|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomaranče
21.3.2004 20:47:59   
karmy
mene zanima, ali je še kater od vaših malčkov alergičen na preveliko količino pomaranč? k moj dobi takkkkkk rdečo rit da morm pol skor 3 dni mazat z kremo da se mu oblaži...kr bojim se mu dat pomaranče ali mandarine, ampak jih pa fulll obožuje, in je zlo užaljen če mu ne dam..sm pol pa ne more nehat jest jih... ...kaj narest?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomaranče
21.3.2004 21:17:08   
Anja
Kok je pa star tvoj palček?

S pomarančami se ni za špilat, jih je treba malo šparat Sicer so zdrave vendar pa ... (rajši manj kot preveč) Enaka reakcija bi verjetno nastala s kislim zeljem ipd.

Sicer pa....Polona, ajde

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomaranče
21.3.2004 21:26:07   
polona
Kaj vem, se strinjam z Anjo. Moj ima že po enem krhlju pikice okoli ust, tako da smo jih mi ukinili. Bomo poskusili ko bo star eno leto.

Ja, koliko je pa star?

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomaranče
22.3.2004 8:56:31   
mojchka
piše v njenem opisu, hihihi...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomaranče
22.3.2004 9:08:13   
polona
Zato pa so opisi, ne?

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomaranče
22.3.2004 15:05:10   
karmy
hvala za odgovore...moj bebi je star 2 leti... zdej u petek je biu )) drgač pa ne dubi pikice okol ust ampak totalno rdečo rit... in tako zažreto da je kr hudo... je še na pleničkah in ga lepo previjam vsake par ur ampak to se mu naredi u roku ene ure... kk lula seveda...

jzt mam tud rada pomaranče in če jih kupim boljš da še njemu dam in če so sladke...ufffff mam pol probleme.... .. s zeljem še ni do kakšne reakcije pršlo ampak najbolj me motijo pomaranče...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pomaranče
22.3.2004 21:09:13   
Anja
Sem malo povprašala o pomarančah... Moja mala sestrična je stara 5 let in dobi vedno ko poje pomarančo, kivi ali zelje tako reakcijo: pikice okoli ust, peče jo ko lula, blato se ji čisto zmehča (driska).

Alergična je na pršice in hišni prah. Reakcija na slednje so suhi izpuščaji okoli ust in v zgibih.

Ti kr papcaj pomaranče, njemu pa kako jabolko daj

Pa oprosti, ker sem tako šlampasto tvoj opis prebrala

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pomaranče
23.3.2004 12:52:47   
karmy
ni panike ... ja ja..jzt bom pomaranče jela on pa jabuk...aha..to bo to... plunu bo vn jabulk pa hotu pomarančo... ...hudo...


al pa takrat naj jem k gre ( spat ) sej še gre v normalnih količinah ampak k hoče pretiravat včasih...je pa hudo..a pomaranče pa glih ne morm spraut stran od jedilnika k pol jih pa bo dubu v vrtcu...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pomaranče
1.4.2004 20:27:00   
Vanja-11
Tudi moj sonček ima alergijo, ampak jaz mislim, da na vitamin C, ko je dodan kot konzervans. Po ličkah in na vekah dobi pikice, če ga dobi v majhnih količinah, če pa ga več pa ima ful močno reakcijo.Ali ima katera izkušnje s tem? vanja

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pomaranče
2.4.2004 10:55:22   
karmy
čimbolj se izogibaj vitamina C, čeprav je full zdrav...kk je pa star?

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pomaranče
4.4.2004 21:36:14   
vanja-matic
Star je 7 mesecev. Ali je mogoče, da je alergičen tudi na korenček. Zdi se mi, da dobi pikice tudi, ko je korenček.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pomaranče
7.4.2004 11:55:03   
karmy
vse je možno... kaj je pa pediatrinja rekla? si ji kej to omenla? al pa sestri, k prhaja k teb...?.. kk je že ..men se zdi da je neki na partnoražna... ...


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?