|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:12:33   
Anonimen
naj cepim ali ne..cepivo je naročeno,jaz jo nebi cepila....v vrtec nebo šla cca 2leti,smo doma na vasi kje je 7kuč,ni veliko s otroci tako da mislim da ga ne more fasat tako hitro.ali?jutri ima prvo cepivo,pa sem jo hotela tud za rota...mnenja??'izkušnje??user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:24:01   
Duškica
Raje cepi!!!  Rota virus malčki staknejo tudi če niso v vrtcu. Lahko ga vi prinesete domov ali katerikoli obiskovalec.
Naš je cepljen. Moj nečak pa je skoraj umrl za rota virusom (tako je bil dehidriran), star je bil 1 leto in ni hodil v vrtec.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:26:00   
srečka nosečka
Jaz sem absolutno ZA.
Ko enkrat vidiš otroka, ki ima rota virus, ne razmišljaš več ali cepit ali ne. user posted image

Mi smo jo dali cepit.

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:27:31   
analucija
cepi.  moja dva tudi nista v vrtcu pa sta ga imela. grozno je bilo.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:27:50   
Katrin

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka
Ko enkrat vidiš otroka, ki ima rota virus, ne razmišljaš več ali cepit ali ne. user posted image

To je res!
Mi smo enkrat že pristali v bolnici, dvakrat ne bi:)

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:28:34   
botrca
Da, da in še enkrat da...cepit jo daj ker ne veš kako je ko ti otrok zboli za tem virusom. Moj ga je dobil ko sva bila na enih preiskavah v bolnici ko je bil 4 mesece star...nočeš vedet kako je to in kaj sva preživljala takrat.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:29:30   
Bay
Moja pediatrinja je proti cepljenju, saj pravi da je cepivo novo in so se že pojavili stranski učinki pri enih otrocih (operacija črevesja je bila potrebna) in tudi je toliko različnih trebušnih viroz - driska in bruhanje - da tudi če je cepljen ni nujno da bo ravno rota virus dobil, lahko kaj drugega. Tako da jaz moje ne bom cepila, kljub temu da starejša hči hodi v vrtec. Je pa starejša hči imela letos 2x trebušno virozo, pa nikoli rota virus.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:29:59   
Onasiss
Jaz ta velikega nism pa smo pristali v bolnici.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ta drugo pa sem brez pomislekov.

Naj te še spomnim primera iz mariborske bolnice, ko je 16. mesečna punčka umrla. V bolnico je bila sprejeta zaradi rota virusa, tam je pa dobila še pljučnico in sepso.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:31:44   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Bay

Moja pediatrinja je proti cepljenju, saj pravi da je cepivo novo in so se že pojavili stranski učinki pri enih otrocih (operacija črevesja je bila potrebna) in tudi je toliko različnih trebušnih viroz - driska in bruhanje - da tudi če je cepljen ni nujno da bo ravno rota virus dobil, lahko kaj drugega. Tako da jaz moje ne bom cepila, kljub temu da starejša hči hodi v vrtec. Je pa starejša hči imela letos 2x trebušno virozo, pa nikoli rota virus.

Moja je po prvi doza sračkala do 12x na dan in to je trajalo kake dva dni. Pa je šlo to mimo. Pri rota pa so posledico mnogo bolj razsežnejše. Sicer pa se vsak posameznik odloči kako bo ravnal.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Bay)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:36:03   
misa4
Jaz mojega nisem dalauser posted image Pa mi je tako ZELO žaluser posted image smo bili v bolniciuser posted image  Najprej sem mislila, da ne bo šel v vrtec, no zdaj bo šel. Rota virus je pa dobil v čakalnici, ko smo šli h zdravnikuuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 21:59:39   
Anonimen
ja naš starejši je tud imel rota,res hudo..imel je 2leti...user posted image je pa ga dobil v bolnišnici ko je bil na opazovanju za sum na astmo,ki ni potrjena...user posted image je nima.user posted image

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 22:16:00   
Anonimen
ste mi pomagale.hvalauser posted image ...sem bila v dvomih ja ali ne,predvsem tud zaradi reakcij me strah kake bojouser posted image ...upam da jih ne bo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 22:27:28   
lewinsky
imam eno vprašanje
kako pa je s tem cepljenjem ,mislim koliko  stane?

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 22:33:02   
Anonimen
pri nas 130evrovuser posted image ...saj niso normalni s cenamiuser posted image ...jo bom cepila ste mi se res pomagale odločiti--jutro dobi 1dozo navadnega ceplenja,pa še za rota,sin pa za klopni meningitis,..kake pa so reakcije za rota?eni nimajo,eni pa imajo,a ne?

(odgovor članu lewinsky)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: povejte mi za rota virus
8.7.2009 22:36:52   
srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

pri nas 130evrovuser posted image ...saj niso normalni s cenamiuser posted image ...jo bom cepila ste mi se res pomagale odločiti--jutro dobi 1dozo navadnega ceplenja,pa še za rota,sin pa za klopni meningitis,..kake pa so reakcije za rota?eni nimajo,eni pa imajo,a ne?



mi smo dobro leto nazaj plačali 150€
Reakcije pa ni imela nobene, v njenem letu in pol še ni bila bolna. user posted image
Upam, da tako tudi ostane. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 9:16:29   
ledenaa
Ne

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 10:41:03   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Ne


Zakaj?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 11:27:42   
emaa
NIsem cepila in ju v isti situaciji ne bi, ker je eden od dvojčkov črevesni bolnik, so nevarnosti cepiva bile večje od koristi. Pa tudi nista bila v vrtcu, ko sta pri enem letu oba dobila rota virus, pa smo pristali v bolnici. Za naslednjega bom pa še videla. 

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 12:14:02   
ledenaa
misa in zakaj da???
Ne,zato ker se mi cepljenje ne zdi potrebno.Pa je starejši sin hodil v vrtec.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 14:23:48   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

misa in zakaj da???
Ne,zato ker se mi cepljenje ne zdi potrebno.Pa je starejši sin hodil v vrtec.



Zato ker je sin zbolel, moral je iti v bolnico bil je na infuziji, shujšal je 1,5kg.  Meni se tudi ni zdelo smiselno cepit, samo mi je še danes žal, da ga nisemuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 15:00:00   
Zofy
Nisem brala drugih odgovorov.
jaz sem bila tudi v dilemi, ker moja ne bo šla v vrtec do 2,5 let, pa sem jo vseeno cepila in mi ni žal. Ko so bili vsi bolani, še jaz in mož, je bila ona ok. In rota virus lahko stakneš kjerkoli: ko se primeš nakupovalnega vozička, ko pritisneš na gumb v dvigalu, ko odpreš vhodna vrata bloka... ipd.


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 15:11:18   
end1
nisem, ker mi je patronažna tako svetovala. Starejša hodi v jasli, kjer je razsajal rota virus, pa se je HB ni prijel. Ima 3,5 in je le enkrat bruhala, še to zaradi hrane, kako bo z malim pa bomo videli. 

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 19:23:14   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

ste mi pomagale.hvalauser posted image ...sem bila v dvomih ja ali ne,predvsem tud zaradi reakcij me strah kake bojouser posted image ...upam da jih ne bo


mi jih nismo imeli

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 19:41:18   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Nisem brala drugih odgovorov.
jaz sem bila tudi v dilemi, ker moja ne bo šla v vrtec do 2,5 let, pa sem jo vseeno cepila in mi ni žal. Ko so bili vsi bolani, še jaz in mož, je bila ona ok. In rota virus lahko stakneš kjerkoli: ko se primeš nakupovalnega vozička, ko pritisneš na gumb v dvigalu, ko odpreš vhodna vrata bloka... ipd.



Podobna izkušnja! Zboleli vsi - babi in dedi (tašča in tast), ki čuvata otročke, mož in jaz, nato še moja starša, naš pikec pa ne. Tudi reakcije po cepljenju ni imel nobene. user posted image Tako, da pri nas ni dvoma, tudi našega dojenčka bomo cepili, čeprav se strinjam, da je drago. No, zame odtehta!!!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: povejte mi za rota virus
9.7.2009 22:00:52   
madejka
Kdaj se pa cepi tole?

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?