|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica brezice
3.12.2007 20:21:48   
valery27
MENE PA ZANIMA CE MI LAHKO KDO POVE KAKO JE V TEJ PORODNISNICI KER JAZ SEM IZ KRSEKEGA IN IMAM ROK FEBRUARJA PA MAM NAMEN IT RODIT V BREZICE,KAKO JE TAM ALI NAJ GREM RAJE V N.M.....HVALAuser posted image AJAJ PA SE TO KAJ SE BOLJ SPLACA VZETI DENAR ALI PAKET NA SOCIALNI...TER GLEDE PRIIMKA ZA OTROKA SE MORATA OBA STRASA STRINJATI ALI NI NUJO KER Z PARTNERJEM NISVA SKUPAJ....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica brezice
3.12.2007 23:16:53   
Anonimen
Jaz sem prvič rodila v Brežicah in sem bila zelo zadovoljna.user posted image Ti priporočam. NM pa ne poznam.
Raje denar kot paket.
Za priimek pa nimam pojma.

(odgovor članu valery27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica brezice
4.12.2007 11:14:30   
valery27
hvala za odgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica brezice
14.12.2007 17:53:51   
valery27
sedaj sem bla dva dni v bolnsnivi pa moram rect da so brezice zakon glede ginekologije pa vsega tega in rodit grem ziher v brezce...user posted image

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica brezice
18.12.2007 9:42:24   
mišk
Jst sem rodila v Brežicah, dva meseca nazaj z EA. user posted image  Bila sem super zadovoljna, le to je bilo mal smotano, ker je bila ful gužva, ful nabite sobe in posledično so imele sestre manj časa, da bi se ti posvetile, če si rabil pomoč pri dojenju. Pa priporočam ti, da zahtevaš, da ti user posted image  tudi ponoči prinesejo, da ga podojiš, kajti mojo je flaška ponoči tko zmedla, da pri meni sploh ni hotela več jesti!user posted image  Tak da smo ble po 14 dneh že na adaptiranem mleku.
Vzemi denar namesto paketa!
Za priimek pa ne vem!

Lepo nosečnost in čim lažji porod ti želim!!user posted image

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica brezice
18.12.2007 20:00:14   
valery27
hcala za odgovor sem vzela denar ja res je da so sobe polne in da je kar guzva sam ka se tice seter so pa res prijazne...hvala komaj cakam da vidim malega saj zdaj je tezak ze dve kili pa se mal pa skoz brca ajajauser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica brezice
21.12.2007 21:48:04   
Flokizoki
Ob rojstvu sicer lahko daš priimek katerega hočeš. A ko boš urejala očetovstvo, se bosta morala o priimku sporazumet.

Brežice so OK.

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?