|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 11:01:08   
biga
Ker grem kmalu rodit, me zanima, kaj ste tiste, ki ste v zadnjem času rodile v NM, vzele zase in za novorojenčka? Vem, da se stvari spreminjajo in gotovo je drugače, kot je bilo pred tremi leti, ko sem prvič rodila. Takrat sem rabila tudi svoje vložke in hlačke za enkratno uporabo, ker mi jih niso dali dovolj. Torej, kako je v tem trenutku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 11:02:28   
lenčy
to zanima tudi mene...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 11:06:02   
majch
copate - meni so prav prišli
svoje vložke in hlačke za vsak slučaj, čeprav ni panike, vse dobiš
dudo za bebo, čeprav je kao ne smeš met - ampak meni je prišla prav
če bi šla še enkrat bi vzela mini lučko ali baterijo za nočno vstajanje, ker une luči nad glavo zbudijo pol mestauser posted image
sicer pa vse pa še vse po seznamu za porodnišnico, ki jih najdeš povsod

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 11:55:07   
TRIŠ
Dudo,lanolin kremo za bradavice,copate,hlačke za enkratno uporabo,vložke vir 80 in  pa vse za osebno higieno,pa lep porod obemauser posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 12:10:34   
lenčy
zanimivo, da pustijo dudo, ker v MŠ ravno niso priporočal... jo bom vzela po vašem priporočiluuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 12:12:59   
ledenaa
Duda naj bo tvoja joška.
je boljše zate in za otroka
Dudo daš potem

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 12:40:50   
majch
jaz sem dudo skrivala - je res ni za kazat, samo če sem hotela vsaj na wc, ni blo druge- smo imeli vpitje non stop, da je pol še ena sestra obupala pa rekla, naj ji dudo damuser posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 13:06:59   
TRIŠ
Dudo  sem jaz dajala vsem,ker so imeli zelo močen sesalni refleks in bi bili non stop na joški,posledica vnete bradaviceuser posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 13:09:38   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: majch

jaz sem dudo skrivala - je res ni za kazat, samo če sem hotela vsaj na wc, ni blo druge- smo imeli vpitje non stop, da je pol še ena sestra obupala pa rekla, naj ji dudo damuser posted image


Majch meni je prišla otroška pediatrinja (saj veš katera,stara gospa z očaliuser posted image in bi jo skoraj kap ker je pred njo mali imel dudo.Kaj ima pa v ustih in sem ji lepo prijazno povedala:dudo in jo bo tudi imel!Je pa res da si tega ne bi upala pri prvem.Sem pa vse polno dojila,brez problemauser posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 13:42:54   
biga
TRIŠ, a tale prijazna stara gospa - pediatrinja še vedno dela? Sem mislila (upala), da bo do mojega prihodnjega poroda že v pokoju.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 14:12:06   
ljupka
Jaz sem imela namesto navadnih copat natikače za na morje,ker tiste bi bile hitro mokre,ker je bilo pri tušu vedno mokro po tleh!
Sam ne vem kje jih naj sedaj kupim!So nam pa svetoval v materinski šoli!
Čeprav tokrat v tretje bom mogla zaradi rizične nosečnosti v LJ,kako je tam pa ne vem!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 15:20:16   
TRIŠ
biga baje da ni pediatra in gospa dela honorarnouser posted image ,samo ne se ji dat pa je potem tudi ona OKuser posted image .

ljupka kupi crocseuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
9.2.2010 15:22:09   
majch
ljupka, jaz sem mela crockse

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
1.3.2010 10:34:52   
lenčy
ste mi ble v veliko pomoč, edino kar ne vem, ali kupit bepanthen ali lanolin za bradavice...
me pa še neki zanima pa bom kr tuki vprašala, da ne bom na novo odpirala... ko bo treba it domou, a so benkice še aktualne za dojenčka al lahko bodije prinesem?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
1.3.2010 21:45:41   
TIBIDABO
Jaz sem imela lanolin in je bil odličen! Toplo priporočam. Za domov pa sem našo punčko v body oblekla, ker meni tiste majčke niso, ker je hrbet takoj gol...se vse nekaj dvigne in mečka, pri bodyih pa veš, da je vse na svojem mestu.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
22.3.2010 9:21:23   
julka8
mene pa samo zanima, če so kakšne spremembe glede tega kaj vzeti s seboj v P. nam je v MŠ babica sicer rekla naj vzamemo le copate in pripomočke za osebno higieno... da sicer vse dobiš tam na oddelku... sicer jaz bom vzela še nastavke za bradavice, lanolin, za ostalo pa res nevem... (spodnje perilo, vložki...).. ampak bi vseeno bila hvaležna še za kakšne sveže izkušnje.. user posted image

lp

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
22.3.2010 9:52:08   
Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: julka8

mene pa samo zanima, če so kakšne spremembe glede tega kaj vzeti s seboj v P. nam je v MŠ babica sicer rekla naj vzamemo le copate in pripomočke za osebno higieno... da sicer vse dobiš tam na oddelku... sicer jaz bom vzela še nastavke za bradavice, lanolin, za ostalo pa res nevem... (spodnje perilo, vložki...).. ampak bi vseeno bila hvaležna še za kakšne sveže izkušnje.. user posted image

lp


vse dobiš tam. Če ti zmanjka vložkov, ti jih še dajo.

_____________________________




(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
12.4.2010 14:59:15   
valentinčica30
IZVIRNO SPOROČILO: julka8

mene pa samo zanima, če so kakšne spremembe glede tega kaj vzeti s seboj v P. nam je v MŠ babica sicer rekla naj vzamemo le copate in pripomočke za osebno higieno... da sicer vse dobiš tam na oddelku... sicer jaz bom vzela še nastavke za bradavice, lanolin, za ostalo pa res nevem... (spodnje perilo, vložki...).. ampak bi vseeno bila hvaležna še za kakšne sveže izkušnje.. user posted image

lp



Spodnje perilo si le vzemi, sicer pa tam dobiš vse,  tut mrežasto sex-i spodnje perilouser posted image user posted image user posted image  Vložkov, spalnih srajc dovolj

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
22.4.2010 13:24:14   
soncek3
Meni je mož še od doma prinesel vložke. Ja, ko sem prišla na oddelek, smo s cimro dobile vsaka dva paketa vložkov in to je bilo to, s tem da je ona šla po treh dneh domov, jaz pa po petih zaradi carskega reza, seveda mi jih je zmanjkalo. To je bilo v porodnišnici; sem bila pa čez 10 dni na ginekologiji zaradi zapletov, tam so mi pa brez problema dali še vložke, hlačke, kolikor sem rabila.

Pa srečnouser posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: porodnišnica NM - kaj vzeti s sabo
19.5.2010 11:18:46   
julka8
hej!

no porod je že za mano... user posted image user posted image dobila pa sem tam vse kar sem rabila, če mi je zmanjkalo, sem rekla in sem dobila novo zalogo (seveda ne na kupe, ampak bilo je dovolj).. tako da je verjetno potrebno le reči, ko ti nečesa zmanjka.. user posted image

LP

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?