|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomagajte - kamp ob Jadranu
2.7.2013 10:27:41   
HuAnita
Ojla,
prvič gremo z otroki na morje kampirat, opremo počasi dokupujemo. Zdaj že 14 dni iščemo kaj primernega, a zmagovite kombinacije očitn ni. Če lahko katerga kas svežega priporoča...
Iščemo pa: Kvarner (eventuelno še Pula), pa do zg. Dalmacije nekje.
Dodatni parametri za kamp: da je senčen, da je plaža primerna za otroke, da so v kampu vsaj kaka igrala, pa da so cene znosne (ne tolikšne, kot da bi najemali apartna ali PP v hotelu :-))
Zahtevam preveč??? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
2.7.2013 10:54:06   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Dodatni parametri za kamp: da je senčen, da je plaža primerna za otroke, da so v kampu vsaj kaka igrala, pa da so cene znosne (ne tolikšne, kot da bi najemali apartna ali PP v hotelu :-))
Zahtevam preveč??? user posted image

Ja, kar se cene tiče, skoraj zahtevaš preveč user posted image
Cene kampov so zadnja leta kar zasoljene. Kar sem jaz gledala v redu kampov - s takimi pogoji, kot si jih naštela (valkanela, Lanterna, Bijela Uvala, Straško, Solaris ...) nas pride od 50 do 60 €na dan (4 članska družina, otroka stara 8 in 4 leta).

Očitno je kampiranje postalo luksuz. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
2.7.2013 11:20:57   
krysta
živjo,

midva sva bila že lep čas nazaj v Zadru kamp Borik,
zelo veliko sence pod borovci in tudi na plaži je primerno
za otroke, je pa povezana z hoteli ki so zraven, tako da so tudi igrala.
takrat sem si prav rekla, da ko bodo otroci jih vsekakor
pripeljeva sem.
Trenutno sva v pričakovanju in komaj čakma da jih peljem na morjeuser posted image

je pa res da cene zelo povišanje v kampih
in da prideš nekje ceneje skozi in to z PolP

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
2.7.2013 12:17:15   
kajalin*
hotela sem ti predlagati Valkanelo, ampak se mi ne sanja koliko stane nočitev...

(odgovor članu krysta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
2.7.2013 12:52:17   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

hotela sem ti predlagati Valkanelo, ampak se mi ne sanja koliko stane nočitev...

Evo cenik: http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Valkanela_Vrsar/Cenik

Ampak brez rezervacije težko dobiš prostor, tako da ne hodite dol. Sicer za nas ne bo prostora user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
8.7.2013 15:02:08   
yellowcrystalstar
pri teh kampih je vedno tako, da res težko dobiš ves komfort+sanjsko plažo. Čikat na Malem Lošinju je velik, veliko borovcev, igrala tudi, celo pralni stroj lahko najameš. je pa plaža bolj tako tako. imaš sicer tudi eno peščeno plažo blizu. je pa morje krasno, lep sprehod do mesta Mali lošinj. 
kar se Pule tiče, definitivno se kopat hodit na Kamenjak, je pa tam spet bolj tko tko za male otroke.
drugače pa recimo Ugljan je fajn. mir, poceni, veliko privat kampov. ni pa igral za otroke, samo otroci se v takih manjših kampih itak vedno najdejo med sabo in se skupaj igrajo. ;)

odkar imam otroka sem vedno tudi rezervirala si mesto v kampu. to se kar splača. ponavadi je bilo brezplačno.na žalost je kampiranje res kar drago, samo meni osebno je najbolj vednoškoda denarja za bencin pa
trajekt ;)

upam, da se boste imeli fajn!


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
9.7.2013 9:41:00   
skuštrana
Poglej si malo Krk - manjše kampe. Cen ne vem ampak pogooglaj (Glavotok, Slamni, Tiha, Škrila, Bor... itd) Ali pa Rabac Oliva in Labin Sv. Marina...

Je pa res da boš morala naredit kompromis ker vsega tega na enem mestu ne boš dobila :-(.


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 9.7.2013 9:44:00 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
9.7.2013 10:04:31   
saruška
Kar se tiče kampov v Istri, so večinoma katastrofa, cene pa nabite...

Če ti ni predaleč, je zelo lep kamp Kovačine na Cresu, imajo igrala, v kampu je trgovina, plaža pa lepa... poglej si še na njihovo spletno stran... Mi gremo letos že tretjič tja z otroci in je kul.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
9.7.2013 21:29:06   
Anonimen
Vse kar si naštela bi dobila v kampu Straško na Pagu ... sam ni pa poceni. Letos se nam zaradi poroke ni izšlo, drugo leto pa 110% že januarja rezerviram parcelo tam user posted image

(odgovor članu saruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
9.7.2013 22:50:50   
patrino
V Istri so kampi zelo dragi in velikokrat res ne nudijo tega, kar obetajo in obljubljajo. Kampiranje res že dolgo ni več neka poceni varianta počitnic, temveč je to bolj za kampiste entuziaste, ki pač radi kampirajo. Manjši kampi so ponavadi poceni, bolj preprosti, prijetni, ne preveč nabasani, umirjeni.Večji v precejšnji meri ponujajo več zabave, animacije in predvsem veliko več gužve in krepko bolj zasoljene cene. Prav zaradi slednjega mi v kamp Kovačine ne gremo več. So pa takšni ,ki gredo tja prav zaradi tega. To je odvisno kaj iščeš pri kampih. Je pa bistvo pri kampiranju in ves čar ravno v tem, da podreš " hiško" lahko že drugi dan, če ti ni nekje všeč in šibaš dalje. To mi velikokrat počnemo. Ne toliko zaradi tega, ker nam ne bi bilo všeč, temveč bolj zato, ker smo takšni nomadi po duši. Zdržimo nekaj dni in pičimo dalje.

< Sporočilo je popravil patrino -- 9.7.2013 22:52:48 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomagajte - kamp ob Jadranu
10.7.2013 8:26:08   
skuštrana
Kovačine so ful lepe ampak so drage. Mi smo bili full let nazaj ko še niso bile tako in in je bilo super, nato pa se je začela gužva in dvigovanje cen.
Straško meni ni všeč ker je kao malo selo. Sploh nimaš filinga kampa, je vse preveč umeto (za moj okus).

Zapeljite se do Pelješca, tamo imate full majhnih, luštnih, poceni kampov :-).

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?