|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdravljene
2.9.2005 13:19:43   
larisa
Punce moje lep pozdrav.
verjetno ste me že kar malo pozabile, ker sem se odklopila kar za nekaj časa, ampak sedaj me je kolesje želje po otročku zopet potegnilo nazaj in se vračam med vas!!! , Če me sprejmete nazaj???

Ne vem kaj se z vami dogaja pa še komaj sem sedaj našla naše čvekalnice ko je vse novo, zato bi prosila kako našo fosilko (Astra, Anitka, GoYa, Anajmad, Emamair, Klarisa,....in še bi vas lahko naštela), če mi katera napiše na kratko kaj in kako z vami, ker nimam časa iskat za nazaj!!! Upam da vas je čim manj med fosilkami in da je čimveč srečk !!!!
Lepo vas pozdravljam, pogrešala sem vas!!!!
Larisa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozdravljene
2.9.2005 13:57:11   
biba77
Dobrodosla nazaj!

Jaz sem trenutno 6. dan na Dabrostonu, ker nisem dobila M. V sredo jo cakam, da se lahko narocim na naslednji IUI.

Mislim, da ti bo Anitkin "Seznam (bodocih) noseck" se najvec povedal, saj se me same se lovimo po tej novi RR.


(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozdravljene
2.9.2005 14:00:04   
ona78
Dobrodošla med nami - ponovno!!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozdravljene
2.9.2005 14:02:04   
Anonimen
Dobrodosla nazaj!

Tudi jaz sem ena izmed *frisnih* povratnic.

Novih noseck je velik, tudi nekaj fosilk je med njimi, ce me spomin ne vara!

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozdravljene
2.9.2005 14:03:33   
emaa
živjo, dobrodošla spet med nami. Od naštetih je srečka nosečka anajmad, marca bo rodila. Pia73 ima fanta, Tia punčko, ameli bo pa kmalu na vrsti. Je pa nekaj fosilk v tem času zanosilo, pa ne bi vedla na pamet katere, je potrebno pogledat na seznam bodočih nosečk.
Pri meni je tako, da pač čakamo, po laparo in histero, ter dvomesečnem jemanju klomifena ni bilo rezultatov, ta mesec je prvio spontani po klomifenu, pa upam na najboljše saj pravijo, da deluje še nekaj časa. Če ne pa Leonišče spet konec meseca. Sicer bo pa kmalu zima, pa se bomo doma , pa bo šla še katera dol s seznama. K Astri noče prit, jemlje dabroston do torka, bo takrat kaj več vedla, testi so pa negativni. To je na kratko vse. Drži se

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozdravljene
2.9.2005 22:33:37   
GoYa
tale fosilka je pa še vedno fosilka

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?