|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potepanje z avtodomom-Hrvaška
26.3.2013 12:17:05   
kajalin*
Odločamo, se , da bi letošnji dopust šli z avtodomom po Hrvaški obali.Tam do max. 10 dni, ker si zaradi službe ne moremo več privoščiti (s.p.), že to bo veliko. Ima katera kakšno idejo ? Razmišljala sem, da bi se direkt peljali Pulo in od tam naprej do kam bi prišli...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potepanje z avtodomom-Hrvaška
26.3.2013 19:38:38   
ona
Jaz si pomagam z Geogle earth,ko potujemo po Evropi,da si vsaj približno pogledamo kje bi šli ko kam gremo.
In potem si nekako spalniram vsak dan kaj bomo gledali in kam bomo šli.
Pomagam si še z via.michellin stranjo kjer dobim koliko so kraji med sabo oddaljeni.
To nam pomaga,da si lahko skombiniramo koliko se bomo vozili in koliko pohajali.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potepanje z avtodomom-Hrvaška
27.3.2013 15:46:40   
kajalin*
Hvalauser posted image si bom ogledala in splanirala.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potepanje z avtodomom-Hrvaška
29.3.2013 8:08:46   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Odločamo, se , da bi letošnji dopust šli z avtodomom po Hrvaški obali.Tam do max. 10 dni, ker si zaradi službe ne moremo več privoščiti (s.p.), že to bo veliko. Ima katera kakšno idejo ? Razmišljala sem, da bi se direkt peljali Pulo in od tam naprej do kam bi prišli...


Saj u bistvu plan že imaš. user posted image Vsedete se v avtodom se zapeljete do Pule, tam prenočite in potem ga pičite dalje za nosom! Krasen dopust, nimaš boljšga! Vsaj zame user posted image To da ne veš kje boš spal in kaj boš jedel za nevemkolk dni v naprej, je meni čar potovanja in potegne iz nas vedno tisto najboljše! Si zabaven, sproščen, neobremenjen, prisiljen se znajti in pri tem združiti vse moči družine, vsak prispeva svojo najboljšo idejo in je pomemben član družine, na dan pride tista 'prvinskost', želja po druženju z ljudmi, če moraš kaj vprašati, si sposoditi, ali pa samo voščiti dober dan, si bolj povezan z naravo, skratka, lahko bi naštevala do jutri prednosti dopusta 'za nosom'user posted image !

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potepanje z avtodomom-Hrvaška
1.4.2013 11:07:08   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Odločamo, se , da bi letošnji dopust šli z avtodomom po Hrvaški obali.Tam do max. 10 dni, ker si zaradi službe ne moremo več privoščiti (s.p.), že to bo veliko. Ima katera kakšno idejo ? Razmišljala sem, da bi se direkt peljali Pulo in od tam naprej do kam bi prišli...


Saj u bistvu plan že imaš. user posted image Vsedete se v avtodom se zapeljete do Pule, tam prenočite in potem ga pičite dalje za nosom! Krasen dopust, nimaš boljšga! Vsaj zame user posted image To da ne veš kje boš spal in kaj boš jedel za nevemkolk dni v naprej, je meni čar potovanja in potegne iz nas vedno tisto najboljše! Si zabaven, sproščen, neobremenjen, prisiljen se znajti in pri tem združiti vse moči družine, vsak prispeva svojo najboljšo idejo in je pomemben član družine, na dan pride tista 'prvinskost', želja po druženju z ljudmi, če moraš kaj vprašati, si sposoditi, ali pa samo voščiti dober dan, si bolj povezan z naravo, skratka, lahko bi naštevala do jutri prednosti dopusta 'za nosom'user posted image !



To se pa tudi jaz popolnoma strinjam,mi gremo tudi tako ponavadi user posted image
Lani smo šli eno tako varianto po Nizozemski in moram povedat,da je bilo čudovito,brez nekih težav user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?