|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poje vse kar najde
8.9.2008 15:47:46   
xena3
Imam psičko shi tzujko. Stara je pol leta in je prava packica.  Doma imamo precej veliko zagrajeno dvorišče in večkrat sem zaidejo tudi sosedove mačke in še kakšna iz okolice in naša psička veselo papa te njihove iztrebke. Pojedla je že tudi poginulo ptico. Pazim jo ko smo zunaj, ampak ona vedno nekaj najde. Moram povedati tudi to, da ko je sama doma in če se pokaka tudi svoje kakece poje. Ne vem ali ji manjka kaj, ali so tudi vaši psi to delali in ali se je to kdaj nehalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poje vse kar najde
8.9.2008 15:54:31   
piščanc
taščina pudlica je pojedla tjašin kakec iz kahlice user posted image . najbrž je bil dober. če se to pogosto dogaja, najbrž psu manjka kakšna stvar oz. hranilo.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu xena3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poje vse kar najde
8.9.2008 20:27:26   
pejka
jest sem tudi imela shi tzuja. Naš je bil pa full čist in ni pojedel nobene svinjarije. Si še tačk ni zmočil in je ko smo bili zunaj šel daleč okrog kakšne luže! Če je bil pa dež pa sploh na sprehod ni hotel in se je kar obrnil in šel domov.
So pa taki velki cukrčki! Jaz našega full pogrešam!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poje vse kar najde
8.9.2008 20:31:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xena3

Imam psičko shi tzujko. Stara je pol leta in je prava packica.  Doma imamo precej veliko zagrajeno dvorišče in večkrat sem zaidejo tudi sosedove mačke in še kakšna iz okolice in naša psička veselo papa te njihove iztrebke. Pojedla je že tudi poginulo ptico. Pazim jo ko smo zunaj, ampak ona vedno nekaj najde. Moram povedati tudi to, da ko je sama doma in če se pokaka tudi svoje kakece poje. Ne vem ali ji manjka kaj, ali so tudi vaši psi to delali in ali se je to kdaj nehalo?


Potem se pa lupčkate, ne?

(odgovor članu xena3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poje vse kar najde
8.9.2008 20:45:24   
ursa30
verjetno ji manjka kak mineral oz vitamin. povprašaj malo pri veterinarju.
jaz imam stafford terierko, ko je bila malo mlajša, zdaj je stara dve leti, se je tudi zgodilo, da je pojedla drekecuser posted image
no, zdaj je malo spremenila svoj okus, tako da so na jedilniku poleg briketov kobilice, čebele, miši, kuščarji, vešče..user posted image nič ni varno pred njo user posted image
drekcu se pa ne more čisto upreti in če ima le priliko, najde kakšnega in se povalja v njem..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poje vse kar najde
8.9.2008 22:49:40   
pipi
Ce je kakce, mislim, da ji manjka B vitamin, nisem pa cisto prepricana.

(odgovor članu xena3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poje vse kar najde
9.9.2008 7:39:24   
robinzon
Naša je hodila v mačje stranišče, čudno se nam je zdelo, da mačka skoraj nič ne kaka. Potem, ko sem videla, za kaj gre, sem vzela mačji kakec, dala notri feferon in nazaj v mačji WC. Od takrat imajo mačji kakci mir.

Slišala sem že vse sorte vzroke, zakaj naj bi jih jedli, najbolje, da vprašaš veterinarja.

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poje vse kar najde
9.9.2008 10:23:24   
Mišni
Tukajle imaš fajn odgovore na to temo:

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6030.0.html

Med drugim je zanimiv tale odgovorov, mogoče je pa res, kaj se ve:

Ce je lastne kakce je moznost, da mu primanjkuje prebavnih encimov. To se odpravi z dodajanjem kapsul, ki vsebujejo prebavne encime. Primer takih kapsul so Krkine Panaze, ki vsebujejo lipazo, amilazo in proteazo (encime trenusne slinavke). Lipaza omogoča presnovo maščob, amilaza presnovo ogljikovih hidratov, proteaze pa sodelujejo pri presnovi beljakovin.
Tezave se odpravijo ze po 1-2 tedenskem jemanju.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poje vse kar najde
9.9.2008 10:24:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xena3

Imam psičko shi tzujko. Stara je pol leta in je prava packica.  Doma imamo precej veliko zagrajeno dvorišče in večkrat sem zaidejo tudi sosedove mačke in še kakšna iz okolice in naša psička veselo papa te njihove iztrebke. Pojedla je že tudi poginulo ptico. Pazim jo ko smo zunaj, ampak ona vedno nekaj najde. Moram povedati tudi to, da ko je sama doma in če se pokaka tudi svoje kakece poje. Ne vem ali ji manjka kaj, ali so tudi vaši psi to delali in ali se je to kdaj nehalo?


Potem se pa lupčkate, ne?


Ja valda. Saj potem vzameš kaj proti glistam, pa je.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poje vse kar najde
9.9.2008 13:18:37   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Med drugim je zanimiv tale odgovorov, mogoče je pa res, kaj se ve:

Ce je lastne kakce je moznost, da mu primanjkuje prebavnih encimov. To se odpravi z dodajanjem kapsul, ki vsebujejo prebavne encime. Primer takih kapsul so Krkine Panaze, ki vsebujejo lipazo, amilazo in proteazo (encime trenusne slinavke). Lipaza omogoča presnovo maščob, amilaza presnovo ogljikovih hidratov, proteaze pa sodelujejo pri presnovi beljakovin.
Tezave se odpravijo ze po 1-2 tedenskem jemanju.



Dokler je bil naš pes mlad je imel podobne prebliske, potem pa se je nehalo. Pri mladih psih je to dokaj pogost pojav.
Sem pa že slišala, da naj bi zgoraj naveden odgovor bil zelo verjeten v primerih ko tudi starejši  pes žre vse kar mu pade pod gobček.




(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poje vse kar najde
9.9.2008 13:20:08   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xena3

Imam psičko shi tzujko. Stara je pol leta in je prava packica.  Doma imamo precej veliko zagrajeno dvorišče in večkrat sem zaidejo tudi sosedove mačke in še kakšna iz okolice in naša psička veselo papa te njihove iztrebke. Pojedla je že tudi poginulo ptico. Pazim jo ko smo zunaj, ampak ona vedno nekaj najde. Moram povedati tudi to, da ko je sama doma in če se pokaka tudi svoje kakece poje. Ne vem ali ji manjka kaj, ali so tudi vaši psi to delali in ali se je to kdaj nehalo?


Potem se pa lupčkate, ne?

Volga, tebi pa drugega kot user posted image ne more pomagat, a?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poje vse kar najde
13.9.2008 20:10:38   
Ploha
ja nič novega, tudi pri nas je kakce, samo telečje kakce in od nubenga druzga ali pa ko doma spodrezujemo krave tisto parklje kar odščipnejo s škarjam tudi poje.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?