|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica Kranj
3.9.2007 11:04:51   
Anonimen
kako je z porodnišnico v Kranju?
koliko vas je tam rodilo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica Kranj
3.9.2007 11:05:36   
cmokec
Najbolje, da vpišeš v iskalnik, pa boš imela za cel dan branja user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica Kranj
3.9.2007 13:42:20   
Blejka26
jaz sicer nisem rodila v Kranju sem na Jesenicah,lahko pa ti rečem da so v vsaki porodnišnici kakšne mlenkosti ali niti ne malenkosti zaradi katerih te je pol strah iti v tisto porodnišnico.Tko da je bolje da se čim manj obremenjuješ s tem.Edino za Ljubljano lahko rečem da si tam samo številka..ne pa pacient

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica Kranj
3.9.2007 13:46:34   
benika
Jaz sem tam rodila 2 leti nazaj, pa bom letos tudi. Pripomb nimam nobenih, sestre, babice, zdravniki, vsi so bili ful prijazni, pa še hrana je bila ok. Je pa res, da če iščeš napake, jih tudi najdeš. Ne greš pa rodit v hotel s 5 zvezdicami.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica Kranj
3.9.2007 13:47:52   
viv_
Jaz sem tam rodila leta 2003 in 2006. Nimam pripomb. Vse super!

Kot so napisale  - če iščeš napake, jih boš našla, če pa greš po principu "plujemo s tokom" je pa fajn.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica Kranj
3.9.2007 14:26:25   
dory
rodila 2004...morda so k zelo prijetnemu bivanju doprinesle veze, ampak naju so obravnaval dobesedno kot kralja...pedenal kukr se je le dal....jst sem bla zadovoljna in to zelo :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica Kranj
3.9.2007 14:35:07   
Tanayya29
jaz tut grem v Kranj rodituser posted image prvič...

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica Kranj
3.9.2007 15:11:05   
aluš
V Kranju rodila dva-krat. Prvič leta 1997, porod je bil itak hiter, na oddelku katastrofa. Drugič rodila leta 2003. Porod spet hiter. Na oddelku 100% sprememba napram prvič. Sem bila pozitivno presenečena.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica Kranj
6.9.2007 10:46:25   
Stefka
Sem tam rodila dvakrat (2003 in 2006). Obakrat zadovoljna in upam, da bom v nekaj letih tam rodila tudi tretjič user posted image .

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica Kranj
9.9.2007 21:26:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Kot so napisale  - če iščeš napake, jih boš našla, če pa greš po principu "plujemo s tokom" je pa fajn.


Tako je. Le da jaz pljuvam s tokom user posted image
Sem tudi 2x tam rodila, v tretje pa ne bom več. Tudi če bi zanosila.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica Kranj
30.9.2007 6:28:34   
*lenc@*
Jaz sem rodila enkrat tam in bi še šla tja če bi vedla, da ginekologinja(ne bom ji tok slabe reklam delala, pa si zasluži se slaaabšo!!!!!).K je rekla, ta še ni za v porodno in so jo babce kar pogledale, zavile z očmi, ona pa ne j.. žive sile. Seveda babce pa pred mano, ja za kam pa , če ne za tja, njej se niso upale nič rečt. Vidno jim je bilo bad!Ampak šef je šef!user posted image user posted image user posted image

DRgač pa ja, zadovoljna na otročnicah!


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica Kranj
2.10.2007 16:15:47   
jst86
jst pa lahko kranjsko porodnišnico zelo pohvalim.rodila sem tam začetek septembra in je blo celotno osebje v porodni super,prav tako pa tudi sestre na oddelku.v glavnem jst sm bla zlo pozitivno presenečena in se bom tja še vrnila. sm mela super babco,katere pa imena in priimka žal ne vem.
to je moje izkušnja, je pa itak tko da če iščeš napake jih najdeš.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica Kranj
4.10.2007 16:24:07   
tančica
Tudi jaz sem rodila v kranjski letos marca. Moram reči da sem bila zadovoljna, sicer je pa res da tudi nisem ne vem kaj pričakovala. Babce so ble več kot prijazne, sestre tudi. Kar mi pa ni bilo všeč je pa to, da so mi glede otročka (rihtanja) zelo malo povedale (moj prvi otrok), sem se mogla kar sama znajti in tudi glede dojenja. Se spomnim da kolegica ki je bila z menoj v sobi prvi dan otročka ni previla ceu dan (šele zvečer) ko je prišla sestra in rekla "aja a ga še niste previli".....sicer pa vse ok, treba je vedeti da tam nismo v hotelu in smo za nekatere samo št.

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica Kranj
28.10.2007 11:23:13   
natasaom
leta 2004 sem tud jesz rodila v kranju...bila sem 1mesec na gineku in 4dni pri porodnicah..men je blo všeč,če spustim,da so bv 13 dni pacal,ker bi morala rodit 4.v mesecu in ne 17. pa da so tamali preveč odrezal popek-bi morala na operacijo,ker se ni celil-ampak konec dober-vse dobro!če bom še kdaj user posted image  grem rodit v kranj

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: porodnišnica Kranj
28.10.2007 20:01:20   
januška78
Jaz sem rodila v Kranju junija letos. Moram reči, da sem bila zelo prijetno presenečana (slišala sem precej negativnih izkušenj) nad vsem. Celotno osebje tako v porodni kot na oddelku je bilo super, hrana odlična. Tudi naslednjič grem rodit v Kranj.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: porodnišnica Kranj
30.10.2007 18:46:35   
*tajda*
Rodila sem letos oktobra v kranju in tudi od moje strani si zaslužijo same pohvale,vsi so bili zelo prijazni in ustrežljivi,pa še hrana je bla ful dobrauser posted image

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: porodnišnica Kranj
10.11.2007 0:33:30   
*ursika*
čao. jest sm lansko lato rodila v kranju in moram reč da sm zlo zadovoljna, so bli zlo prijazni in pripravljeni pomagat tolk da je vse zlo hitr miniluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: porodnišnica Kranj
14.11.2007 21:42:00   
Tanayya29
rodila pred parimi dnevi..z EA,na koncu dokončali z CR(žal)...
sem full hvaležna dr. Hanžarju za vse,full me je miril,in dr. Rozmanu,da mi je omogočil CR z Spinalno anastezijo..
samo na ea sem čakala 2 uri(to mi ni bilo všeč)..
drugače pa super,same pohvale!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu *ursika*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: porodnišnica Kranj
15.11.2007 8:26:02   
*tajda*
naya čestitke za sinčka,sem rekla de je kranj zakon,pa dr.Rozman tudiuser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: porodnišnica Kranj
15.11.2007 8:55:03   
Oranža
Jest sem prvič 2002 rodila v Kranju, nimam pripomb, so bli vsi fajn, ful pomagal pri dojenju, previjanju....
Zdej v drugo grem tud v Kranj. Je pa res, kdor išče (napako) ta najde. Nisem pa vedla da lohk v Kr rodiš tud z EA.
LP

P.S. Nayya kako boste pa svojega sončka klical; Taj, Tristan ali Taj Tristan. Zeloooo lepi imeniuser posted image  

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: porodnišnica Kranj
15.11.2007 8:57:02   
*tajda*
vanja jst sem rodila z ea in sem tako hvaležna ker je bilo pravo olajšanje,je pa na voljo 24 ur in 175 evrov za plačatuser posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: porodnišnica Kranj
15.11.2007 8:58:27   
Oranža
A pa na koncu veš kolk in kdaj je treba pritisnit? Mene je tega pri ea najbolj strah, da ne čutiš!!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: porodnišnica Kranj
15.11.2007 9:01:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: viv
Kot so napisale  - če iščeš napake, jih boš našla, če pa greš po principu "plujemo s tokom" je pa fajn.


Tako je. Le da jaz pljuvam s tokom user posted image
Sem tudi 2x tam rodila, v tretje pa ne bom več. Tudi če bi zanosila.


Ja, zanosit je pa menda treba, če hočeš rodit. Tudi v Kranju, kaj šele drugje.

Drugače pa, če gre vse brez zapletov, je najbrž čisto vseeno, kje rodiš. Če pa se kaj zaplete, takrat pa pač spoznaš sistem in predvsem ljudi. In ti nekateri v Kranju niso v redu.
Se pridružujem Meti pri pljuvanju s tokom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: porodnišnica Kranj
15.11.2007 9:09:05   
*tajda*
Ja seveda veš kdaj pritisnituser posted image  Meni so malo pred koncem odklopili tako da sem čutila samo pritisk,nobenih bolečin,pa je šlo.
Drugače so pa meni v Kranju ful pomagali ker sem imela težave z dojenjem,pa mali je mel antibiotik pa so me tolažile...ma super so bile tako sestre kot zdravniki,mogoče tudi zato ker sama delam v zdravstvu pa so me mal pocrkljaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: porodnišnica Kranj
15.11.2007 11:23:20   
Tanayya29
tajda res je fajn ta rozman!
vanja kličemo ga Taj.Moj je hotel,da je Tristan jaz pa Taj,tako da sva potem izbrala obe imeni.
Tajda tudi moj je imel antibiotik in posledično težave z dojenjem.
no,sedaj sem malo zašla iz teme.
Uglavnem,meni je bilo v Kr res fajn,osebje je res prijazno itd...z moje strani same pohvale.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?