|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poračun elektrika
7.11.2009 0:04:44   
* Mateja *
Pozdravljeni!

Zanima me ali je katera že kdaj dobila sumljivo velik poračun za elektiko in kako set postopale v takem primeru! A ve katera kam naj se obrnem, če bi tela kak zakon prebrat al pa kej tazga! Će ima katera izkušnje, prosim delite jih z mano. Več glav več ve ...

Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 8:32:21   
ledenaa
Saj vidiš porabo in jo lahko tudi spremljaš po netu
Noben zakon za sumljiv poračun ne obstaja user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 8:36:40   
tažana

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Pozdravljeni!

Zanima me ali je katera že kdaj dobila sumljivo velik poračun za elektiko in kako set postopale v takem primeru! A ve katera kam naj se obrnem, če bi tela kak zakon prebrat al pa kej tazga! Će ima katera izkušnje, prosim delite jih z mano. Več glav več ve ...

Hvala!!



A imaš slučajno paket porabim kar rabim? Ker odkar sem jaz začela s tem paketom je čista zmešnjava s položnicami user posted image .

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 9:14:10   
miapia
Koliko pa imaš poračuna?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 9:14:37   
TRIŠ
Vsak mesec sporočaj elektu stanje števca pa bo poračun debela nulauser posted image ,smo pa tudi mi pred leti dobili tak poračun da smo plačali po obrokih na 3xuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 9:34:42   
bskrle
Vsak mesec javljaj porabo.
Je lažje, ni čudnih računov.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 10:55:48   
* Mateja *
no, dobila sem čez 500 e poračuna in smo ugotovili, da nam ura, ki je poleg števcev ne dela prav, torej nam ne obračunava pravilno visoke in nizke tarife! Sam ne vem, kdo je odgovoron za spremljanje ure, al mi al elektro, ki tako ali tako spremlja števce. A je zdej kej bolj jasno vprašanje! Od zdaj naprej bomo pa itak mesečno javljali stanje števca, sam za nazaj je pa preveč, ker nismo tok naredili. 

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 16:14:59   
tajtaja
Tako se je nam zgodilo pred dvema letoma, odkrili smo pa čist slučajno, ko sem pred priklopom toplotne črpalke preverjala stanje (omarico imamo tako čudno nameščeno, oz. števec, da niti slučajno skozi okence ne vidimo stanja števca-le kdo je za to odgovoren???). IN takrat smo ugotovili, da nam števec na nizki tarifi stoji vsaj pol leta. Odgovornosti seveda Elektro ni prevzel, čeprav je števec kao njihova last, ampak na uporabniku pa je baje dolžnost, da kontrolira.
Sedaj pa jih vsake par mescev kličem, da mi popišejo števec in ne daj bože, da mi računajo!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 16:17:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tažana


IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Pozdravljeni!

Zanima me ali je katera že kdaj dobila sumljivo velik poračun za elektiko in kako set postopale v takem primeru! A ve katera kam naj se obrnem, če bi tela kak zakon prebrat al pa kej tazga! Će ima katera izkušnje, prosim delite jih z mano. Več glav več ve ...

Hvala!!



A imaš slučajno paket porabim kar rabim? Ker odkar sem jaz začela s tem paketom je čista zmešnjava s položnicami user posted image .


Se ravno odločam za ta paket.A ni ok?

(odgovor članu tažana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poračun elektrika
7.11.2009 22:26:32   
* Mateja *
kaj pa je to za en paket??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poračun elektrika
8.11.2009 10:04:36   
Anonimen
Pozdravljena!

Naj ti povem, da imamo mi tudi zelo velik problem kar se poračuna tiče. Ta teden je prišla položnica za kar 1.744,00 € poračuna. Nas je kap, ko smo videli položnico. Takoj naslednji dan sem šla na elektro in jih vprašala zakaj za vraga je tak poračun, gledena to, da imamo le tega vsako leto približno 90 € za doplačat. In kaj mi uslužbenka pove?!?!? Da imamo že dve leti prenizko obračunano elektriko in, da zaradi tega je tak poračun. Še najbolj bizarno pa je, da sem imela za mesec oktober račun 0,00 €, ker naj bi preplačala račune. Ve razumete to situacijo?!?!?! Jaz je ne in me prav zanima kako bodo rešili ta problem, kajti 1.744,00 € ni 200 € več ampak cele tri najnižje plače. Pritožili smo se, sedaj pa čakamo še na rešitev. Aja, pa še to! Uslužbenka mi je navedla razlog zakaj poračun ni bil izdelan- naš naslov ni bil naveden in naj bi mi bili odjemno mesto BŠ (to pa pomeni brez številke), posledično nas niso mogli uslužbenci najti, ko so hoteli pregledati števec. To je pa ena velika laž, ker poznam fanta, ki vsake toliko časa pride pogledat števec in, če zares nas ne bi našli, me zanima kako so nas našli, ko so nam ga pred dvema letoma zamenjali ( po 12 letih se predhodni števec zamenja z novim- zakonsko predpisano). user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poračun elektrika
8.11.2009 10:10:51   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Pozdravljeni!

Zanima me ali je katera že kdaj dobila sumljivo velik poračun za elektiko in kako set postopale v takem primeru! A ve katera kam naj se obrnem, če bi tela kak zakon prebrat al pa kej tazga! Će ima katera izkušnje, prosim delite jih z mano. Več glav več ve ...

Hvala!!



Jaz spremljam stanje števca prek interneta na strani Elektra Maribor. Tam vidim tudi vsa sknjižena moja plačila in odprte postavke in naredimi informativni izračun. Lahko pa tudi pošljen dejansko stanje in naredijo poračun med letom. Sem letos po pomoti poslala in mi niso posebej zaračunali. Nazadnje smo imeli v dobrem. Moram pa zdaj preverit, ker dosti več uporabljam pečico. Klimo smo pa letos uporabljali res minimalno.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poračun elektrika
8.11.2009 10:11:02   
**Tinkara78**
.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poračun elektrika
9.11.2009 11:25:12   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Chiara82

Pozdravljena!

Naj ti povem, da imamo mi tudi zelo velik problem kar se poračuna tiče. Ta teden je prišla položnica za kar 1.744,00 € poračuna. Nas je kap, ko smo videli položnico. Takoj naslednji dan sem šla na elektro in jih vprašala zakaj za vraga je tak poračun, gledena to, da imamo le tega vsako leto približno 90 € za doplačat. In kaj mi uslužbenka pove?!?!? Da imamo že dve leti prenizko obračunano elektriko in, da zaradi tega je tak poračun. Še najbolj bizarno pa je, da sem imela za mesec oktober račun 0,00 €, ker naj bi preplačala račune. Ve razumete to situacijo?!?!?! Jaz je ne in me prav zanima kako bodo rešili ta problem, kajti 1.744,00 € ni 200 € več ampak cele tri najnižje plače. Pritožili smo se, sedaj pa čakamo še na rešitev. Aja, pa še to! Uslužbenka mi je navedla razlog zakaj poračun ni bil izdelan- naš naslov ni bil naveden in naj bi mi bili odjemno mesto BŠ (to pa pomeni brez številke), posledično nas niso mogli uslužbenci najti, ko so hoteli pregledati števec. To je pa ena velika laž, ker poznam fanta, ki vsake toliko časa pride pogledat števec in, če zares nas ne bi našli, me zanima kako so nas našli, ko so nam ga pred dvema letoma zamenjali ( po 12 letih se predhodni števec zamenja z novim- zakonsko predpisano). user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


OMFG!!!!!

Tile obračuni so eno navadno sranje in jih je treba dobr pogledat.

Pri nas se je to zgodilo pri računu za komunalni prispevek. Sem poslala stanje, da ne bi imeli potem tako velikega poračuna in namesto cca 18 € več, so se "zmotli" oz. "računalnik se je zmotil" za celih 180 €. Sem skor popizdla in seveda reklamirala račun in počakala da so poslali novega. Sicer po 1 mesecu so še vednoimeli rok zapadlosti za 4 tedne nazaj. Kreteni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?