|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdravljene
1.10.2004 11:30:45   
saba
...tiste ki se me še spomnete......

že en mesec me ni tukaj, ker sm bila na bolniški...žal nič več nosečka, saj sm v 9t imela spontani splav. Tako da danes sm prvi dan v službi in je totalen kaos.

dekleta žalost je velika in to 2x večja, saj če bi šlo vse prav, bi doma imeli dvojčke.....in spet vse od začetka.

Malo sma tleh in totalna depresivka.....zato ne vem koliko bom tukaj gor..ko si pa malo opomorem, pa vas bom spet brala.

punce držte se.....

lp vsem

saba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozdravljene
1.10.2004 11:37:13   
biba77
Saba,
ne bit zalostna. Saj vem, da pozabiti na to ni mogoce, samo s casom bo malo lazje.
Tukaj smo ti v podporo!!!
Imejta se rada z dragim; obema je hudo... pa bo ponovno uspelo in bos imela :duda: pod srckom!
Ne vem prav, kaj bi ti se napisala, da ti olajsam bolecino :zmeden:.
Miren vikend ti zelim...
:miska:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozdravljene
1.10.2004 11:47:09   
SIJA
Saba,
želim, ti čimprejšnje vsesplošno okrevanje.
Služba te bo kr hitro povlekla v rutino, prazen občutek pa ostane, ampak moraš verjeti v naprej.
Tud sama sem imela v 10 tednu, dve posteljici in zastoj rasti- abrazija. Te čist razumem. Vendar po besedah gin. na urgenci je ta pojav kr pogost, hkrati pa še pri večplodih. Vem, da ti vsa ta dejstva ne olajšajo občutij, pa vendar.
Mi bomo ponovno poskusili novembra.
Srečno!:rozica:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozdravljene
1.10.2004 11:50:39   
pika74
o boga :(:(:(.

Na eno :rozica:.

Pa ravno par dni nazaj sem se spomnila nate. Men se zdi, da si ti tako lepo napisala takrat, ko si zagledala :modri::roza: tisto pesmico ... Dan ljubezni...

Čas bo zacelil rane (telesne in duševne).

Pa oglasi se kaj, bomo kakšno rekle in nam bo malo lažje.

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozdravljene
1.10.2004 12:04:59   
tinkamiška
Saba,

res je krivično in res ne vem zakaj se dogajajo take stvari.

Želim ti, da bi se čimprej počutila boljše, je pa res,
da vsak tak dogodek rabi svoj čas. Vzemi si ga.

Upam, da ti bodo:angel::angel::angel: stali ob strani in ti pomagali do tvojega sončka:duda:.

Oglasi se kaj.:rozica:

Tinka

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozdravljene
1.10.2004 12:12:05   
Maša26
Joj žalostno :(

Tudi jaz sem se ravno včeraj spomnila nate, ko si napisala pesmico ob veseli novici.

Kar naj te tolaži je to, da lahko zanosiš in da tudi spet boš. Sigurno si že slišala, da je veliko žensk imelo ss in so potem hitro spet zanosile in donosile.
Jaz sem že premišljevala o tem, kaj če bi bila noseča, pa bi šlo naprej in sem si rekla, v tem primeru bi vsaj vedela, da lahko zanosim, da je sperma ok in da se samo morajo poklopit še drugi pogoji ob pravem času.

Ko boš pripravljena, te bomo z veseljem spet spodbujale :miska:

Tvoja :duda: sta postala :angel: in komaj čakata, da se bosta vrnila k tebi oziroma k vama, ko bo primeren čas za to.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pozdravljene
1.10.2004 12:22:59   
Maja**
Same žalostne novice danes:((

Tisti nekdo, ki bdi nad nami in našimi usodami je včasih čisto nepravičen! Daje ljudem, ki si tega ne zaslužijo in hkrati jemlje dobrim...

Ampak vseeno, upanje umre zadnje! :)

Vsem nam želim čimprej :modri::roza:!

Pozdravček,

Maja

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pozdravljene
1.10.2004 12:32:14   
Majči
Seba, res žalostno in upam, da se boš hitro pobrala. Vem kako je to, saj sem samoa v 8 tednu zgudila enojajčna dvojčka. Žalost je neizmerna in kar dolgo sem rabila, da sem z mislimi vse poštimala. To je bilo konec novembra lani, od takrat se ponovno mučimo in na žalost še brez uspeha. Ne obupaj, glavo čimprej pokonci in začnita delati naprej, saj se mi zdi, da je vsak mesec zamude zguba.

Držim pesti zate, prejmi tisoč:rozica:

Bay bay

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pozdravljene
1.10.2004 12:44:31   
saba
hvala punce ,res

danes nisem vedla al pokukam sm gor ali ne, preveč mi je blo težko ...samo zdaj vidim, da je prav da sm se oglasla, srečna, da ste ostale iste....in upala sem da me boste potolažile in to vam lepo uspeva..
hvala vsem

lp
saba

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pozdravljene
1.10.2004 14:20:18   
Anitka
Draga naša SABA!

Res mi je žal za to kar se ti je zgodilo in ne vem kaj naj ti napišem. Ob takih bolečih dogodkih ostanem brez besed, a vedi, da globoko sočustvujem s tabo.
Želim ti, da se čimprej pobereš in kreneš naprej. Verjamem, da bosta tvoja :angel::angel: bdela nad tabo in ti kmalu poslala kakega prijateljčka :duda: Verjamem, da boli, da pozabila ne boš nikoli, ker se je usoda tako grdo poigrala s tabo, a verjamem tudi v to, da bo posijalo sonce :):):) in da se boš kmalu razveselila novih :roza::duda::modri: In ko boš lahko se nam pa le oglasi.

Pa srečno,
Anitka:metulj:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pozdravljene
1.10.2004 14:26:23   
Šoni
Joj kako žalostna novica Saba:(.

Te čisto razumem, da si žalostna. Daj si duška in se zjoči, če je potrebno, samo nikar ne obupaj.

Ko bo prišel čas pa se podajta zopet v nov boj in želim ti iz srca, da se vama posreči prav kmalu.

Lp,
Šoni:miska:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pozdravljene
1.10.2004 16:35:58   
GoYa
Saba, tudi jaz te popolnoma razumem in vem kaj doživljaš.

Verjemi, čez čas bo veliko bolje, še posebej, ko boš pod srčkom nosila novo pikico ali dve.

Lp, GoYa

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pozdravljene
1.10.2004 17:39:35   
Pia73
:rozica: Draga saba! :rozica:

Pa tako si se veselila,.... Vem kaj prestajaš, sem šla 2x čez to,.... Kot sem danes že napisala - pa kaj za vraga se danes dogaja - čas celi rane! Sicer jih ne zaceli a lažje je pogledati nazaj!
Želim ti čimprejšnje okrevanje in da se beremo!

Podarjam ti :rozica::rozica::rozica:

LP Pia73

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pozdravljene
4.10.2004 9:30:31   
bori
:((:((:((:((:((,

Draga Saba,

tudi jaz ti pošiljam eno :rozica: in enega :angel:. In vem, da je hudo, pa ti bom povedala, kako mi je rekla kolegica, ki je prejšnji teden v 5 mesecu rodila (pazi RODILA) mrtvo deklico.; "Veš kaj je pri temu najhuje, da ko začneš razmišljati, je bilo to za otroka najboljša varjanta, saj bi lahko z gensko napako rojen trpel celo živjenje." Ti povem, da je ta teden nor Saba, ene dobre novice ni nbilo in ta današnji ponedeljek tudi ni začel najbolje,...

Držim pesti in ti pošilam :angel:, da bo drugoč vse v redu.

lp, BOri

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?