, okrog in okrog. Takrat sem bla sicer še noseča, ampak je blo ogromno mladih družin. Šla sva pa z avtom na trajekt v Benetkah in potem do Patrasa. Elafonisos je tak lušten peščen otoček s kristalno turkizno vodo, ampak zna bit zoprno za otročke, ker ni prave sence pa če je veter mivko nosi.

http://www.elafonissos.gr/elafonissos.jpg

Sicer pa med Koronijem in Methonijem (tudi Peloponez) je še pa še krasnih plaž s takimi drobnimi kamenčki in čisto vodo. Pa jaz mam občutek, da na jugu Peloponoeza vedno najdeš neki krasnega...

http://photos.igougo.com/images/p147467-Koroni_Greece-The_Beach_of_Koroni.jpg

Če pa planirate z letalom je pa fina tudi Kreta, bolj zahodni del (ker tam ni absolventov) in pa Thasos, ves južni del. Pa najbrž tudi večina otokov, ki jih še nisem pobliže spoznala user posted image

http://www.ellada.net/crete-info/beaches/chania.php
http://www.espacebg.org/02/images/Tasos-Kavala-Seres/thassos.jpg



_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pocitnice
19.4.2010 8:18:44   
Metuljček Cekinček
Jaz priporočam Kreto, ker je dovolj velik otok, da lahko tudi sami malo raziskujete z najetim avtomobilom. Absolventov pa junija tudi še ni tam :)

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pocitnice
19.4.2010 8:22:45   
barni
Ce hoces v Grcijo, potem priporocam Lefkas. Je precej zelen otok, dosti miren, plaze mas tut lepe na eni strani otoka, je povezan s celino z mostom, kratek let, hoteli so na plazi in niso tisti ogromni ampak druzinski...

Nam je bilo zelo vsec. Letos gremo na Menorco, kjer upam, da bo ravno tako fino.

Priporocam se Teneriffe, krasen otok in VELIKO za pocet!

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pocitnice
19.4.2010 8:32:58   
rija
se strinjam, Lefkas je čudovit za otroke, pa ni daleč.

ampak....meni so letošnje cene tak adijo, da namesto, da gremo 1 teden v grčijo, preživimo 22 dni na hrvaškem.....za isto paro, pa še boljšo namestitev in storitev dobimo.

otrokom pa je itak vseeno kje so. samo da imajo tistih par metrov plaže in to je to. pa šetnico zvečer.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pocitnice
20.4.2010 13:53:15   
*tajda*
Mi gremo leto v začetku julija na Kreto v bolj miren predel s triletnikom v 4* ALL za 1180 eur( cena za vse tri seveda).Na Hrvaškem nisem našla tako ugodnega hotela s tako ponudbouser posted image Tako da nam se sigurno bolj splača tja kot pa k sosedom.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pocitnice
20.4.2010 20:41:20   
marta82
Rija kam pa greste, da je tako ugodno (če ni skrivnost)?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pocitnice
20.4.2010 20:45:06   
rija
8 dni v Biograd, 4 dni na Crveni otok...ostali 10 pa še dvakrat nekam....kaj bo ugodno..... to dvoje pride 800 eur....hoteli bojda prekrasni, PP....tam pa mi itak ne zapravimo skoraj nič. tehnično ni izvedljivouser posted image


aja....pa vse, kar sem gledala Grčije, ne pridemo skoz izpod 1800 eur, brez, da tam kaj zapravimo.

jaz res ne vem, kam hodite potem trije za 1180 euruser posted image

a se da kakšen link dobiti?

< Sporočilo je popravil rija -- 20.4.2010 20:48:12 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pocitnice
20.4.2010 20:55:42   
marta82
A ste dobili kaj ugodnega v Biogradu? Maš kakšen link?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pocitnice
20.4.2010 22:03:58   
rija
ja, biograd, hotel IN, nov, krasen, 8 dni za 520 eur za nas 3....je bilo pa na hoferju :)

sicer je zdaj enaka ponudba, vendar bi nas enak termin prišel 278 eur dražjeuser posted image  

mi hodimo 99 % preko hoferja :) večinoma avstrijskega, zdaj pa tudi slovenskega.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pocitnice
20.4.2010 22:33:16   
*tajda*
http://www.odklop.com/index.php?st=a3-slo&ref=12311030&kam=CHQ&o1=Tavronitis&pop=&o2=Adelais&kaj=DZ%2FAI&kat=4&odh=1&do=90&tr=&oseb=2&k1=&k2=&k3=&lng=

Evo link.

Pride 556 eur na osebo,otrok ima 89 eur,rezervirali smo pa februarja in smo imeli še 90 eur popusta na zgodnjo prijavo. Hotel Adelais.Gremo pa 3.7.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pocitnice
20.4.2010 22:41:35   
rija
a ste že šli kdaj preko odklopa?

jaz jih gledam že nekaj časa, samo mi gre totalno na živce, ker ne dobim konkretne ponudbe takoj, pač pa moram mejlatuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pocitnice
20.4.2010 22:46:36   
*tajda*
Gremo prek Sunholidaysa ne prek odklopa.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pocitnice
20.4.2010 23:02:32   
rija
s kom pa letiteuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pocitnice
21.4.2010 0:02:23   
*tajda*
Z Adrio.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pocitnice
21.4.2010 8:59:20   
barni
Mi gremo na Menorco, ki velja za dražjo destinacijo (so nam rekli na agenciji), pa nas pride za 3 1200E. In to apartma v aparthotelu. Hrana ni vključena, vendar nam to ne predstavlja velikega stroška (ne zapravimo veliko za hrano).

Letimo z Adrio iz Brnika, junija. Pa smo vzeli ta dražji apartma s teraso s pogledom na morje, tisti, ki gleda na drugo stran pa je skoraj 100E cenejsi po odrasli osebi. Za otroka je itak pavsal 199E.

Rija, tisti hotel v Biogradu, to si racunala samo nastanitev, kajne? Prevoz nisi stela zraven - verjetno je prevoz v lastni režiji (lasten avto). Ene agencije nudijo tudi prevoz.

Lani smo bili na Lefkasu tudi 3 (2 odrasla 1 otrok), pa je bilo okoli 800E, je bil pa v ceni se zajtrk. Tudi leteli z Adrio iz Brnika.

Meni se zdi, ko sem brskala za ponudbo, da komot dobis ponudbo okoli 1000E za avion+hotel. Sem gledala tudi Mallorco in Teneriffe (samo tam prodajajo vecinoma jug) in so cene tam tam.


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pocitnice
21.4.2010 20:21:07   
latris
Men se pa tudi zdi Grčija čisto predraga. Midva in otroka (6 in 4 leta) smo ful iskal kaj pametnega in se mi zdi res drago. Nazadnje smo se odločili za Kos, 1850 eur, ALL 7 dni. Res da je prevoz vključen, ampak tud do Hrvaške te ne pride tolk velik tist bencin. Pa še svoj avto maš dol. Gremo pa vsako leto tudi na Hrvaško in zmeri najdemo zelo ugodne namestitve. Ni primerjave - Hr je cenejša.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pocitnice
21.4.2010 20:25:25   
rija
ja, to sem pa čisto pozabilauser posted image

midva vedno najameva avto za cel teden, kar je itak dražje od bencina in cestnine do hrvaške obale....če smo kje blizu, pa gremo itak po slovenski strani, pa odpade hrvaška avtocesta

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pocitnice
21.4.2010 20:30:46   
latris

IZVIRNO SPOROČILO: rija

a ste že šli kdaj preko odklopa?

jaz jih gledam že nekaj časa, samo mi gre totalno na živce, ker ne dobim konkretne ponudbe takoj, pač pa moram mejlatuser posted image


Ja midva sva šla enkrat preko odklopa in je res zoprno ker kontaktirajo samo preko maila. Pol pa čakaš. Sem jih tudi že klicala po tel in se ni nihče oglasil. Drugače sva bila pa zadovoljna. Aja, šla sva pa v Dominikansko republiko.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pocitnice
23.4.2010 7:45:30   
barni
No potem bomo pa mi čisto poceni prišli skozi z našo "drago destinacijo" (tako so rekli v agenciji) ko nas pride samo 1200E.

1800Eza Grcijo se mi zdi res drago, samo jaz še nikoli nisem dala toliko denarja. Res pa je, da tudi še nikoli nisem šla na all inclusive počitnice, ker se ne moremo vklopit v ta ritem (zajtrk, kosilo, večerja). Vzamemo samo zajtrk ali pa kar samo apartma. V Grčiji lahko precej poceni prideš skos s hrano, pa še lokalno sceno preizkusiš.

Tudi mi vedno rentamo avto. Saj pravim, v bistvu sploh ni panike, če je človeku fajn it na Hrvaško - to je lahko potem res krasen dopust. Sploh če je tako cenovno ugodno, kot pišete. Mi smo vrsto let hodili tja, ker pač drugam nismo mogli (bolj sindikalne variante). Zdaj pa gremo z veseljem drugam, če si to lahko privoščimo.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pocitnice
23.4.2010 7:55:42   
rija
user posted image  potem smo glih kontrauser posted image

ker midva sva pa prej, dokler sva bila sama, ful okrog lazila, pa nikoli, razen aprila, šla na hrvaško.

ampak v tem trenutku mi je bolj pomembno, da smo za enak denar tam kot rečeno 22 dni v sezoni, namesto 7.....user posted image  ob enaki, če ne celo boljši kvaliteti namestitve.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pocitnice
23.4.2010 14:35:40   
barni
Seveda, se strinjam, Rija.
Nam je ta dupust z letalom uvertura v ta daljšega, ki bo trajal skoraj cel mesec - potovanje z avtodomom. DA bomo lažje dočakali ta daljšega user posted image .

Saj ni važno kje si, važno je, da se imaš fino.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?