|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica trbovlje
10.12.2008 17:16:11   
vilpol
Ali gre katera rodit v trbovlje okoli 24.12.? kot vidim,je za trboveljsko porodnišnico kar dosti pohval, moti pa me to, da te spustijo domov šele peti dan po porodu.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica trbovlje
10.12.2008 18:10:40   
MTFP
Nekatere že 4 dan!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica trbovlje
10.12.2008 19:28:57   
Anja24
jaz grem tudi v trb. rodituser posted image  rok imam pa 30. decembra...če user posted image  malo pohiti, se pa mogoče vidimo tam...

Večinoma grejo mende res po 4 dneh domov...

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica trbovlje
10.12.2008 22:42:50   
Dream
Jaz sem rodila v TRB porodnišnici. Naj ne bo nobeni hudo, če je treba biti tam 5 dni, ker je čisto cool. Meni ni bilo prav nič hudega, kvečjemu fino, ker sem imela strokovno pomoč vseskozi zraven sebe in tudi osebje je zelo prijazno. Saj veste, kaj pravijo: v porodnišnici te še crkljajo, ko si enkrat doma, si pa sam za vsa opravila...

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica trbovlje
11.12.2008 19:20:38   
Anja24
Kaj zdej, ne gre nobena rodit v trb.?

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 12:33:29   
vilpol
zgleda, da je res bolj malo user posted image ki bodo takrat enkrat rodile v trb. sejdrugač men ni problema bit kak dan več v porodnišnici, sam imam pa 2leti starega fantka,pa sva ful navezana en na druzga, pa vem da bomo vsi komaj čakali,da bomo skupaj doma.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 13:13:11   
Anja24
Bodo pa do naju bolj pozorni user posted image  k bova edini


IZVIRNO SPOROČILO: vilpol
sam imam pa 2leti starega fantka,pa sva ful navezana en na druzga, pa vem da bomo vsi komaj čakali,da bomo skupaj doma.

sej bo pri očku takrat, a ne, ti pa user posted image  se bosta pa takrat dobro spočila/i...pa že veste kaj boste imeli? Še enega user posted image  ali user posted image ?

Kdo pa je bil pri prvem porodu zraven?

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 14:41:31   
MTFP
Tudi jaz se odločam med Trbovljami in Ljubljano. Glede odnosov in vsega prebranega se bolj nagibam k Trbovljam, me pa zanima če gre kaj narobe, ali res drži, da te med porodom pošljejo v Ljubljano?


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 14:56:20   
vilpol
Prvič je bil očka zraven,ja. pa bo po vsej vrjetnosti tudi sedaj. je dobr,da imaš koga zravn,drugač se ti vse skupaj še bolj vleče. pri men je prvi porod trajal več kot 7 ur. ja,bo z očkom,sam mama je pa še vedno zakonuser posted image
zdaj naj bi bila punčka.
kar pa se tiče,če je kaj narobe pri porodu,pa nevem kako je. da bi te peljali v Lj to res ne vem, vendar mislim da ne, razen če res nebi bilo kaj hudo,hudo narobe. na to pa sploh ne smeš misliti. jst mislim da je v trb.vseuser posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 15:35:15   
uršula83
Pozdravljena! Ja jaz imam rok 17.12., no drugi rok pa 22.12., ampak ker se še nič ne dogaja se zna narediti da bove cimre. Vidim da si z Izlak, najbrž se celo poznava, kr js sm z Zagorja. Kir letnik pa si?

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 16:32:52   
vilpol
No ja,iz okolice izlak sm,sm pa letnik 84,mogoče se res poznava (vsaj na videz). se pa zna tud pr men mal zavlečt,vsaj tako doktor pravi.se pa nikoli ne ve,pri prvem sm imela rok 7.1. rodila pa sm en tedn prej,čeprav so tud govoril,da bo vrjetno kasnej.
Anja, Uršula, greste prvič rodit?

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 19:40:40   
Anja24
Ja, jst grem prvič...tko, da me včasih kar malo stiska ko pomislim na porod user posted image
Sem pa isti letnik kot ti, 84user posted image

A hodite kej na CTG, pa če, katere dneve?

MTFP, od kod si pa ti? Da se odločaš med lj in trb.?

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 19:54:45   
uršula83
Jaz sem letnik 1983. No najbrž se vsaj navidez res poznamo. Rodit grem pa prvič pa tut mene mal stiska...sam mnde bomo že. Na CTG jaz nič ne hodim, prvič grem na pregled v porodnišnco 15.12. (u ponedlk), do zdej sm hodila pa h svoji ginekologinji v Lj. 

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 20:01:58   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

Jaz sem letnik 1983. No najbrž se vsaj navidez res poznamo. Rodit grem pa prvič pa tut mene mal stiska...sam mnde bomo že. Na CTG jaz nič ne hodim, prvič grem na pregled v porodnišnco 15.12. (u ponedlk), do zdej sm hodila pa h svoji ginekologinji v Lj. 


A res? Jaz pa hodim vsak teden...no, do zdej sem bila 3 krat...

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 20:10:30   
uršula83
Ja sej jaz sem imela 2 CTGja ampak samo zato ker je slabo gibal, sam zdej giba dobr tko de ne vem kaj bojo v pondelk z mano počel v Trbovljah. Sicer pa tle pr moji ginekologinji pred PDPjem sploh ne dela CTGja če je use ok. Mal čudn sam mnde že vejo kaj delajo user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: porodnišnica trbovlje
12.12.2008 21:47:39   
Anja24
Jst sem bla normalno 3 krat, pa še 1 krat ker ni nič brcala...v pon grem pa še enkrat na UZ (še od "nebrcanja")...

kako pa to, da imaš g v lj? Na kolkih UZ pa si ti bila?

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 12:07:03   
uršula83
V lj. imam ginekologinjo zato, ker sem med študijem bla gor pa mi je blo boljš, bolj pri roki...
Bila sem na prvem UZ, nuhalni, morfologiji, 3D UZ, kontroli rasti, pa še enem kr tko. Se pravi na 6-ih, s tem da sem si tri plačala (nuhalna, 3D, kontrola rasti). Redne sm mela pa 3, enga več pa zatoker sem imela sum na zastoj rasti ploda.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 13:40:17   
vilpol
Jst pa hodim v zagorje na ctg,pa sm bila tud 3krat.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 15:39:09   
Anja24
Vilpol, koga si imela zraven pri prvem porodu? Zdravnika pa babico mislim...

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 18:30:01   
vilpol
Zdravnik je bil Pogačnik, babica pa je bila Martina (men je bila ful uredu) kar pa se tiče zdravnika, pa je tud uredu, sam on je itak sam par minut s tabo,pa tolk da te pol pregleda,tko da nimaš velik stikov z njim,razen če ni tvoj osebni ginekolog.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 18:55:02   
Anja24
Aha, sej po večini so menda kar prijazni, a ne? Js samo upam, da bo čim hitreje konec in da bo čim manj bolelo...

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 19:32:31   
vilpol
Ja,kolikor sm govorila tudi z ostalimi, nism slišala nobenih pripomb glede babic,..
Bila pa je ena sestra,ko je bila mal bolj zoprna,sploh če si jo ponoč kaj rabu,je takšna tečna prišla do tebe, pa te bolj na hitr "skenslala" No,jst k sreči nism imela ponoči nobenih težav (razn prvi dan malo z dojenjem), tko da tud nismo imele kaj dosti stikov.
Aja,pa babico Jasmino tud zelo pohvalijo,..
Saj tko hudo tud ni, sploh ko imaš enkrat user posted image v naročju, pol pozabiš na vse bolečine,..
Je pa dobr da imaš koga zravn, da ti čas hitreje mine,..

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 19:40:10   
Anja24
Jasmina je ona mlada s temnimi lasmi, a ne? Mi je dvakrat delala ctg in je bila res prijazna...

Sej moj user posted image  bo zraven pri porodu...

Kako pa klistiranje izgleda? 

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 19:56:35   
vilpol
Ja,pa mal dalše lase ima, pa mal valovite (vsaj takrat je bila takšna), je pa bolj majhna,..
To ti dajo eno tekočino v črevo,pol morš pa na wc hodit,nč posebnega.
Men so bili najhujši popadki,ko sm dobila umetne, nism imela še nč svojih, men je sam voda odtekla, pa je blo treba it,..

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: porodnišnica trbovlje
13.12.2008 20:08:11   
Anja24
Ja, pol je to ta. Bolj suha je, a ne...

A to ti je full vode odteklo? Da veš da je to to?
Sem glih tuhtala dans ponoč - meni že dva tedna svašta po trebuhu dela (napihuje, brca full grdo, krči...) - kaj če sploh ne bom vedla, da imam popadke?

Kako boste dali pa user posted image  ime?

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?