|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poslikava notranjih sten
11.2.2009 8:13:22   
Ula3
Ženskice dobro jutro!

Ima katera kakšno idejo, kje bi se dalo kupit šablone za poslikavo sten, imam namreč idejo, da bi eno steno v dnevni sobi popleskala v čokoladno rjavo, na drugo steno, kjer bi bila osnova bela pa bi naslikala, pobarvala rjav vzorec, kot npr, nekaj arabskih črk ali kakšen drug vzorec... če me katera razume kaj mislim, bi jo prosila za idejo. Sama nisem čisto nič likovno nadarjena, da bi si znala izrisati negativ, niti ne poznam nikogar, ki bi imel to sposobnost. Verjetno se da to kje kupit, a še nisem zasledila kje!

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poslikava notranjih sten
11.2.2009 10:19:33   
tralala
Kot opažam so sedaj zelo moderne tapete z motivom, npr. rožami, ki so izrezljane (brez prozornega dela). O šablonah ni dosti govora. Malo bolj dol imaš povezavo na spletno stran o notranji opremi, pa boš razumela kaj mislim.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.2.2009 12:33:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tralala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poslikava notranjih sten
16.2.2009 9:32:42   
ALWAYS LARA
no drgač lepe šablone prodajajo tuki... http://www.hobbyart.si/index.php?page=shop.browse&category_id=215&option=com_virtuemart&Itemid=1

če bi pa želela kako unikatno poslikavo, pa se lohk obrneš name..moj mož namreč zlo dobr slika in dela tut poslikave sten..lahko tut na lara_mura@yahoo.com, tm sem bolj ažurna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poslikava notranjih sten
20.2.2009 11:49:48   
Lara28
Š to spletno stran poglejl Pri moji kolegici so dali ene vzorce delat na steno in je res noro dobro. Pa tudi cenovno je zelo ugodno.

http://www.dekoracije.si/

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poslikava notranjih sten
20.2.2009 19:38:52   
Meggi
Punce full dobre tele strani. Mi je dal misliti, da malo prebekslam doma zadeve.user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?