|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potovanje z dojenčkom
7.9.2005 17:15:23   
m_m
Zanimajo me vaše izkušnje in kam vse ste si upali iti z majhnim otrokom, kaj je dobro vedeti in imeti pri roki, ter katera oprema za otroka je lahko le odvečna krama. Drugo leto poleti bomo mogoče šli z letalom na počitnice, mala pa bo takrat stara dobro leto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   potovanje z dojenčkom
7.9.2005 22:10:19   
156sw
Mi smo sli s sestmesecnim dojenckon 1500km dalec brez kakrsnihkoli problemov (te kilometre delamo v eno smer in sicer vsaka dva-tri meseca). s seboj imamo vedno dekico in "nivein" nahrbtnik (plenice, krema, robcki, bombazna plenica in nujne oblekice - za preoblec ter seveda pijaca, banana, jogurt in kasica)

LP

Ps.:Cim manj komplicirat

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   potovanje z dojenčkom
7.9.2005 22:22:36   
lan
Mi smo tudi skoz potujoci.Odvisno je s cim potujete,z avtom,letalom,vlakom.Ce potujes z letalom potrebujes vse nujno potrebne stvari za malcka (plenicke,kaksno podlago za na previjalno mizo,kremo,robcke za ritko in cistilne robcke,steklenicko iz katere pije ob vzletu in pristanku zaradi uravnavanja pritiska,kasno malico,potrebna oblacila za na pot).Vse te stvari das v en nahrbtnik,da ne nosis veliko torb.To je v glavnem to!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   potovanje z dojenčkom
7.9.2005 22:37:53   
babylove
Mi smo šli s 6m 1200km z avtom brez težav, kolegica je šla s 3 tedne staro punčko 1600km ravno tako brez težav.
Z dojenčkom se da iti povsod, samo malo več organizacije je potrebno.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   potovanje z dojenčkom
8.9.2005 10:36:43   
viv_
Večji premiki (Slovenije in Hrvaške ne štejem zraven):

- s 6 mesecev staro z letalom v Lonodon
(vzameš to kar so že napisale predhodnice)

- z 20 mesecev staro na Sicilijo - kombinacija ladja-avto-šotor. V avto nabašeš kolikor se da na ladji je pa tako kot v letalu, en nahrbtnik z najnujnejšimi zadevami.


(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   potovanje z dojenčkom
8.9.2005 10:47:57   
BARBARA R.
Odvisno od otroka. To vprašanje se je meni porajalo pred mesecem dni, pred odhodom na Korčulo. Kljub njeni običajni sitnobi med vožnjo, je to pot, tako tja kot nazaj preživela brez večjih komplikacij. Prav ponosna sem nanjo. .............. Obvezno moraš pri roki imeti za preoblečt in previt, vodo in hrano. Odvečna krama?... težko reči, običajno stvari, ki je nimaš, jo še najbolj potrebuješ.


     

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   potovanje z dojenčkom
8.9.2005 11:10:57   
m_m
lan tole za pitje zaradi uravnavanja pristiska nisem vedla. a drugih problemov pa na letalu niste mel?

Za odvečno kramo sem mislila prenosno postlco (če majo bol ozke postle pa da malega ne zdručkaš), čebriček (če so tam skupne kopalnice), lupinco (če je bebika še zlo mala in je ne moreš skos na rokah met) al pa kej podobnega, ker nikol ne veš kam prideš.

Napisala sem pa zgori, da bi šli z letalom

Kaj pa zdravila (proti vročini, bolečinam, pikom, kašljanju, izkašljevanju, opečeni koži, oglje za jest...)... Mal mam slabe izkušnje s potovanjem v bolj oddaljene dežele.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   potovanje z dojenčkom
8.9.2005 16:11:02   
Primoza
m_m je napisal/a:

Zanimajo me vaše izkušnje in kam vse ste si upali iti z majhnim otrokom, kaj je dobro vedeti in imeti pri roki, ter katera oprema za otroka je lahko le odvečna krama. Drugo leto poleti bomo mogoče šli z letalom na počitnice, mala pa bo takrat stara dobro leto.


Čisto vprašanje kam greste, če greste kam kjer je infrastruktura vključno z lekarno se ne izplača nositi ne vem kaj, le osnovno prvo pomoč (npr. kolesarsko-motoristični komplet), morda malo rehidracijskega sredstva v vrečkah (nelit 60), suhe borovnice in par paracetamolnih svečk za zbijanje vročine.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   potovanje z dojenčkom
9.9.2005 11:24:34   
m_m
No no, to sem hotla vedet Hvala primoza (slabe izkušnje mam pa iz Egipta, z malo pa ne bomo šli dlje kot na bližnji JV, zaenkrat).

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?