|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomooc prooosim
5.10.2014 13:40:37   
tisii
Zivjooo :)
Potrebujem se kako drugo mnenje, saj se mi bo kar zmesalo. Obrnila sem se na vas , ker imate najvec izkusenj. S partnerjem sva se odlocila za prvo bebiko, od odnosa je sedaj ze 3 tedne. Naredila sem dva testa in sicer clear blue na katerem se je pojavila tanka navpicna crtica ampak dobro vidna. samo ni bila tako siroka kot posevna. 3 dni nazaj pa sem naredila se viola test, ki se je obarval cez 10min. prilagam fotografijo, da mi pomagate, saj se nocem prehitro veseliti
hvala za vsak odgovor



< Sporočilo je popravil tisii -- 5.10.2014 13:54:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomooc prooosim
5.10.2014 14:08:55   
tisii
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165419

(odgovor članu tisii)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomooc prooosim
5.10.2014 15:48:29   
mateyka
čestitam user posted image

(odgovor članu tisii)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomooc prooosim
5.10.2014 15:51:15   
tisii
hvalaaa :) res upam da je to to. malo sem zmedena, ker sem zelo razlicna mnenja prebrala. pa se test se je obarval cez 10min ain ne cisto takoj. zato sem se obrnila na izkusene mamice
upajmo na najboljse :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomooc prooosim
6.10.2014 10:59:20   
Polona31
Pri meni se druga črtica videla precej manj in je ta črtica sedaj navihan dvoletnik.

(odgovor članu tisii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomooc prooosim
6.10.2014 11:31:59   
tisii
ooo kako lepo je to slisat :) resnicno upam, da se bo tudi pri meni tako koncalo, ker sem se kar malce prestrasila ob branju nekaterih tem i testih itd.. sem se pa narocila h ginekologu, in bomo vse zvedeli iz prve roke :)
hvala lepa za spodbudne besede in vse lepo zelim :)

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomooc prooosim
7.10.2014 10:12:56   
*zvezdica zaspanka*
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Pri meni se druga črtica videla precej manj in je ta črtica sedaj navihan dvoletnik.



čestitke. ja, važno da se vidi user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomooc prooosim
8.10.2014 19:18:15   
tisii
joooj upam, da je res :) sem se ze narocila pri ginekologu drug teden, menstruacije se kar ni samo spikanje v spodnjem delu trebuha na deani strani se pojavlja ta teden..bomo videli kaj bo povedal. drzimo pesti :))

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomooc prooosim
10.10.2014 20:58:44   
p3traa
čestitam tisii user posted image dobrodošla med junijkami : )

(odgovor članu tisii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomooc prooosim
10.10.2014 21:34:04   
tisii
ravno danes sem sredi dneva naredila test in sem nosecka ze skoraj en meseeeec :) v torek pa ze pregled pri ginekologu. presreecnaa :)

(odgovor članu p3traa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomooc prooosim
15.10.2014 21:16:11   
beba92
čestitkeee user posted image

(odgovor članu tisii)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomooc prooosim
10.12.2014 12:48:41   
Optimistka90
Malo si bom sposodila tole vašo temo...zanima me ali se je kateri zgodilo podobno?
Stara sem 24 let z možem delava na naraščaju že približno leto in pol. Dan moje zadnje menstruacije je 10.11.
8. 12. sem bila pri ginekologinji na rednem pregledu-povedala mi je, da imam močno zadebeljeno sluznico in ogromno sluzi ter mi svetovala test nosečnosti, saj sumi, da gre za nosečnost.
Test sem drug dan opravila in je bil pozitiven (rahla črtica vendar vseeno vidna) . Opravila pa sem tudi krvni test v Adrialabu, da bi se prepričala - rezultat (0,100). Rezultat je pod 5, kar ne pomeni nosečnost user posted image . V Adrialabu so mi povedali, da sem morda test opravila prezgodaj. Tako, da trenutno ne vem popolnoma nič…Zanima me ali se je kateri zgodilo podobno ter kako se je vse skupaj izteklo?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomooc prooosim
17.12.2014 7:08:05   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Optimistka90

Malo si bom sposodila tole vašo temo...zanima me ali se je kateri zgodilo podobno?
Stara sem 24 let z možem delava na naraščaju že približno leto in pol. Dan moje zadnje menstruacije je 10.11.
8. 12. sem bila pri ginekologinji na rednem pregledu-povedala mi je, da imam močno zadebeljeno sluznico in ogromno sluzi ter mi svetovala test nosečnosti, saj sumi, da gre za nosečnost.
Test sem drug dan opravila in je bil pozitiven (rahla črtica vendar vseeno vidna) . Opravila pa sem tudi krvni test v Adrialabu, da bi se prepričala - rezultat (0,100). Rezultat je pod 5, kar ne pomeni nosečnost user posted image . V Adrialabu so mi povedali, da sem morda test opravila prezgodaj. Tako, da trenutno ne vem popolnoma nič…Zanima me ali se je kateri zgodilo podobno ter kako se je vse skupaj izteklo?



Ful mi je čudno če je urinski test pokazal črtico da je bil rezultat v adrialabu tako slab. To nekaj ne gre skupaj saj so urinski testi od 20 dalje... Pol ti urisnki nebi smel narediti črtice. Pokačaj še kak teden pa če ne bo M naredi test še enkrat

(odgovor članu Optimistka90)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pomooc prooosim
17.12.2014 8:07:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Optimistka90

Malo si bom sposodila tole vašo temo...zanima me ali se je kateri zgodilo podobno?
Stara sem 24 let z možem delava na naraščaju že približno leto in pol. Dan moje zadnje menstruacije je 10.11.
8. 12. sem bila pri ginekologinji na rednem pregledu-povedala mi je, da imam močno zadebeljeno sluznico in ogromno sluzi ter mi svetovala test nosečnosti, saj sumi, da gre za nosečnost.
Test sem drug dan opravila in je bil pozitiven (rahla črtica vendar vseeno vidna) . Opravila pa sem tudi krvni test v Adrialabu, da bi se prepričala - rezultat (0,100). Rezultat je pod 5, kar ne pomeni nosečnost user posted image . V Adrialabu so mi povedali, da sem morda test opravila prezgodaj. Tako, da trenutno ne vem popolnoma nič…Zanima me ali se je kateri zgodilo podobno ter kako se je vse skupaj izteklo?



Ful mi je čudno če je urinski test pokazal črtico da je bil rezultat v adrialabu tako slab. To nekaj ne gre skupaj saj so urinski testi od 20 dalje... Pol ti urisnki nebi smel narediti črtice. Pokačaj še kak teden pa če ne bo M naredi test še enkrat


Urisnki test ni isto kot krvni. krvni je bolj zanesljiv, ce ga niso kaj biksnili v laboratoriju. Krvni zaznava prav in samo nosecniski hormon- betahcg, medtem ko urinski samo hcg. Le ta pa je lahko posledica tudi drugih dogajanj v telesu, ne samo nosecnosti. HCg je lahko povisan tudi zaradi cist, pco, ali kakega drugega neravnovesja v telesu. Druga stvar ki je mozna, je propadla nosecnost, odvisno kdaj je bil delan krvni test, pa da je hormon do krvnega testa ze padel.... ampak to bi potem pomenilo tudi takojsnjo krvavitev

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?