|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica novo mesto
10.9.2009 2:56:06   
2.2.
http://www2.tv-nm.si/index.php?option=com_content&task=view&id=12840&Itemid=111



mislim ......user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica novo mesto
10.9.2009 7:38:58   
ledenaa
user posted image

In ne vidim nič takegauser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica novo mesto
10.9.2009 13:20:13   
METULJ1
ja, sm glih včeri zvedlauser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica novo mesto
10.9.2009 13:35:32   
sayuri
V Postojni je že od vedno EA plačljiva. Kdor je prepričan, da bo vzel EA, mu tudi denar ne bo ovira.

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica novo mesto
10.9.2009 21:11:16   
mišk
Ne morš verjet!user posted image
Ka pa če bi še protibolečinske injekcije pri zobarju za ene par 100% zvišal?!? Sej od bolečin pr zobarju tud ni še noben umrl!!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica novo mesto
11.9.2009 3:00:25   
2.2.
jaz se ne bojim bolečin in ko sem rodila nisem imela ea, samo do zdaj je bilo zastonj zdaj pa tako visoka cena.
npr. moja kolegica je rojevala 12h  brez EA in je rekla da v drugo gre obvezno na EA ker je trpela ko hudič...samo cena je pa res

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica novo mesto
12.9.2009 14:17:35   
mišk
Jst sem jo pri prvem porodu imela (v Brežicah), pri drugem je šlo pa na živo. Men se zdi EA zakon! Sploh za prestrašene prvorodke!user posted image  
Ko bi si ćlovk mislu, da bo to čedalje bolj normalno v vsaki porodnišnici, pa ti gredo EA zaračunavat!user posted image  Že tko jo je baje vzelo sam okol 10% porodnic. To se mi zdi ful malo, vsaj proti drugim državam.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica novo mesto
12.9.2009 14:45:34   
ledenaa
za prestrašene prvorodke user posted image
če je pa to razlog user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica novo mesto
13.9.2009 9:06:28   
zaspancek1
Meni pa se to zdi user posted image ! Glede na to, da spada porodna bolecina med hujse, bi morala VSAKA zenska imeti pravico do lajsanja. Danasnji medicinski standardi so usmerjeni k temu, da se cloveka ne pusca trpet po nepotrebnem (zato pa je tudi protibolecinska injekcija pri zobozdravniku danes vkljucena v zavarovanje, ceprav marsikje se vedno to neradi dajejo). Ampak kaj ko je pri nas se vedno zakoreninjeno, da MORA porod pac bolet, da je se vsaka prezivela in da potem itak pozabis... user posted image .... se bolj zalostno pa je, da to tako vneto zagovarjajo nekatere zenske user posted image  

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica novo mesto
13.9.2009 10:39:16   
mišk
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Meni pa se to zdi user posted image ! Glede na to, da spada porodna bolecina med hujse, bi morala VSAKA zenska imeti pravico do lajsanja. Danasnji medicinski standardi so usmerjeni k temu, da se cloveka ne pusca trpet po nepotrebnem (zato pa je tudi protibolecinska injekcija pri zobozdravniku danes vkljucena v zavarovanje, ceprav marsikje se vedno to neradi dajejo). Ampak kaj ko je pri nas se vedno zakoreninjeno, da MORA porod pac bolet, da je se vsaka prezivela in da potem itak pozabis... user posted image .... se bolj zalostno pa je, da to tako vneto zagovarjajo nekatere zenske user posted image  


Se strinjam!

In ja, ledenaa, strah pred porodom se mi zdi zeeelooo dober razlog za EA!!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica novo mesto
13.9.2009 19:55:53   
2.2.
 Ampak kaj ko je pri nas se vedno zakoreninjeno, da MORA porod pac bolet, da je se vsaka prezivela




to pa ni res!user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica novo mesto
30.9.2009 8:51:15   
Pia77
Za vsako bolečino je v medicini normalno, da se jo lajša... Edino za porodno je pa kao normalno in fiziološko, da boli, in ti učinkovita analgezija ne pripada, kao. Zelo balkansko razmišljanje vodstva novomeške bolnišnice, ki je zavohalo nov vir prihodka za kritje svojih izgub.
Kolikor sem slišala,  je bilo osebje ginekologije, še bolj pa anesteziologi, ki EA izvajajo, zelo proti temu, vendar so jih pač povozili.
Žalostno je to, da so bili na področju EA v NM zelo dobri... Ampak finančni apetiti so očitno pomembnejši od strokovnosti.
Me zanima, koliko bi si jih dalo npr. operirat koleno, če bi bila analgezija plačljiva.
180€ ni zanemarljiv znesek in EA pač ne bo dostopna tistim, ki že itak nimajo veliko sredstev za udobno življenje. Barbarsko.

(aj vem, da je EA v Postojni že dolgo plačljiva... ampak v primeru NM gre pa zelo velik korak nazaj v strokovnosti. Zanimivo bo videt, kako bo uvedba plačila vplivala na število EA... gotovo se marsikatera ne bo odločila zanjo, ker si je enostavno ne mroe privoščiti ali pa je mnenja, da tistih nekaj ur ni vrednih 180€).

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica novo mesto
1.10.2009 19:33:35   
Mateja4
prvič je sicer nisem vzela drugič jo pa nameravam, bomo šli pa v brežice rodit pa bo...

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica novo mesto
2.11.2009 10:55:12   
Anonimen
POznam par primerov mamic, k so rekle, da v drugo tud nog ne dajo anrazen dokler ne pride anestezist - no končni rezultat je bil - ni blo časa za anestezista, so rodile en, dva tri

(odgovor članu Mateja4)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?