|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
9.11.2008 17:51:41   
nborazem
Ima katera izkušnje s tem???
Sama sem v 6t in na UZ se je videla samo GV, brez ploda. Je to za te tedne normalno????

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 9.11.2008 21:04:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
9.11.2008 17:56:20   
goldie
Pozdravljena!
Verjetno je še prekmalu, in se plod še ni vid .Najhuje je, da je treba malo počakati na pregled čez par tednov, pa bodo vedeli in videli.
Včasih pa te nočem strašiti je pač z plodom kaj narobe, ampak pri tebi kolkr vem je še prezgodaj, če se ne vidi še nič.Kmalu boš vse vedela.
Srečno,pa kolkr se da se ne obremenjuj. Sej vem, da je težko ampak moraš biti pozitivna,pozdravček in en velik user posted image objem zate.

(odgovor članu nborazem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
9.11.2008 18:13:04   
Anonimen
Gestacijska vrečka, ne gravitacijska.

(odgovor članu goldie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
9.11.2008 18:22:05   
Anonimen
meni se je pri 6t videla tudi samo gv in sem mela kontroo čez en teden in je srček veselo bil, tak da ni mus da je to kaj narobe si pač kak dan kasneje zanosila kot je izračunano. menije potem ugotovila, da je samo za dva dni razlike, po zm in uz

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
9.11.2008 19:05:42   
nborazem
anonimen, ja hvala, zmotila sem seuser posted image

Hvala za vzpodbudne besede. Tud men je predlagala G na urgenci pregled čez 1 teden, pa bomo pol vidl...

čakanje, uhhhhuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
9.11.2008 19:28:15   
PBJ
Meni se še konec 7. tedna ni videl plod, le GV, tako da ne skrbi...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu nborazem)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
10.11.2008 8:52:39   
tralala
Tudi moja gv je bila prazna v 6 tednu in tudi jaz sem bila panična, a se je končalo s prelepim otročičkom. Brez skrbi!!!!!!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
10.11.2008 8:56:29   
zmajaz
Moj G načeloma sploh ne naroča na UZ pred 8 tednom, ker pravi, da se prej še tako ali tako večinoma nič ne vidi. Tako da sem bila v prvi in zdaj drugi nosečnosti na UZ pri 8-ih tednih, ko se je že videl plod in lepo slišal srček.

Verjetno je boljše tako, kot da greš pri 6. ali 7. tednu, potem si pa čist paničen, če se nič ne vidi.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 10.11.2008 8:57:09 >

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prazna Gravitacijska vrečka
10.11.2008 9:02:55   
Hope2
Tudi v moji se še v 6 tednu ni videlo nič. Če glih smo točno vedeli kdaj je bila zanositev, ker je bila umetna. Pri naravnih pa je še tolk bolj vprašljivo. Ti kar lepo mirno probaj počakat na kontrolo, saj vidiš, da je še upanjeuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
10.11.2008 9:41:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prazna Gestacijska vrečka
10.11.2008 9:45:16   
girly
Meni se tudi konec 7. tedna če ni videl plod, samo GV. Do tega pride, če imaš cikluse daljše od 28 dni, ali pa si imela ovulacijo kasneje in si potem v resnici manj noseča in je plod še premajhen, da bi se videl. Tako, da upam, da je pri tebi tudi tako in boš čez teden ali dva že videla svojega user posted image !

SREČNO!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prazna Gestacijska vrečka
10.11.2008 19:20:03   
nborazem
PUNCE HVALA, POTOLAŽLE STE ME...
V SR IMAM PREGLED, POROČAM

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prazna Gestacijska vrečka
13.11.2008 11:17:01   
sisi77
o 8 mesecih truda sem končno 25.10. zagledala , ne morete si predstavljati kakšna sreča se je naselila v moje srce. Nestrpno sem pričakovala prvi ginekološki pregled in UZ. Ginekologinja me je naročila za danes ko je začetek osmega tedna.  Potem pa sledi šok od katerega sem še sedaj . Nosečnost sicer potrdi vendar ploda ne vidi. Ne bije srček in ni pikice ki bi mi jo lahko pokazala. Svetovala mi je sicer na pridem ponovno naslednji teden da bova ponovili UZ, vendar sem jaz upanje za pikico že izgubila.



(odgovor članu nborazem)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prazna Gestacijska vrečka
20.1.2009 12:14:15   
Anonimen
Pozdravljene.
tudi meni je danes rekla ginekologinja, da nosečnost je je pa prazna vrečka in morem še počakat kakšen teden. user posted image Sm v 6 tudnu. Ful me je zamorilo ne morem se več smejat sam solze mam v očeh. Dejte  še men povedat kakšno spodbuno besedo.user posted image

(odgovor članu sisi77)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prazna Gestacijska vrečka
20.1.2009 12:45:16   
5ra83
Ne skrbi, tudi meni se je v 6. tednu (po izračunih prvega dneva zadnje menstruacije) videla le GV, pa je bil ginekolog kar zaskrbljen, je pa rekel, da v primeru, da sem imela daljše menstrualne cikluse je to čisto normalno. Na pregled sem šla spet 9 dni kasneje. V tem času pa sem mislila, da se mi bo zmešalo, tako, da te popolnoma razumem. No, ko sem šla potem na pregled, se je plod že videl in je bil velik 0,91 cm.
Čim manj se sekiraj in javi kako bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prazna Gestacijska vrečka
20.1.2009 12:50:02   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene.
tudi meni je danes rekla ginekologinja, da nosečnost je je pa prazna vrečka in morem še počakat kakšen teden. user posted image Sm v 6 tudnu. Ful me je zamorilo ne morem se več smejat sam solze mam v očeh. Dejte  še men povedat kakšno spodbuno besedo.user posted image



cisto mozno, da si manj noseca kot 6 tednov. Pa tudi 6 tedno je vcasih prezgodaj, da bi lahko 100% govorili ali je prazna ali ne. Moji kolegici se je videlo okoli 8tedna po njenih izracunih, takrat pa se je izkazalo, da je bila v resnici sele 6 tednov noseca. Tudi ona se je 2 tedna sekirala.
Pozitivno razmisljaj, ni se konec! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
20.1.2009 13:50:45   
baby blue
Mislim da ni razloga za skrbi. Tudi sama sem bila prejšnji teden na prvem pregledu ko sem bila v 6 tednu in je tudi ginekologinja rekla da vidi samo GV. Zarodek je pač še tako majhen da ga ni mogoče zaznati. Nasledni pregled imam pa v 10 tednu tako da upam da se bo že kaj zaznalo vsaj nekaj malega :)

(odgovor članu nborazem)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
20.1.2009 15:37:25   
Hope2
Jaz sem zanosla s pomočjo Zunajtelesne oploditve, torej j ebilo vse po regelcih, točno smo  vedeli datum zanositve in še vedno je bila v 6 tednu samo GV za videt. Zdaj se mi malček igra v stajici in se jezi na igračeuser posted image .
Če si pa ti naravno zanosila, pol pa itak ni nujno, da veš kdaj je bila točna zanositev in je lahko še vse ok. Zato pa DELAJO UZ VSAJ 8 teden in ne že 6 teden. Srečnouser posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
20.1.2009 20:23:01   
quellle
Jaz sem zanosila kmalu po menstruaciji, ki so bile na 28 dni pa se je vv 6. tednu videla samo gv na koncu 7. tedna pa že plodek in srček. Tudi UZ je lahko bolj slab ali pa kaj jaz vem pri meni je bilo ok,
srečno 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
20.1.2009 20:26:11   
Naja31
Pri meni smo čakala do 8.tedna,ko je bilo očitno,da ploda ni v vrečki, temu je sledila abrazija.

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
20.1.2009 23:04:03   
Muca83
Jaz sem bila na pregledu na točno dopolnjenih 6T na urgenci zaradi krčev in je bila vidna samo GV velika 10 mm. Točno 2 tedna kasneje na dopolnjenih 8T pa je bil plodek in baje še malo večji kot po ZM.
Meni so rekli, da je to normalno, da se vidi samo GV pri 6T, ker je še prezgodaj. In mi je žal, da nekaterim delajo skrbi za brez veze.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
21.1.2009 10:55:17   
Anonimen
Potrjujem user posted image v začetku 6T vrečka, na koncu 7T pa smo videli že srček user posted image Nič bat, bo že! user posted image

(odgovor članu Muca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
21.1.2009 15:35:40   
tejčit
Danes sm bila pri ginekologu sm v sedmem tednu pa še malo in
pravi da ploda ni videt tako da vrjetnu ne bo nič

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
22.1.2009 12:38:06   
Anonimen
Ah, kje to piše... nekaterim se še v 8T najprej ni nič videlo, potem pa je beba veselo rasla. Lahko tudi, da sploh še nisi v 7T. Počakaj še malo. Lahko, da si imela pozno ovulacijo, datum menstruacije tudi ni točno merilo.

(odgovor članu tejčit)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prazna gestacijska vrečka v 6. tednu
22.1.2009 13:51:41   
smuki
Pa je res tako, da tudi če gre za prazno nosečnost imaš vse (ali vsaj nekaj) nosečniške znake?
Jst sem večeraj tudi napolnila 7. teden in je bilo na UZ videti samo prazno vrečko. Sedaj imam teden dni bolniške in pa mirovanje, čez 5 dni pa ponovni UZ. Me pa še vedno šipka po trebuhu, me napihuje, res pa, da zize niso več tako strašno boleče kot so bile.
Aja, pa če npr. je vrečka prazna, kdaj se lahko sama odstrani (če se)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?