|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 7:38:49   
zaspančka
Včerej mi je First Sign pokazal user posted image . user posted image  Sam problem je, kr nimam čist nobenih tipičnih nosečniških znakov (razen izostanka menstruacije). A je možn, da je test lažno pozitiven? Je bla pa ta druga črtica ful intenzivna, glih tko močna kukr una kontrolna.

Mal me skrbi, da se ne bi prehitr veselila. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 7:44:38   
anci banci
jaz tudi nsiem imela nobenih posebnih znakov ko je meni pokazal CB plus... mogoče se mi je samo na momente zdelo da bom dobila user posted image

ne se sekirat, če jih nimaš...če te skrbi da je lažno pozitiven pojdi v labaratorij naj ti pregeldajo kri za Bhch in to ti bo potrdilo ali si res noseča ali ne

znaki zanjo pridet kasneje...
men je šele po tednu dni po plusku ratalo malo sabo pa ful zaspana sem ratala in v križu me je začelo špikat in seveda boleče joške

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 8:58:55   
melanija
Naj ti povem, da sem četrtič noseča in niti v eni nosečnosti nisem imela nobenega "tipičnega" znaka nosečnosti.

Meni je CB pokazal da sem noseča in to sem verjela in to je bilo to. Nisem poznala jutranjih, celodnevnih slabosti, nobena hrana mi ni zasmrdela, nobenih napetih dojk, nič od nič.

Tako da ne se sekirat vse to lahko še pride ali pa tudi ne.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 9:05:44   
tihoupanje
uffffffffff...vse to branje je super!!!!!!!!!1


Prvo čestitam!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image Pa mirno nosečnost ti želim!!!

Noseča si če imaš vse znake in prihaja user posted image  in noseča si tudi, če nobenih znakov ni!!!user posted image user posted image user posted image
Vse smo nosečke, samo tega ne izvemo, menda....


(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 9:16:30   
spps
čestitke za nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image
v prvi nosečnosti tud sama nisem imela nobenega nosečniškega simptoma razen izostanka Muser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 9:24:40   
lukec
Še ena, ki ni imela prav nobenega znaka (razen izostanka M in + testa), no dokler se niso tam v devetem tednu začele slabostiuser posted image .
Čestitkeuser posted image !

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 9:56:40   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

jaz tudi nsiem imela nobenih posebnih znakov ko je meni pokazal CB plus... mogoče se mi je samo na momente zdelo da bom dobila user posted image



se podpišem user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 10:16:53   
Bojana82
jaz nisem imela nikakršnih znakov celo nosečnost, ne slabosti ne bolečih dojk niti sprememba okusa......skratka nič, še buši je bil tako majhen, da tisti, ki niso vedeli da semuser posted image , sploh opazili niso........razen zadnja dva meseca je šlo pol vse skupaj malo narazenuser posted image !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 10:20:07   
~Biba~
zaspančkauser posted image user posted image za user posted image
saj veš ljudje smos i različni..ene majo 100 znakcev, pa sploh niso noseče, druge pa brez znaka, vseh 9 mesecev.
Bodi srečna, da te (zaenkrat) še ni pograbila kaka slabostuser posted image si vnovčila đolija...nosečnost brez znakcevuser posted image ...je pa eš dobrih 8 mesecev pred tabo..tak da, pusti se presenetit, in uživaj.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
18.11.2008 11:20:57   
zaspančka
Hvala vsem za odgovore. user posted image  Fora je sam, da me je nosečnost presenetla, pa je bil mal šok k sm zagledala user posted image , zdej sm pa že prou vesela in ne bi rada, da pride še en šok, če bi se izkazalo, da nisem user posted image . Se bom naročila pr G, da bom ziher pa da vidm če vse kul. user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
9.12.2008 7:29:06   
Anonimen
Oh, tudi mene ste malo potolažile, čeprav sem še vedno kar malo zaskrbljena. Predvsem zato, ker sem imela napete dojke, zdaj se mi pa že dva dni zdi, da so kar nekam upadle. Sicer bo pa pregled čez par dni pokazal, če je vse v redu. Držim pesti, predvsem zaradi preteklih slabih izkušenj.

(odgovor članu zaspančka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
20.12.2008 8:34:51   
roth
TO pa tudi mene zanima,en teden nazaj sem naredila test in pokazal je user posted image ,pa nisem mogla verjet pa sm naredila še dva testa in user posted image user posted image ,na tiste dneve ko bi morala dobitiuser posted image eno 3dni me je ful špikalo bolelo v jajčnikih v maternici trgalo rahle boleče dojke po testu ful boleče dojke,bolečine v jačnikih in v maternici izginile samo tu pa tam rahlo ampak komaj opazno kaj čutim,ampak joškice so me pa čisto nehale boleti bt,mi je padla,tko da sem čisto gotova od strahu,tu pa tam me malo zatrga in to je to par dni nazaj mi je tudi na momente bilo rahlo slabo ampak tudi tega ni več.imam občutek da ni ok.se je kateri to dogajalo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
20.12.2008 8:40:59   
Anonimen
TUdfi jaz imam iste znake kot ti.....Prosim, če mi obvezno napišeš, kako se jenadaljevalo pri tebi.....Mene je tudi strah....user posted image

(odgovor članu roth)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
20.12.2008 14:32:01   
roth
hm,anonimna zaenkrat še nič joškice me spet za malenkost bol bolijo ampak na utip, drugače pa še nevemuser posted image .jas upam da je vse ok.kako pa pri tebi?KOLIKO SI PA TI NOSEČA?in kaj ti čutiš ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
20.12.2008 16:32:26   
VRTNICA84
user posted image user posted image user posted image user posted image  si srečka user posted image . Jaz tudi nisem imela nobenih znakov, pa dobimo sedaj konec januarja user posted image .

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
20.12.2008 18:28:21   
roth
JAZ sem imela pred dvema letoma en spontani splav v 6 tednu zato me je zdaj strah.13.12,14,12,bi morala dobiti,user posted image ,vendar me je samo trgalo šraufalo ko da se bo vsak čas ulilo joškice so me bolele,bradavičke skalele,17,12,naredim test inuser posted image ,znaki so vsi izginili,še boleče joškice niso več,18,12 spet test in spetuser posted image znakov dobenih,še temparatura mi je padla vginalno sem jo merila 17,12 in je bila 37,07,včeraj pa 37,04,tko da me je pošteno strah da nebi spet bilokaj narobe.Ima katera iskušnje,podobne?user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
20.12.2008 18:35:29   
sonček85
sama nisem imela nobenih znakov ,razen prsi so bile bolj pone .

bt pa pade tudi po določenem času.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
21.12.2008 17:37:07   
roth
pa kje ste vse


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
29.12.2008 20:19:42   
ženki
Pozdravljene-i!

Sem nova na tem forumu, drugače pa sem že mamica 2,5 letne punči.

Ne vem, kaj naj si sploh mislim... pred enim tednom sem naredila test , ki je pokazaluser posted image . Pred tem sva se trudila pol leta in vsak mesec sem si mislila, tokrat pa bo, pa kljub znakom ni blo nič. Tokrat sploh nisem vedla kaj naj si mislim, klela sem to svojo psihoin čakala na test, ki je pokazal razveseljivo novico. tisti dan se mi je celo zdelo, da mam malo otečene prsi, pa na dotik so me bolele. V spominu mam, da so me pri prvi nosečnosti takoj ful bolele joške, pa težke kot kamne sem mela, pa tak čas sem imela že pregled in me je ful v križu špikalo. Naj povem, da sem po mojih izračunih danes 5 in 5/7. Znaki pa- kr neki... včasih me zjutraj mal joški bolijo, bradavice me bolijo samo na otip- pa še to ne ves čas. Zdi se mi, kot, da mi je na momente mal slabo- ampak tud to lohk mal psiha nagaja...
Upam, da sem sam preveč forume brala o SS in je pri men vse v redu. Bom zvedela 8.1. pri ginekologu če je vse ok.
Vsi trije se že zelo veselimo, punči pride vsake tolk časa do mene pa da lupčka na trebuh in mi ga boža in pravi da je notri jenči in da je mini mini mini- ko rižek.user posted image

Ma katera kakšne podobne izkušnje, da me malo vzpodbudi?

L.P.

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
30.12.2008 13:39:36   
žanaja
pozdravljene punce, kar nekaj časa vas že spremljam in v veselje mi je ,da znate prisluhniti, potolaziti in bodriti.user posted image user posted image user posted image user posted image Vsaka čast!!!user posted image user posted image
Po prvem neuspelem poskusu mislim da smo v drugo zanosili.V petek bi mogla pridet menstruacija, pa sem danes delala test-3 urin.To pa zaradi tega ker imam že od nedelje temperaturo 37,1...,danes zjutraj pa 37,4,in mi je bilo vse skupaj malo čudno...No črtica se je pokazala sicer ne močna.Mene pa zanima, če je kaj narobe, ker imam temperaturo ali je to del začetne nosečnosti.By the way, še zdaj ne morem verjeti, da sem res noseča.Kaj menite veuser posted image
Za odgovore najlepša hvala!!!user posted image

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
1.1.2009 13:56:28   
žanaja
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

pozdravljene punce, kar nekaj časa vas že spremljam in v veselje mi je ,da znate prisluhniti, potolaziti in bodriti.user posted image user posted image user posted image user posted image Vsaka čast!!!user posted image user posted image
Po prvem neuspelem poskusu mislim da smo v drugo zanosili.V petek bi mogla pridet menstruacija, pa sem danes delala test-3 urin.To pa zaradi tega ker imam že od nedelje temperaturo 37,1...,danes zjutraj pa 37,4,in mi je bilo vse skupaj malo čudno...No črtica se je pokazala sicer ne močna.Mene pa zanima, če je kaj narobe, ker imam temperaturo ali je to del začetne nosečnosti.By the way, še zdaj ne morem verjeti, da sem res noseča.Kaj menite veuser posted image
Za odgovore najlepša hvala!!!user posted image


(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
2.1.2009 9:14:23   
kaminek
žanaja in vse ostale, ki ste zagledale II: ponavadi nosečnice nimajo takoj nos.znakov. ti pridejo malo kasneje, ko se raven hormona dovolj zviša. pri meni je bilo tudi tako: ko sm naredila test, sm se počutila ok, nobenih znakov. čez kakšen dober teden mi je začelo postajati rahlo slabo zvečer, nato še zjutraj, potem pa mi je bilo slabo kar čez celi dan. po 3. tednih mi je slabost prenehala in me je 1 teden takooooooooooo glava bolela, da nisem vedla kaj nardit, sm komaj gledala. nato se je počasi vse umirilo; očasno me še kdaj glava boli in mi je na trenutke slabo, kar pa hitro mine. zato ni nič narobe, če še nimate znakov oz. še bolje.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
2.1.2009 10:52:43   
tejčit
To je super če nimaš nosečniških znakov meni je blo prvo nosečnost skozi slabo,
tega nebi želela nobeni .Meni pa zdajuser posted image zamuja dva dni malo me zvija vsake toliko časa.Bomo
videli kaj bo.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
2.1.2009 11:20:29   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

žanaja in vse ostale, ki ste zagledale II: ponavadi nosečnice nimajo takoj nos.znakov. ti pridejo malo kasneje, ko se raven hormona dovolj zviša. pri meni je bilo tudi tako: ko sm naredila test, sm se počutila ok, nobenih znakov. čez kakšen dober teden mi je začelo postajati rahlo slabo zvečer, nato še zjutraj, potem pa mi je bilo slabo kar čez celi dan. po 3. tednih mi je slabost prenehala in me je 1 teden takooooooooooo glava bolela, da nisem vedla kaj nardit, sm komaj gledala. nato se je počasi vse umirilo; očasno me še kdaj glava boli in mi je na trenutke slabo, kar pa hitro mine. zato ni nič narobe, če še nimate znakov oz. še bolje.


Meni je bilo 5 dni pred testom (in izostankom, ta je lahko bil kak dan prej kot test) tako grozno slabo, komaj sem se premikala, jesti nisem mogla nič... In to se je vleklo vse do testa in še sedaj, samo da ni tako hudo. Pa še vse od O sem imela povečan beli tok. Mi sploh ne bi bilo treba delat testa, da bi vedela, da sem noseča. Sem bila 100% prepričana.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
2.1.2009 11:32:50   
malagala
Tudi jaz nimam nobenih tipičnih nos. znakov, teče mi 19. teden. Od začetka nič slabosti, krčev ali česa podobnega, hrana mi enako diši kot prej, le prsi so se res povečale in bolj spim..Če ne bi delala testa, sploh ne bi vedela, da sem noseča vsaj do 12. tedna, saj se je moja user posted image prikazala vsake 3 mesece...Ko sem opravila test, sem bila že v 6. tednu...

Prvih 16. tednov sem se vsakodnvno spraševala, če je z mano in mojim plodkom vse OK, pa je UZ pokazal da je...Tudi zdaj se počutim OK, tu pa tam se pojavijo blagi, skoraj neopazni krči, ki jih ne znam pripisati nosečnosti ali prebavi...Le trebušček je majceno zrasel, zdaj lahko nosim le nižje hlače...

Tako da znaki res očitno niso pravi pokazatelj...Lepo nosečnost ti želimuser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?