|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 18:17:13   
gabi29
Pozdrav vsem user posted image .
Dan prihoda najinega user posted image  se vedno bolj bliža. Zanima me, ali  ste - seveda tiste ki ste že rodile - nosile poporodne hlačke/ steznik? Namreč, moja mami pravi, da je to fajn, ker se ti trebušček nazaj oblikuje. Torej, a je temu tako?

user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 18:22:32   
špelin@
Skozi sem dala že 3 nosečnosti (no, ena se je žal končala v 20. tednu) in nikoli nisem nosila ničesar od omenjenega. Pa sem vsakič s pridnim izvajanjem trebušnjakov hitro dobila nazaj plosk trebušček. Če pa je koža neelastična in ostane "prevelika", ti pa žal noben steznik ne pomaga.

(odgovor članu gabi29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 18:25:39   
JAPE
Jaz sem nosila poporodne hlačke. So se mi zdele zelo fajne. Ploskega trebuha sicer že prej nisem imela...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 18:26:12   
metkica1
Jaz jih nosim, sem pa 2 meseca po porodu. Trebušček še vedno imam, tako da....Začela sem jih nosit 6 tednov po porodu, s tem da nimam skoz oblečene. Fajn se mi zdijo, ko oblečem kavbojke spodaj pa te hlačke, da me malo stisne in se mi okrog pasa nič ne pozna špehec.

(odgovor članu gabi29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 20:00:50   
ziva_
jaz sem jih tudi nosila, in se mi zdijo fajn... ne vem, nimam trebuha, zdaj pa ce je to zaradi hlack al ne...

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 22:09:00   
Dejča
Prvič slišim zanje user posted image . Kje pa se nabavijo? Za kakšno ultra ozko majičko ali puli bi pa fajn prišle user posted image .

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 22:26:41   
Anonimen
Jaz sem jih kupila v Italiji v Prenatal. Rabla sem jih samo če sm kam šla, da sem lohk oblekla bolj fine hlače gor drgač pa mi je trebuh nagajaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 22:41:31   
metkica1
Imajo jih v Arielu in Pikapolonici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
14.12.2007 23:28:14   
sandra80
jaz bi pa vprašala koliko po porodu lahko uporabljaš ta steznik prej nisem slišala za njega zdaj pa je mojuser posted image star že 10 mesecev in imam še vedno rebuh naj povem da sem imela carskega. oziroma če ima katera boljši predlog za odpavo trebuha pa bi bila zelo vesela. naj pa povem,da trebušnjaki nepridejo v poštev ker imam težave z hrbtenico.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
15.12.2007 15:14:23   
Klarita
Meni jih je ginekolog-porodničar po porodu odsvetoval. Imela sem CR, ampak je rekel, da je najbolje kar počasi trebušne mišice uporabljat tako kot pred nosečnostjo.

(odgovor članu sandra80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
17.12.2007 7:45:26   
majuška
Pozdravljene!

Ta steznik dobite ziher v vsaki trgovini z ortopedskimi pripomočki . Jaz še sicer nisem rodila, ampak bom steznik definitivno si prej nabavla. Moja mama je imela 3 porode in pravi, da naj si uporabim steznik, in to takoj (če bo možno) ko bom vstala.Ker baje kasneje ni več takega efekta, ker koža visi in se razteguje. Zdaj ne vem če je temu tako, ampak jaz ga bom uporabila. Stane pa nekje 20 eurov. Pol pa lahko samo upam da bom še s pravilno telovadbo to vse skup spravla nazaj kot je bilo pred nosečnostjo.

LP user posted image user posted image user posted image

_____________________________

majuška

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
17.12.2007 12:14:25   
Rozmarinka
Jaz sem zdaj 2,5 meseca po porodu in nosim steznik oz. sem sla prav gledati in na skatli pise Hrbtno abdominalni pas Ortel. Kupila sem ga v Sanolaborju, stane pa 27 eurov. Jap, zdaj ga nosim, zraven pa cokolado jemuser posted image  

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
18.12.2007 12:43:58   
Suzy.
Jaz sem ga nosila prvih 14 dni ali 3 tedne po porodu, ker sem se brez njega zelo težko pokonci držala. Potem me je pa začel motit, pa itak sem telovadit začela.
Meni je zelo prav prišel ampak si ga naslednjič vseeno ne bi vnaprej kupila. Če imaš potem težave zaradi velikega ohlapnega trenuha, ga lahko kupiš skoraj kjerkoli. Da bi pa oblikoval trebuh? No, prikrije že ja. Ampak to ni to.

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poporodne hlačke oziroma steznik
11.11.2008 13:42:18   
misar
kaj naj bi steznik oz. stezniške hlačke pripomogle? k oblikovanju? ma ne ga srat user posted image user posted image user posted image ...ja navidez že mogoče zgleda boljše, dolgoročno pa sam telovadba nuca. jaz bi rekla, da stvar kvečjemu poslabša, ker mišicam ni treba delat. jaz nisem na kaj takega niti pomislila, 2-3 mesece po porodu je pa vse zgledalo tko kot prej.

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?