|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podaljšanje porodniške - vrtec
1.9.2008 13:53:00   
siskamiska
V primeru če podaljšajo za enega dvojčka porodniško, a potem za drugega če ga imaš doma plačuješ vrtec al kako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
1.9.2008 14:03:54   
Paštetka
sicer ne razumem točno tvojega vprašanja...

ZA enega boš vrtec itak plačala. Drugi ima zastonj. Torej za tistega, ki hodi zdaj v vrtec plačaš, za tega, ki je doma zaradi katerega pa imaš porodniško, pa itak ne plačaš, če si na porodniškem in ne hodi v vrtec. pa tudi, če bo hodil takrat, ko se ti konča P, bo oproščen plačila.

user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
1.9.2008 14:11:45   
siskamiska
Paštetka jaz pa razumem tvoj odgovor user posted image user posted image .

No sej se mi je zdel da je tko nekak, samo mi določene stvari še vedno niso kristalno jasne user posted image .


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
1.9.2008 21:04:31   
mravljica3
Meni se je ravno to zgodilo. Podaljšali so mi porodniško do novembra, otroka pa sta bila sprejeta v vrtec s septembrom (prijavo sem oddala predno so mi podaljšali porodniško). Stvar sploh ni preprosta, ker imam tri otroke v vrtu. Skratka vse se je tako zakompliciralo, da sem prekinila porodniško, ostalo mi je 46 dni, ki jih lahko izkoristim, do njunega 8 leta. Danes sta bila tako prvi dan v vrtu.
Vse je odvisno kako se boš dogovorila v vrtu. Meni so rekli, če jih izpišem, mi ne morejo garantirati, da bosta novembra sprejeta. Lahko bi plačala rezervacijo, ampak samo za en mesec. Sprva so celo dejali, da sta lahko normalno vpisana, saj bosta tako brezplačno in prideta novembra. Ampak se je zakompliciralo, ker sem oddala vlogo za oprostitev plačila vrtca, kar seveda ni lagično, da mi država daje porodniško, obeenem pa še plačuje varstvo. Pa veliko sreče!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
3.9.2008 20:34:58   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: mravljica3

Ampak se je zakompliciralo, ker sem oddala vlogo za oprostitev plačila vrtca, kar seveda ni lagično, da mi država daje porodniško, obeenem pa še plačuje varstvo.


A tole dvoje pa ne gre skupi user posted image  Ker jaz bom tudi v eni nerodni situaciji, pa sem mislila, da bi ju dala v vrtec kak mesec prej (bi bila takrat še na porodniški).

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
26.9.2008 14:32:10   
soni
Goya in siskamiska, kako sta rešili situacijo, tudi pri meni se nekaj zapleta?!

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
26.9.2008 15:06:01   
emaa
Punce vi ste vsaj vrtec dobile, jaz ga nisem in ju imam v privat varstvu, sem bila včeraj že drugič na tedniku, pa se po moje ne bo nič spremenilo, kako šele to boli, ko plačuješ položnice. In se mi ful pozna pri družinskem proračunu.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
26.9.2008 21:43:10   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: soni

Goya in siskamiska, kako sta rešili situacijo, tudi pri meni se nekaj zapleta?!


Ravno danes sem odnesla vpisnice za dvojčka v vrtec in postavila to vprašanje. Ker sem ravnatelja lih zamudila, ga bo tajnica v ponedeljek vprašala in me poklicala. Sporočim.

Emamair, res mi je žal za tvojo situacijo. Zoprno je in cenovno verjetno res neznosno.


(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
28.9.2008 8:53:05   
soni
Hvala zaenkrat Goya, komaj čakam odgovor.
lp

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
29.9.2008 21:26:29   
siskamiska
Soni jaz sem odnesla odločbo o podaljšanju v vrtec in na podlagi le te so mi prestavili datum vstopa v vrtec.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podaljšanje porodniške - vrtec
30.9.2008 19:59:20   
GoYa
Ravnatelj mi je odgovoril, da si lahko doma na porodniški in imaš otroka v vrtcu. Pri tem mislim na drugega oz. tretjega otroka, ki je v vrtcu brezplačno.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?