|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   praznovanje rd
26.2.2008 16:24:41   
mojcapr
kako vaši šolarčki praznujejo rd? Ali povabijo vse sošolce? In kam greste? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: praznovanje rd
26.2.2008 17:58:10   
ona
Naš 9-letnik je imel vedno doma fešto in to sredi zime,kar je res mučno!Ponavadi je povabil kakšnih 8 sošolcev in na koncu je bil tak kažin iz praznovanja,da so ga prav v slabo voljo spravili!Letos februarja pa je praznoval 9.rd in se je sam odločil,da bo samo enega fantka povabil in tako je bilo!Sta pač gledala tv,prišli so še starši s katerimi smo pa mi prav lepo klepetali in sin je bil zelo zadovoljen,ker je bil v miru!
Po moje ni treba cele šole vabit,naj povabi le ene par s katerimi se razume in se bodo na koncu imeli prav lepo!

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: praznovanje rd
26.2.2008 18:06:27   
Laubica
Moj je septembra praznoval v planetu Tuš v igralnici 8rd. povabil je pa tiste ki so njega -tak da je to skoraj cel razred

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: praznovanje rd
26.2.2008 21:15:34   
lelaval
Mojadva sta včasih tudi cel razred povabila - praznovali smo doma, pa jih je res preveč. Smo se dogovorili, da naj povabita le tiste, s katerimi sta si blizu, še kakšnega prijatelja z vasi, pa je to dovolj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: praznovanje rd
26.2.2008 22:22:49   
Vrtnica79
Moja je praznovala v McDonaldu in je povabila vsega skupaj 10 sošolk - celi razred pa bi bil absolutno preveč.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: praznovanje rd
27.2.2008 15:15:16   
mojcapr
Moj sine bi jih rad povabil  cca 15 sošolcev, kar je za doma preveč. Imamo možnost preko DPM v domu, kar mi je kar všeč, najverjetneje se bomo odločili za to.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!