|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč, nasvet ali le tolažba
20.1.2006 9:11:06   
suzugov
pred kratkim sem odkrila tale forum. sem zelo navdušena nad njim in vidim, da nisem osamljen primer. ker vidim, da ste zelo izkušene, vam pišem in upam vsaj na kakšno tolažbo ali nasvet, da se končno neham smilit sama sebi...

pred 9m sem nehala jesti pilule in po 6m sva se odločila, da poskusima. torej od takrat je je cca. 3m nazaj. vedela sem, da ne bo ratalo kar iz prve. no, ampak trenutno me nervira še ena zadeva: od prenehanja jemanja tabletk, mi pada pritisk, opažam, da mi srce neenakomerno bije (bila na ekg in je bilo vse ok), v decembru sem imela user posted image  14 dni dolgo (prvi teden se je pojavljal le rjav izcedek, v drugem tednu pa je bila normalno rdeča), od takrat pa vse do danes pa me nenormalno bolijo prsi (kot teden pred vsako user posted image , sem že mislila, da bo). ta mesec sem imela zadnji dan user posted image  pred 14 dnevi, po tistem spet enodnevno rahlo krvavitev, pred 3 dnevi zopet, danes pa sem se celo zbudila z user posted image ... ti znaki me sedaj morijo bolj kot dejstvo, da je user posted image  spet prišla...prehitro... zelo me skrbi. sem sicer v pon. naročena pri gineku, ampak do takrat je še tako zeeeelo daleč...

prosim za kakšen komentar...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč, nasvet ali le tolažba
20.1.2006 9:44:37   
inja2
dobrodošla med nami suzugov user posted image user posted image


tele tvoje krvavtive so res malo nenavadne, kaj posebnega ti nimam za svetovati, mislim da bo najbolje, da počakaš da boš videla kaj ti bo rekel ginekolog

sicer, ti pa želim, da se ti to čimprej uredi in da boš kmalu srečka user posted image


lp, muser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč, nasvet ali le tolažba
20.1.2006 10:28:57   
Ocenia
Jest mislm da je to normalno. Tud sama sem nehala sept. jest KT, pa da sploh ne govorim o user posted image . Zelo pogoste, močne, boleče, trajajoče... Sedaj se stanje nekoliko umirja.
Bila sem pri G in je rekla, da je to čisto normalno. Hormoni se moraj vzpostaviti na prvotno mesto itd....
Če si pa jedla KT dalj časa, potem pa sploh nimaš kaj za skrbet... No, tako jaz mislim, več pa ti bo povedala G.
Meni je samo rekla, da je potrebno da se hormoni zopet prilagodijo

Lp

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč, nasvet ali le tolažba
20.1.2006 10:54:11   
suzugov
hvala obema...
KT sem res jedla cca. 7 let in nikoli mi G. ni niti enkrat svetovala naj naredim kakšno 'čistilno' pavzo... ko sem bila še under 20 mi to niti ni padlo na pamet, pomembno je bilo samo, da sem zaščitena, da ne bi prišlo do nepotrebne zanositve... zdaj pa, ko si to s fantom oba zelo zelo želiva in sem tako jaz kot on pripravljena na tako velik korak, pa imam nek srhljiv občutek, da zaradi dolgoletnega jemanja KT to le ne bo tako enostavno...user posted image  čeprav G. pravi, da niso tako škodljive, bla bla...

res upam, da je vse kar se dogaja z mano, le proces normaliziranja mojega telesa in 'vunbacanja' kemije, ki sem jo tako pridno papcala...

hvala še 1x.

(odgovor članu Ocenia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč, nasvet ali le tolažba
20.1.2006 12:14:10   
Ocenia
Glej, ne imej slabe vesti zaradi dolgoletnega jemanja KT!
V ponedeljek se boš lepo pogovorila z G ( glej da poročaš) samo ne sekriaj se. Veselo user posted image  in z ljubeznijo in željo po user posted image  vama bo uspelo.  Drugače pa 3m ni tako veliko, kajne?
Saj bo, ne obupaj tako hitro.

Lp

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč, nasvet ali le tolažba
20.1.2006 13:10:12   
suzugov
Oceania, hvala, bom poročala kaj bo v ponedeljek. user posted image
pozdravček!


(odgovor članu Ocenia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč, nasvet ali le tolažba
20.1.2006 14:05:05   
lelaval
Tako, kot ti je že Ocenia napisala - ne imej slabe vesti zaradi KT. Jaz sem jih nehala jemat in takoj zanosila. Pa sem vprašala G, kakšne posledice bi to lahko imelo na otroku, a me je potolažil, da nič ne škoduje in,  da je v današnjih tabletkah vsebnost hormonov tako majhna, da takorekoč ni nobenih posledic niti za žensko.

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč, nasvet ali le tolažba
23.1.2006 23:53:41   
pilotgirl
Nič se sekirat ker je pol vse sam še slabše. Sej bo boš vidla,sam upanje pa bo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?