|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postelja za 2-letnico
6.12.2007 12:36:05   
draganav
Moja miška je stara 2 leti in rada bi ji kupila pravo posteljo. Kakšno dimenzijo naj vzamem. 90x180 ali manjšo. Rada bi malo večjo, da se lahko tudi mami ali tati stisneta zraven. Kako se obnesejo pri vaših sončkih? Je kakšna kriza, ko ste jim dali novo posteljo? Naša uživa, če lahko spi v najini, ker je dosti prostora, saj se med spanjem obrača na veliko.

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 12:46:49   
Spark
Mi smo naši ko je bila stara 2l6m, kupili kar 90x200. Full je bila vesela in se je takoj preselila. Pred tem smo imeli težave, ker je k nam hodila spat. Sedaj v roku 6m je prišla samo 1x.
Tako velikost sem vzela, da lahko tudi jaz zraven ležem, pa gledala sem ceno jogija, je bil cenejši kot, pa tisti malo manjši.

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 12:50:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 12:56:18   
Tiamo
Mi imamo iz Ikee spodnjo, samo bele barve in z varovalom. Spremeni iz 80x130 v 80x165 in v 80x200
user posted image
user posted image
user posted image

naša je že prej spala sama, tako da problema s spanjem ni...je bila pa čist navdušena nad novo posteljo. Je pa dovolj široka, da se stisnive in malo pocrklave..

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 13:46:17   
jagoga
Tiamo, to pa je supre postelja za otroka, sem mogla kar dvakrat pogledat, v čem je finta, da se spreminja oz. veča. Kje v Ikeji si jo pa kupila in kdaj ter koliko stane. Ker jaz sem gledala samo njihov zadnji katalog, kjer so imeli ene druge  z merami 75x165. Prosim podaj mi kašno informacijo, kako pa je s temi gibljivimi deli, a se obnesejo oz, kakšen pa je tisti jogi ki je kar notri vstavljen, a kaj?

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 13:57:20   
Tiamo
Kupila sem vse v Ikei v gradcu http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80032587

postelja pride 99,9€
varovalo 7,9€
user posted image
jogi se mi je zdel na prvi pogled tanek, pa se super odnese 39,5€ je pa pralen
user posted image

jogi rjuhe so se mi zdele ful drage 10€


Ti gibljivi deli se privijačijo; tako da postelja trdno stoji, se nič ne premika. Všeč mi je to, da je jogi deljiv in da prideta tista krajša konca v te dele postelje..namreč tamala se med spanjem premika in ponavadi jo zrutraj dobim čist zgužvano na vrhu posteljice in zato je fibo, da je tam tisti del jogija, da ji je mehko in da se ne buta v les

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:02:56   
jagoga
Tiamo, hvala zlata si, samo še možu moram to pokazat, pa enega po to zadevo poslat. Kdaj si jo pa kupovala? Ma saj z jogi rjuhami ne bi smel biti problem, saj gre verjetno tudi taka navadna jogi rjuha gor, a kaj?

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:10:18   
Pikaču
Tud jaz sem jo ravno kupila, Alplesovo, dimenzije 140*200, vzmetnica 90*200. Velika je dosti za tri, če je treba.user posted image user posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:10:43   
Pikaču
Aja, program Tempo X.

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:15:14   
lea23
midva bova tamali kupila posteljo od izi mobili.
konec koncev kupujemo posteljo za dalj časa, ne pa samo 2 ali 3 leta. zato bova raje bolj kakovostno ki jo bo imela še vrsto let, kot pa ene čist poceni varjante ki se takoj razmajajo in takoj škripajo.
cena je cca 200€ ( odvisno potem če želiš imet še kakšne predale pod posteljo in podobno ). pa kupila bova še omaro za zraven ( za obleke ) in mogoče kakšen regal, ker ima tamala bolj mahno sobico ( in tisti del ki bo nekoč za pisalno mizo ki jo bova dokupila kasneje, bo na začetku pač majhen kotiček za igrače ).
moj dragi je imel v prejšnjem stanovanju posteljo in omaro od izi mobili 5 let, pa je še vedno izgledala kot čisto nova!
naši sosedje so sinu kupili posteljo v lesnini za nekje bivših 20.000 sit, pa je že po nekje pol leta vse škripalo. so jo lahko samo še podarili komu za kurjavo namesto drv.
torej, jst bi za posteljo vsekakor izbrala boljšo kakovost, ne pa da bomo vsaki 2 leti kupovali novo posteljo.
to je samo moje mnenje in moj topel nasvet. 

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:20:32   
jagoga
Ema19 - kakšne mere pa je otroška postelja 140x200 to je francoska postelja. A jaz ne razumem ali pa si se ti zatipkala?

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:23:04   
Tiamo
Ma saj z jogi rjuhami ne bi smel biti problem, saj gre verjetno tudi taka navadna jogi rjuha gor, a kaj?
za jogi rjuhe sem mislila da so drage v primerjavi s celotno posteljo.

Lea, Ikea ima kakovostne stvari tako, da ni to ena čudna roba k razpade. Tole posteljo bo imela moja lahko dolgo časa...pa še nekaj, neumno mi je kupovati za 100let, tudi otroci bodo imeli svoje želje ko bodo dost stari in da ji bom pa jaz zdaj eno počičkano sobo s princeskami kupila, pol k bo pa najstnica bo pa vse pobarvala in prelepila z Tokio Hotelom.

Drugače je men Izi user posted image , ker imajo navite cene, kvaliteta se pa z leti slabša. Tisto z Lesnino je pa res.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:24:14   
jagoga
lea23, se strinjam s teboj, ampak jaz pa prav namensko iščem trenutno samo posteljo za 2 do 3 leta in nič več. Bomo potem kasneje vse preurejali in uredili sobo za dva fanta in bomo takrat kupovali kompletno otroško sobo tudi z omarami. So pa otroške sobe Mali princ, izi mobil ali pa Alples, res dobre in kvalitetne.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:32:50   
lea23
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

lea23, se strinjam s teboj, ampak jaz pa prav namensko iščem trenutno samo posteljo za 2 do 3 leta in nič več.


aja no če pa samo za 2 ali 3 leta, pol pa kul user posted image
no jst ji bom pri dveh letih kupila sobico za prihodnjih 10, ko bo šla v srednjo šolo pa pač novo po recimo njenem okusu. mi niti na kraj pameti ne pride da bi pohištvo kupovala za 2 leti.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 14:38:36   
jagoga
lea23, o verjemi, da bi razmišljala o nakupih tudi samo za 2 leti, če bi zadevo nujno potrebovala in imela prostorsko stisko in da bi vedela, da se čez kakšno leto lahko zadeve rešijo in obrnejo. Ne govorim, pa da bom čez 2 leti to vrgla v smeti, ampak porabila kje drugje. Vse poceni stvari ni nujno da so slabe in vse drage niso nujno da so dobre.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: postelja za 2-letnico
6.12.2007 17:48:21   
janjja
Mi smo pred enim mesecem v Ikei kupili tole in je naša tako navdušena da se celo igra na njej.

user posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
7.12.2007 10:47:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: postelja za 2-letnico
7.12.2007 11:17:02   
Pikaču
http://pohistvo.enakupi.com/Lezisce-TLE2-Alples-dimenzije-205-cm-x-96-cm-x-72-cm-pr-17427.html

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: postelja za 2-letnico
7.12.2007 12:22:26   
maja1488
Janjja, mi gremo po celo sobico čez 14 dni. Kakšna se ti zdi kvaliteta? A imate samo posteljo ali celo sobico?
Meni je ful všeč in ko sem primerjala cene z recimo alplesom, izi mobilom, je bila ful razlika. To sobico pa bo imela do kakega 10 leta, potem pa bomo kupili tako kot bo hotla.

Vem kako je bilo pri meni, ko so starši kupili ful drago sobo. Sicer ekstra kvalitetno, ampak meni kot najstnici ni bila všeč. Ko jo zdej pogledam je super soba ampak  takrat mi ni bla.

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: postelja za 2-letnico
7.12.2007 23:00:41   
glen
Mi smo našo Lin dali v taveliko postlo (90-200)pri 9 mes.Samo ograjico smo naštimali,in se je super obneslo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: postelja za 2-letnico
8.12.2007 12:32:26   
janjja
Majja mi smo kupili 2x komodo, 1x omaro in nočno omarico. Potem pa še mizo in dva stola, aja pa še poličko za na steno. Vse je super kvaliteta. Postelja tako močna da brez problem ležiš zraven otroka na njej, kar si na drugih te dimenzije nebi upala. Je pa res da je postelja najdražji del sobe in z jogijem in letvicami pride 200 eur. user posted image Ampak se splača. Zaenkrat do selitve smo ji dali samo posteljo, spomladi pa še vse preostalo, ko se nameravamo seliti. Pustili smo kar v škatlah.

KAr pa je najboljše:

Tamala bo navdušena nad njo, ker ji bo definitivno všeč!!!user posted image

Večina je lesene, stoli se dobijo brez naslona (plastični), mi smo vzeli z naslonom.  Polička je tudi plastična ampak to je močnejša plastika od lesa.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: postelja za 2-letnico
8.12.2007 19:26:57   
maja1488
janjja, tako nameravam vzet tudi za tamalo, samo da bom namesto dveh komod vzela dve omari. No ja, videt moram prej koliko je kej veliko. Mi je pa meni osebno v modri barvi bolj všeč. Še ne vem kakšno bomo vzeli. Se mi pa ne zdi nevem kako dargo vse skupaj. Jaz sem naračunala, da me pride postelja z jogijem in letvicami, dve omari, komoda, nočna omarica, mizica, štirje stoli, 2 kompleta posteljnine, 4 poličke in zavese cca 700€.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: postelja za 2-letnico
9.12.2007 14:56:35   
jagoga
Maja1488, Janjja, Tiamo in vse tiste, ki redno kupujete v Ikeji imam eno vprašanje za vas. Kaj v Ikeji imajo vse to pohištvo redno na zalogi ali je potrebno čakati na dobavo? Zanima me zato, ker zame ni Ikeja, kar za ovinkom in da se pripravim, ali pošljem nekoga z avtom ali s kombijem in bo lahko pohištvo kar pripeljal.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: postelja za 2-letnico
9.12.2007 20:53:09   
maja1488
jagoga, mi imamo do ikee skoraj 6 ur vožnje, tako da tudi nismo kaj redko tam :) Gremo pa ali v Graz ali v Padovo. Nam je pribljižno isto daleč, s tem da so v Italiji vedno gužve na avtocesti.
Do zdaj je bilo vedno vse na zalogi kar smo šli iskat, zagotovo pa ne vem. Mogoče se splača prej poklicat ali mail poslat. Če kupiš nad 1000 eur, ti pripeljejo zastonj. Mi gremo zdaj z avrom in bomo vzeli tale prevoz. Če ne nabereš za 1000 eur pride baje okrog 50 eur za doplačat. Kar se mi še vedno bolj splača kot rentat kombi.

Točneje pa lahko poročam po 20 decembru, ko se vrnemo. Mi se bomo namreč ustavili na poti nazaj iz Budimpešte, tako da bomo itak zabasali cel avto že s prtljago.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: postelja za 2-letnico
12.12.2007 9:25:29   
janjja
Maja1488, Janjja, Tiamo in vse tiste, ki redno kupujete v Ikeji imam eno vprašanje za vas. Kaj v Ikeji imajo vse to pohištvo redno na zalogi ali je potrebno čakati na dobavo? Zanima me zato, ker zame ni Ikeja, kar za ovinkom in da se pripravim, ali pošljem nekoga z avtom ali s kombijem in bo lahko pohištvo kar pripeljal.



Ja imajo. Ko kupiš na oddelku ti dajo list katerega predložiš na blagajni, tam ti gor napišejo številko artikla v skladišču, greš na izhod in tam imajo TV na katerem se izpisujejo te številke. Ko se gor pokaže tvoja z lista, greš k okencu in ti tam podpišejo ter naložijo na voziček kupljeno blago. Ko plačaš na blagajni od tam takoj sporočijo v skladišče in pripeljejo, je pa kakih 15 min treba počakat, ker je ponavadi gužva tam pred skladiščem.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?