
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: poletna prevleka za Römer Safefix Plus 1.7.2010 10:15:56
|
|
|
|
Naja31
|
Ja, jaz jo imam. Vsakič ko daje preleko gor ali dol se jezim zaradi teh pasov. Sploh ni enostavno in precej zamudno. Zadaj odpreš plastični pokrov in sneš pasove dol s tiste kovinske zaponke. Samo pazi, da si zapomneš kateri pas kam paše, da boš potem pravilno nazaj naštimala.
|
|
|
|
|
RE: poletna prevleka za Römer Safefix Plus 3.7.2010 11:37:32
|
|
|
|
Roberta69
|
To je res cel projekt, zato sem dala jaz narest dodatno prevleko šivilji, kjer je naredila pod pasovi daljše odprtine, ki so zaprte z ježki in je preoblačenje enostavno. Ko smo originalno dajali gor/dol bi proizvajalce najrajši na gobec . Res je totalno nepraktično, tako da je bila naša prevleka že čisto umazana, ker se nismo hoteli spet ukvarjat s tem, pa še barva mi je čist grda.
|
|
|
|
|
RE: poletna prevleka za Römer Safefix Plus 3.7.2010 12:35:23
|
|
|
|
Tanja_
|
Midva jo tudi nisva znala namontirat, pa sva šla kar prodajalke v BC vprašat. In v bistvu snameš ob straneh prevleko dol in se tam spodaj konča tisti del pasu, ki gre čez trebuh, je z eno kovinsko priponko zapet, vzameš tisto priponko dol, pa pas ven, obleko čez in potem vse nazaj zmontiraš.
|
|
|
|
|
RE: poletna prevleka za Römer Safefix Plus 6.7.2010 10:26:44
|
|
|
|
salcka
|
bom poskusila. najlepša hvala.
|
|
|
|
|
RE: poletna prevleka za Römer Safefix Plus 6.7.2010 21:48:46
|
|
|
|
ledenka
|
tole z ježki pa ni slaba ideja me zanima, če lahko tudi na originalno prevleko to naredijo.
_____________________________
Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiBosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Trmast otrok Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zadnje s foruma
oblačilaLelly28 RRkje največkrat kupujete oblačila za otroke?v fizičnih trgovinah (
64%)

v spletnih trgovinah (
9%)

kupim/dobim rabljeno (
27%)

delano po naročilu/šivam sama (
0%)
Število vseh glasov: 11Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!