|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica Celje
2.3.2006 11:31:08   
mateja78
Lepo pozdravljene!

Nekje sem zasledila da so v Celju prenavljali porodne sobe , pa me zanima če je že katera rodila tam po tem , kakšno je osebje in ali potrebujem s sabo kaj posebnega.

LP MATEJAuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica Celje
2.3.2006 14:57:16   
mia-2
Jest sm rodila zadnjega aprila lani in potem so jih ravno med prvomajskimi prenavljali.Jest sem sicer rodila v nadstandardni ker sem bila takrat edina ki je rojevala.Vse ostale sobe so bile zaprte ker so jih že pripravili za beljenje tko da ne vem kako zgledajo sedaj.Osebje v porodni je super.Rabiš pa vse za osebno higieno.Vložkov, spalne srajce ne rabiš s sabo nosit.Če ne ti pa od doma kdo prinese sej ni sile.user posted image

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica Celje
14.4.2006 22:41:47   
shooo
jaz sem rodila 23.1. v celju.
porodne sobe se prenovljene, lepo urejene in dajajo topel vtis.to se mi je zdelo zelo pomembno, pa ni.je fajn ni pa vse.v porodni soi so vsi zeloooo prijazni kar je tudi fajn, ni pa vse!(mene osebno je malo ujezilo da mi se nihce ni predstavil a ipak je to nas poseben trenutek in je fajn ce ves ime tistega ki pomaga tvojemu otroku na svet!sem po rojstvu morala prijeti babico za roko in jo povprasati po imenu).
sestre na oddelku so pa bile super prijazne in so se zelo potrudile okoli nasega pristavljanja saj nam dojenje nikakor ni steklo .
v porodnisnici sva ostale 4 dni i ne vem zakaj se mi je tako mudilo domov saj tam so lepo skrbeli za nas in sem se pocutila varno. ko sem prisla domov sem bila rahlo izgubljena.nekak nisem vedela ce delam prav...tam so zmiraj dostopni za vsako vprasanje..vsi.se ucenci med.sole ki so tam na praksi so ful prijazni in ti pomerkajo na spece dete dokler menjajo rjuhe da ti ta cas skocis na wc..
zraven nisem imela nic razen stvari za osebno higieno.potem so mi prinesli se nastavke za dojenje-brez njih ne bi slo,spalno srajco za dojenje, mehko bombazno,njihove so bile prtrde jaz sem pa imela cist unicene bradavice in nobenega moderca brez sivov;ogromne kolicine usteklenicene vode in donat mg.pa se plasticni natikaci so mi prisli prav da sem hodila pod tus dvax na dan.
ah ja pa se prigrizke sem imela )frutabela in sl.) prisli zelooo prav po dolgem porodu.ob 3 zjutraj so nas dali na oddelek in jaz sem bila sestradana.pa se sendvic mi je dragi prinesel (soferski!!!)


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica Celje
17.4.2006 16:22:23   
monja79
Ja, lepo so prenovili porodne sobe in imajo tudi nove porodne posteljeuser posted image . Soba deluje prijetno in malo izgubiš občutek, da si v bolnišniciuser posted image .  Osebje je zelo prijaznouser posted image .  Vse kar potrebuješ dobiš tam; vložkov kolikor rabiš, če pa slučajno zmanjka pa rečeš in dobiš. Teh res ne rabiš nosit s sabo. Tam dobiš tudi lanolin za bradavice. Res je vsega dovolj!!!! Mogoče res kakšen priboljšek. Če pa se kaj pokaže, da kaj potrebuješ ti pa naknadno kdo od domačih prinese, pa ni panike. Sem namreč zagovornik, da čim manj nosiš tja svojih stvari, ker je potem kriza za domov in se komaj napakiraš. Moj je vsak dan kaj domov nesel, pa smo se potem, ko sem šla domov, komaj napakirali in je moral dvakrat do avta.  V treh dneh se  nabere čuda krame, pa še nosit nič ne moreš, ker sama komaj odracaš domovuser posted image . Tako da čim manj komplicirat in tja vlačit.

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica Celje
17.4.2006 16:31:22   
monja79
Sem pozabla napisat. Osebje je res krasnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zelo, zelo prijazno, ti pomaga, svetujeuser posted image ... Res pohvale.user posted image user posted image

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica Celje
20.4.2006 21:03:05   
marjanaR
user posted image user posted image user posted image za vse!

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica Celje
24.4.2006 12:08:24   
Bonnie_RR
Jaz sem tu 15.2. letos rodila s CR (napovedanim - grozljivo!). Glede sob, ne vem, ker sem, namesto v porodno sobo, z oddelka prišla direkt v operacijsko. Si je pa nisem kaj dosti ogledala...user posted image Zbudila sem se na intenzivnem oddelku, kjer sem ležala pribl. 4 ure - tja so mi tudi takoj, ko sem se zbudila, prinesli sinčka, da sem ga podojila, nato pa sem ga spet dobila spodaj na oddelku. Oddelek mi je lepo urejen.
Sestre in osebje nasploh je res zelo prijazno in ustrežljivo. V bolnici sem bila kar 16 dni in v tem času sem opazila samo eno neprijazno otroško sestro in enega "freh" zdravnika. Prevladajo pa seveda ostali in teh se res še danes z veseljem spomnim.

LP


(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica Celje
7.1.2008 8:08:32   
vanessa*
A je res da so vsi neprijazni tam??Da če nimaš nekoga zraven v porodni se obnašajo do tebe kot da si največji izmeček na tem svetu??



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.2.2008 8:10:22 >

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica Celje
7.1.2008 16:41:35   
shooo
NE bi rekla da so vsi neprijazni...
mogoce naletis na koga.
iz mojih izkusenj ti lahko povem da so vse sestre na oddelku zelo prijazne in babice prav tako.
meni se je porodnicarka zdela neprijazna in nedostopna.user posted image
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu vanessa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica Celje
8.1.2008 20:48:48   
skuštrana
A JE RES DA SO VSI NEPRIJAZNI TAM??DA ČE NIMAŠ NEKOGA ZRAVEN V PORODNI SE OBNAŠAJO DO TEBE KOT DA SI NAJVEČJI IZMEČEK NA TEM SVETU??


Ni res...Jaz sem prvič rodila v celju, drugič v postojni in če bi šla še kdaj bi šla rajši v celje. Skupni vtis mi je iz celja definitivno boljši user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu vanessa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica Celje
25.1.2008 11:25:18   
tjasam
Oj.

V celju si lahko ogledaš vsak torek porodnišnico,imajo uro odprtih vrat...Mi2 sma si jo šla ogledati in je bil prijeten občutek..Babice prijazne,dve prijazni porodni sobi in nasploh prijazen oddelek tako da men je prvi vtis bil prav fajn...Kako bo pa na porodu pa bomo videli kmalu...pdp 2.2.2008user posted image komaj čakam

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.2.2008 8:12:10 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica Celje
25.1.2008 15:37:11   
gajka
tjasam - prosim, če lahko po porodu opišeš svojo izkušnjo s Celjsko porodnišnico. Pa želim ti čim hitrejši in mirnejši porod!

(odgovor članu tjasam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica Celje
26.1.2008 15:37:23   
Marusah
Pozdravljene,

Mene pa zanima kako pa je s CR v Celju? Ti po operaciji pomagajo al so bolj teroristi user posted image , ki te silijo že takoj na noge? Bi prosila, če ima katera izkušnjo, da jo napiše.

Lep vikend...

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica Celje
16.2.2008 23:31:01   
bincika
Jaz sem rodila lani marca in če še kdaj rodit grem definitivno v celje, nimam niti najmanjše pripombe. Res pa je, da kakšen si ti do njih, takšni so oni do tebe. Punce ne se bat, niso taki baubaui, kot eni govorijo.

_____________________________

29.3.2007 nam je polepšala življenje princeska GAJA

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: porodnišnica Celje
17.2.2008 8:17:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bincika

Jaz sem rodila lani marca in če še kdaj rodit grem definitivno v celje, nimam niti najmanjše pripombe. Res pa je, da kakšen si ti do njih, takšni so oni do tebe. Punce ne se bat, niso taki baubaui, kot eni govorijo.


tudi sama  sem prvič rodila v celju in ni bilo nikakršnih težav,potrebna je samomedsebojna komunikacija in res je tako-kakšen si do njih,takšni so oni do tebe,pa ne samo v ce,verjetno vsepovsoduser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bincika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: porodnišnica Celje
17.2.2008 8:20:03   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Marusah

Pozdravljene,

Mene pa zanima kako pa je s CR v Celju? Ti po operaciji pomagajo al so bolj teroristi user posted image , ki te silijo že takoj na noge? Bi prosila, če ima katera izkušnjo, da jo napiše.

Lep vikend...


Js sem rodila s CR in so mi sestre po operaciji zelo pomagale. Na noge so me spravile že zvečer za na wc, pa stuširat sem se že tud morala. Je baje fajn, da se čim prej na noge spraviš in tako lažje in hitreje okrevaš. No, pri meni je bilo tako.user posted image So pa sestre skoz zraven, pomagajo ti pri oblačenju, če je treba, tud pri tuširanju... Tud vsakič, ko sem pritisnila na gumb, so sestre hitro prišle in niso bile nič tečne zraven.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: porodnišnica Celje
25.11.2009 13:40:59   
maherm
Lep pozdrav!
Rodila sem letos v Celjski porodnišnici in to deseti dan po predvidenem roku. Med samim operativnim posegom (carskim rezom) je prišlo do komplikacij saj so me okužili z sepso, bilo je kar hudo.  Močne popadke  sem imela skoraj dva dni, pa mi niso sprožili poroda, tako da so mene in otroka  komaj rešili z carskim rezom. Imam zelo slabe izskušnje z celjsko porodnišnico. Moje osebno mnenje je, da se veliko predolgo čaka s carskim rezom, saj ko je ženska že čisto na koncu s svojimi močmi, je carski rez samo še dodatna kaplja čez rob.   Pozdravček!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: porodnišnica Celje
27.11.2009 8:34:18   
tweety83
Sem bila na ogledu celjske P in takrat so bili vsi ful prijazni. Oddelek je tak topel - ni tisti sterilno bel, imajo dve novi sobi z novimi posteljami (ena je roza,druga je bila žal zasedena a se mi zdi da je modra) ta tretja soba pa je triposteljna in urejena še na star način (ploščice kot v operacijski...).
Bomo videli kako bo vse skupaj potekalo januarja ko imam dan d.

(odgovor članu maherm)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: porodnišnica Celje
12.12.2009 11:03:09   
egleria
jaz mam tudi rok januarja pa grem rodit v celje :)
tweety kdaj točno maš rok?
a na ogled porodnišnice lahk greš kar tak nenajavljeno?


< Sporočilo je popravil egleria -- 12.12.2009 11:09:33 >

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: porodnišnica Celje
12.12.2009 12:39:11   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

jaz mam tudi rok januarja pa grem rodit v celje :)
tweety kdaj točno maš rok?
a na ogled porodnišnice lahk greš kar tak nenajavljeno?



Mislim, da imajo dneve odprtih vrat in so takrat ogledi.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
12.12.2009 13:51:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu t*e*j*k*a)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: porodnišnica Celje
12.12.2009 15:44:30   
egleria
ne se že zdej sekirat zarad dojenja. zdej maš eno izkušnjo več in veš približno kaj te lahko čaka. ni pa nujno ker je pri vsakem otroku drugače. otrok čuti tvojo stisko že zdaj, pri dojenju pa prav tako. če boš ti nesproščena bo on tudi. zato ne misli na slabe stvari ampak dobre.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: porodnišnica Celje
16.12.2009 15:04:13   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

jaz mam tudi rok januarja pa grem rodit v celje :)
tweety kdaj točno maš rok?
a na ogled porodnišnice lahk greš kar tak nenajavljeno?



Kulsko. Pridruži se nam pri januarkah 2010. Rok imam 17.01. sam mam ful občutek da bo vse skupaj prej....No ja,bomo videli.
Ogledi porodnišnice pa so vsak torek od 13-14ure. Fajn je če si mal prej tam in pol še počakajo če še kdo pride,pa te potem ena babica popelje na ogled. Men je bila fajn,vsaj vem kaj naj pričakujem in vsaj vem kam moram iti oziroma kaj me čaka.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: porodnišnica Celje
10.1.2010 19:40:13   
roth
Meni osebno v celjski porodnišnici je osebje dotalen poden,neprijazni čakojo do zadnjega predno storijo kaj sem 10 dni po datumu poroda,neznajo mi nič povedat gdaj imajo namen sprožit tam some hoteli obdržati za brez veze že pet dni čes, čeprav je vse ok stem da bi ostala notri do svojih popatkov.na lasno odgovornost sem odšla nasledni dan domov zdaj hodim vsaka dva dni na ctg.ko sem zjutraj pri viziti vprašala kaj mislijo zmenoj mi ni znala druga povedat ko vsak dan 3x ctg,ko sem vprašala gdaj pa imajo namen sprožit mi je zabila nazaj da isilit jih nemoram,koda sem jas rekla da hočem samo hotela sem približno vedet kakšna je njihova meja.zato sem lepo odgovorila nazaj da za brez veze nebom vedrila v bolnici in odšla lepo domov.mimo grede sem šla še do svoje ginekologinje dami je nardila ultara zvok ker mi v otrokovi kilaži ni štimalo v bolnici so natehtali za pol kile majn ko pri ginekologinji to ni glih malo odstopanje....uglavnem kr groza me je ker bom rodila v ce.sicer pa res da je odvisno na koga naletiš in komu si všeč in kakšne volje je itd....,ženska je imela 3 dni popatke nise odpirala zato sojo v ce pustili čakat cele tri dni halooo koda je tak problem da ji olajšajo bolečine za kak dan in ji dajo gel za mehčanje mv.lahko bi naštela par primerov znank ko so rodile v ce,ampak nočem vas strašit.zame osebno se obnašajo tko koda mi delajo dobrodelno oslugo ki niso plačani zanjo in semi zdi dotalno zamalo ker sosi zbrali tak poklic in opravlajo tako delo kisiga sami želijo so plačani zato delo zato so dolžni biti prijazni olajšat muke nosečnic.moje mnenje user posted image , pa bres zamere tistim ki imate drugačne iskušnje. 

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 11.1.2010 11:31:38 >

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: porodnišnica Celje
10.1.2010 20:26:56   
zmajaz
Jaz sem 2x rodila v Celju in ne morem reči žal besede čez njih, sploh babice v porodni sobi so bile vse, kar sem imela stika z njimi, fenomenalne, na oddelku pa tudi sestre prijazne - skratka same pohvale. Ko sem šla drugič rodit, sploh nisem niti pomislila, da bi šla kam drugam, čeprav imam isto daleč do MB kot do CE.

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?