|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponosna kot sam vrag
5.12.2007 10:49:05   
TIA22
Vsaki dan ko grem po tamalega v vrtec mi vzgojiteljica pove, da tako pridnega otroka še ni imela kot je moj sin. Vedno pripravljen pomagati, skrbi za manjše otročke, skratka idealen. Vse takoj uboga...samo misliti si morate kak mi je špeh rastel. O moj zlati sinček...

Pa jo jaz vprašam: Ja, kakšnega pa mi potem domov pošljete, da mi samo nagaja in nič ne uboga... Pa se je samo nasmejala in rekla: Ja mami, nekje mora svojo otroško nagajivost ven spustiti.

Potem pa sem se zamislila nad svojo vzgojo in prebrala tu gor marsikateri nasvet.sem popolnoma spremenila svojo vzgojo in  se obrestuje. Hvala Vam za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 11:01:36   
smigli
Razkri mi ta recept, če ni skrivnost.
user posted image  

lp

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 11:30:02   
lelaval
Bravo , sine. user posted image In bravo mami za takšno vzgojo. user posted image

Naša najmlajša je ista. Vsak dan, ko pridem po njo v vrtec, jo hvali, ko pa stopi iz avta preh hišo, pa samo tuli. No, saj je vesela in živa tudi, a kaj se morajo popoldnevi vedno tako začet? user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 12:33:29   
Anonimen
Super, bravo, mami.

Meni je tudi vzgojiteljica včeraj na govorilnih povedala same lepe stvari o mojem otroku. Ampak sem jih itak že vedela, ker moj je tudi doma eno sonce.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 12:52:24   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Meni je tudi vzgojiteljica včeraj na govorilnih povedala same lepe stvari o mojem otroku. Ampak sem jih itak že vedela, ker moj je tudi doma eno sonce.


Pri nas je bilo pa tako prejšnjo sredo... če sem prav razumela podton user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 12:59:40   
Anonimen
Bravo!!!user posted image
Našga Timija je tudi za pohvalit,tako uboga vzgojiteljice in vse za sabo vvrtcu posprav,da razmišljam,da bi kar vzgojiteljice domov vzelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 13:06:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Meni je tudi vzgojiteljica včeraj na govorilnih povedala same lepe stvari o mojem otroku. Ampak sem jih itak že vedela, ker moj je tudi doma eno sonce.


Pri nas je bilo pa tako prejšnjo sredo... če sem prav razumela podton user posted image


Ne, ne, tokrat ni bilo nobenega podtona. Moje dete je res eno sonce postalo.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 13:16:31   
frutka_
Našega tudi pohvalijo kako je priden, pomaga, posoja, je ubogljivuser posted image , vodljivuser posted image ...Sami superlativi!
Doma je slika sicer malce drugačna ampak načeloma ni težav. Jaz pa mu rečem, da je moja roža.user posted image

Full se mi fajn zdi, ko se vzpostavi en takšen normalen, zdrav dialog med starši in vzgojitelji. Zato se  me razne neumestne izjave, slabi argumenti in pljuvanja po vzgojiteljicah še bolj dotaknejo. Sama sem namreč mnenja, da se da s pogovorom  rešiti marsikatero zagato.

Bravo naši!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 14:36:41   
viv_
Splišni - pol pa vzamem nazaj.

Pri nas pa letos ne klapa med vzgojiteljico in mano, niti med Mirno in vzojiteljico. Sem prav slabe volje. Ker do sedaj smo imeli same super izkušnje.

Mirna je sicer super otrok, res nobenih težav, ampak v vrtcu ji pa letos ne poklapa...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 17:30:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Splišni - pol pa vzamem nazaj.

Pri nas pa letos ne klapa med vzgojiteljico in mano, niti med Mirno in vzojiteljico. Sem prav slabe volje. Ker do sedaj smo imeli same super izkušnje.

Mirna je sicer super otrok, res nobenih težav, ampak v vrtcu ji pa letos ne poklapa...


To pa je res škoda. Pa čudno, a ni Mirna tak nekompliciran otrok? A to bo zdaj to vzgojiteljico imela do konca ali kako?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 20:55:46   
mojsoncek
TIA22, kar si napisala v prvem in drugem odstavku svojega posta, velja tudi za nasega piscancka. Sedaj pa mi manjka samo se tretji odstavek. Se priporocam za kaksen nasvet user posted image .

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ponosna kot sam vrag
5.12.2007 21:27:57   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
To pa je res škoda. Pa čudno, a ni Mirna tak nekompliciran otrok? A to bo zdaj to vzgojiteljico imela do konca ali kako?


Mislim (upam) da bodo drugo leto spet menjali, ker je spet veliko 2004 letnikov, Mirna je pa 2003 in je naslednje leto zadnje leto v šoli.

Jaz imam občutek, da dela tale vzgojiteljica po principu najmanjšega odpora. In če si "povprečen" otrok, potem furaš OK, če si pa malo izven povprečja, pa ni več tako. Pa ne mislim s "povprečen" nič slabega, ne me narobe razumet.

Lanska vzgojiteljica je imela naštudirane v nulo, za vsakega je vedela, koliko zmore, kaj ga zanima in jih je znala tako zmotivirat, da jim nikoli ni bilo dolgčas. Letos jih pa ne pozna tako dobro in jih ne zna motivirat. Mirna je recimo mahnjena na puzzle in jih sestavlja po 150 kosov brez težav. Ker jo to zanima. V vrtuc so jih sestavljali po 20 kosov. In potem mi je vzgojiteljica jamrala, da je Mirna sestavila, potem je pa ni več zanimalo in je motila druge, ki so sestavljali. Pa so se šli Človek ne jezi se, pa je bil spet problem, ker se je znala it in ni imela težav s kocko in s štetjem in ji je bilo dolgčas in ni mogla pričakat da pride na vrsto. Ampak namesto da bi jo nekako zamotili, ji dali kaj drugega za počet, se pa usajajo, da ni nič pri miru... Ma ja, bomo že zgurali.

Se opravičujem TIA22, ti smetim temo. Pa user posted image user posted image  za tvojo pupo!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 9:30:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ponosna kot sam vrag
6.12.2007 11:49:34   
TIA22
Jaz ko se zamislim, sem htela biti res stroga mama in sem zahtevala da se vse kar rečem takoj naredi, da se takoj uboga in v glavnem da se vse takoj skoči. Pa mislite da se je??? Niti pod razno!! Pa sem dvignila glas, pa nič, pa kazen, pa nič, nisem vedela več kaj naj. Potem pa kot razsvetlitev- pismo kaka mama pa sem da pričakujem nekaj od otroka kar sama ne dajem. Pa saj jaz tudi ne skočim takoj ko me pokliče, mogoče kaj delam takrat ne.  In zdaj se je to obrnilo. Če se kdaj spozabim, pa me mali opozori in mi pravi, pa kaj se zopet dereš- to pomeni povedano malo na trše. Zdaj pa imam zlatega srčka, le v vrtec ne hodi rad. Se zjutraj dere kot žerjav. In jaz sem tista zlobna mamica, ki ga sili da mora it. Tam pa kot angelček. Toti moj sonček zlati.... cmok

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?