|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poporočni piknik?
22.6.2007 16:08:24   
majci23
Ali je že katera imela tako varianto? midva bova imela na poroki cca 18 ljudi, potm bipa zrihtala en piknik za vse ostale-cca 50 ljudi cez ene 14 dni po poroki. kaj mislite? Ima katera ze kake izkusnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poporočni piknik?
22.6.2007 16:33:41   
ribica.
Na zakem pikniku nisem bila, sem pa zanj slisala od kolegice, ki je bila. Baje je blo ful fajn. Da noben ne more rečt, da si ga pozabil. 

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poporočni piknik?
22.6.2007 23:17:22   
eya
Moja prijateljica ga je imela, ena druga ga pa tudi namerava naredit. Meni se zdi fajn ideja.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poporočni piknik?
23.6.2007 11:33:27   
Balonchy
Sem iz primorskega konca in tu pri nas je to že v utečeni navadi!
Res pa, da se ta piknik ponavad dela pred poroko!
Če ne zarad druzga, da maš po poroki mir in še na poročno se kmal pol šiba, a ne!?

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poporočni piknik?
26.6.2007 20:47:41   
sazi
No, midva sva pa imela poporočni piknik. Na poroki cca 20 ljudi, potem sva za 1 teden odpotovala in imela 10 dni po poroki poporočni piknik. Na žalost smo imeli slabo vreme, ampak so vseeno vsi povabljeni prišli (cca 35). Najlea sva piknik prostor, kjer je bilo zraven prostor za odbojko na mivki in asfaltirano igrišče za košarko - oboje smo izkoristili, potem pa je začelo deževati.
Če bi delala še enkrat, bi naredila isto.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poporočni piknik?
27.6.2007 10:48:55   
*ajetam*
tako sva hotela midva, pa sem vesela da se na koncu nisva odločila za to varijanto, ker je padal dež user posted image

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poporočni piknik?
8.7.2007 22:42:48   
SaaS
Midva sva imela piknik. Na večerjo po poroki sva povabila nekaj sorodnikov, za prijatelje pa sva dva tedna po poroki naredila piknik. Pravzaprav sva za čez noč najela neko lovsko kočo, tako da nas je kar nekaj tudi prespalo.

Prav super je bilo. In tudi prijateljem se je zdela dobra ideja. Ni nama bilo prav nič žal, da sva tako naredila. 

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poporočni piknik?
9.7.2007 9:34:09   
koala
Tudi midva sva se tako odločila, poročila sva se v ozkem družinskem krogu, bilo nas ja 21, mesec dni po poroki pa sav imela še poporočni piknik.
Sicer moram priznati, da mi je zaradi nekaj povabljenih priprava tega pikinika požrla več živcev kot vse priprave na poroko, pa vseeno bi se še enkrat tako odločila. Jaz toplo priporočam.
Sva pa imela izjemno srečo, saj je naslednji dan lilo kot iz škafa.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poporočni piknik?
9.7.2007 11:38:53   
tonja
se mi zdi full fajn varianta

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poporočni piknik?
9.7.2007 18:13:38   
Anonimen
Midva sva imela na poroki 50 svatov, samo sorodnike.

Čez 1 teden pa sva imela piknik za prijatelje in se je super obneslo, ker je eno vzdušje z familijo in čisto drugo s prijatelji. Jih je pa bilo enih 15, tako da piknik ni bil prenaporenuser posted image .

Btw, to vse je bilo novembra in vsakič je bilo vreme kot iz pravljice.

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poporočni piknik?
13.7.2007 16:37:18   
baguSka
Kako bi pa zgledal, ce se midva porociva ciiiiiist sama, potem pa nardiva en piknik za prijatelje in en za druzino!? Mene pa ta varianta zanima.... :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poporočni piknik?
13.7.2007 17:49:58   
Anonimen
uuu men se pa zdi to fuul taka odpulena varjanta...and i like ituser posted image

ce vama je tko všeč, zakaj pa ne user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poporočni piknik?
14.7.2007 14:17:22   
baguSka
Evo.. odlocitev je padla.user posted image

Porocila se bova nekje na morju in sicer tako, da maticar poroci samo naju... konec koncev se gre za najino ljubezen in najino zdruzitev, ce temu lohk tko recem... potem pa si bova privoscla romanticno vecerjo v svoju sveck in dooolgoooo porocno noc v hotelu... z zajtrkom v postelji... :))) Naslednji dan pa wellnes in razvajanje... prvi dan kot moz in zena, ceprav se to tko cudno slisi... mogoce boljse, ce recem moj prvi dan kot Gospa xxxx... hehehe...
Potem cca teden ali 14 dni kasneje pa najprej en piknik za sorodnike, za tem pa se enega za prijatelje... Stari in mladi pac ne gremo skupi, ne!? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poporočni piknik?
14.7.2007 16:44:14   
Skorpija
Midva sva se poročila na skrivaj, samo priči sta vedeli za poroko, jeseni pa bova naredila poporočni piknik za familijo in prijatelje. Ne bi naredila drugače, je bilo super!!!!!! 

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poporočni piknik?
14.7.2007 16:46:33   
baguSka
A reees? Kje pa sta se porocila? Ves kaj pa mene zanima... a porocne price morajo nujno bit? Ker midva bi tud brez tega, ce se da...

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poporočni piknik?
14.7.2007 22:10:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Evo.. odlocitev je padla.user posted image

Porocila se bova nekje na morju in sicer tako, da maticar poroci samo naju... konec koncev se gre za najino ljubezen in najino zdruzitev, ce temu lohk tko recem... potem pa si bova privoscla romanticno vecerjo v svoju sveck in dooolgoooo porocno noc v hotelu... z zajtrkom v postelji... :))) Naslednji dan pa wellnes in razvajanje... prvi dan kot moz in zena, ceprav se to tko cudno slisi... mogoce boljse, ce recem moj prvi dan kot Gospa xxxx... hehehe...
Potem cca teden ali 14 dni kasneje pa najprej en piknik za sorodnike, za tem pa se enega za prijatelje... Stari in mladi pac ne gremo skupi, ne!? user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  super sta se odločila...je treba met kar pogum za takšen "podvig" user posted image

in Baguska, kako boš oblečena? v bikinke mogoče ? user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poporočni piknik?
15.7.2007 8:24:24   
Skorpija
Hehe, poročne priče na žalost morjo bit, poročila sva se točno tam kjer sva se spoznala - ni bilo težko zrihtat, ker sva se spoznala na Lj. gradu user posted image  Drugač pa res, meni je bilo zakon in tudi najini so potem novico kar dobro prenesli, no za starše je bilo mal težko, samo so kar hitro dojeli in zdaj kujejo maščevalni načrt za poporočni piknik user posted image  

Plus je bil, ker sva res vse naredila po svoje, tako kot je nama pasalo, noben nama ni komandiral, pa vse je bilo takoooooooooooo enostavno - dva tedna po prvi omembi besede poroka, sva bila poročena. Pa zadeva kar vkp drži....user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poporočni piknik?
15.7.2007 9:20:02   
snake
sem bila že na dveh poporočnih piknikih, ker je to tu pri nas zelo aktualno, vsaj se mi zdi da vsak drugi par dela poporočne piknike, vem pa zato ker se mi je roku dveh let poročilo enih 8 kolegov in  vidim in čujem od drugih za želje mladih poročencev....

meni je ta ideja zelo všeč, tudi lepo izpade, sprosčeno, veselo, tako da meni je kul

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poporočni piknik?
15.7.2007 10:23:23   
koala
Baguska, zakja pa ne, če vama tako paše, ker je to itak vajin dan.
Samo brez prič pa menda ne bo šlo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poporočni piknik?
15.7.2007 14:03:13   
Anonimen
Imela ga nisem, ideja mi je pa kulska user posted image  user posted image

(odgovor članu majci23)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poporočni piknik?
16.7.2007 12:38:47   
baguSka
je treba met kar pogum za takšen "podvig"

in Baguska, kako boš oblečena? v bikinke mogoče ?


Zakaj pa pogum srecka???user posted image

Ne ves se kako bom oblecena... mogoce bom pa slecena... user posted image

No, bela porocna oblekca definitvno NE BO.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poporočni piknik?
16.7.2007 12:41:31   
baguSka
poročne priče na žalost morjo bit


pa kwaaaaa.... wtf!!!???? zakaj morajo bit price??? sej sva prica najini ljubezni en drugmu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  grrrrrrr..... katastrofa!!!!! jaz bom kr maticarju rekla, nej se tam podpise.... user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 1:18:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

je treba met kar pogum za takšen "podvig"

in Baguska, kako boš oblečena? v bikinke mogoče ?


Zakaj pa pogum srecka???user posted image

Ne ves se kako bom oblecena... mogoce bom pa slecena... user posted image

No, bela porocna oblekca definitvno NE BO.


hja, predvsem zarad moznih ocitkov okolice...sicer pa koga briga, a ne...porocita se itak samo vidva

opa user posted image

hehe jst sm najprej hotla crno...k sem eno reeees toook hudo vidla..no na koncu sem se odlocila za rdeco user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 1:20:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

poročne priče na žalost morjo bit


pa kwaaaaa.... wtf!!!???? zakaj morajo bit price??? sej sva prica najini ljubezni en drugmu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  grrrrrrr..... katastrofa!!!!! jaz bom kr maticarju rekla, nej se tam podpise.... user posted image


caki, caki, a nisi rekla, da bom jst tvoja prica user posted image  

no, men v bistvu tud ni jasno to...zakaj za hudika morjo bit price zraven...

aja, pa pejta v Vegas user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 12:18:55   
baguSka
hja, predvsem zarad moznih ocitkov okolice...sicer pa koga briga, a ne...porocita se itak samo vidva


ne bo jih... sva ze mal namignla tastarim... in nima noben nic proti... tnx gad user posted image  sicer pa itak nimajo prava glasanja... sej se gre konc koncev za naju!!! sej se ne bojo oni se enkrat porocil... user posted image  pomoje...

no, vsi so bli nad idejo zlo navduseni, tko da nama je se tolk boljs... sicer se pa tud drugac nebi glih sekirala... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?