|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predračun za kavč 4.000€
25.6.2007 22:10:08   
tinkatonka
ojoj ja prov ste prebrali/e.

Kupujem kavč. Usjen, smetanove barve. Bila po vseh možnih salonih Rutar, Lesnina, Lido in ravno tu nazadnje so mi za kavč dimenzije 2,10¤2.40 dali predračun 4.000€. Sem se lepo zahvalila za njeno prijaznost in šla domov, obupana. Toliko za kavč definitivno ne mislit dati.  Privatnike se kr bojim poklicati. Oni znajo tud priviti ceno. Defitivno moram najdt kaj cenejšega max 1500€. A mogoče sanjam, da bom dobila kavč takih dimenzij za to ceno, al si delam utvare. Nisem vedla da so kavči tako dragi. user posted image

Nč grem še v Žaklja. Upam da bo tam kaj več sreče.user posted image

Kaj pa natuzzi? So mi všeč njihovi kavči. Lepo se sedi na njih, kr zaplavaš notr s svojo tazadnjo. Kolk so pa ti kaj? Al boljš da ne grem tja, da men ne bo kap zadela, ko mi dajo predračun???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predračun za kavč 4.000€
25.6.2007 22:13:54   
total
To pa je cena..hudo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predračun za kavč 4.000€
25.6.2007 22:16:06   
Putka
Natuzzi ima tudi ceno, ampak ziher ne 4000€! Se ne spomnim točno, ampak iz reklam se mi zdi, da ni pretresljiva.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predračun za kavč 4.000€
25.6.2007 22:25:50   
Bubamaraa
Tukaj imaš link od Marosa, kjer prodajajo Natuzzi in so cene zelo visoke...

http://www.maros.si/si/katalog/sedezne_garniture/235/



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: predračun za kavč 4.000€
25.6.2007 22:29:08   
tinkatonka

ojoj sem si pogledala te kavče natuzzi, ki so mi oblikovno vsaj približno všeč - cene pa do 2600 - 4000 €. Groza.

Mislim da bomo neki časa gledali tv na stolih user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 25.6.2007 22:31:55 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: predračun za kavč 4.000€
25.6.2007 22:31:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

no tole je men všeč, ampak defintiivno ne za tak denar (2.560 €). A nikjer ne prodajajo vsaj približno podobnega za 1500 EUR?


Tudi TOM ima podobne cene, od 2.000€ naprej za takšno dimenzijo, pa niti usnjena ni....

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: predračun za kavč 4.000€
25.6.2007 23:10:20   
Anonimen
Neckermann jih ima po 1.199 evr
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1729071


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 10:31:41   
sazi
Zadnjič sem bila v enem salonu v novem objektu na bolj na začetku Šmartinke. Tam je bil samo tabure 2100 EUR, sedežna pa od 5000 dalje. Kuhinja nobna pod 25.000 EUR... in zraven je trgovina Natuzzi. Greš potem tja in ti je vse "grozno" poceniuser posted image . Všeč mi je bil en usnjen bel kavč za 2500EUR - ampak se tudi meni zdi drago.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 10:43:12   
Anonimen
Jaz imam kavč od natucica- mikrofiber. Vreden je vsakega centa. user posted image Najbolje, da greš v Maros in ti svetujejo. Meni se sploh ni zdela ful cena, glede na to da je v ikeji stal dvosed in dva enoseda iz belega (zelo nekakovostnega) usnja enako. Mi imamo doma usnjeno in iz mikrofibra iin je slednja veliko bolj udobna. Imaš pa različne kakovosti matrialov (glede na to tudi cena). Nam so svetovali neko srednjo kakovost in kot sem že rekla smo zelo zadovoljni. Za sedežno smo dali 435.600 sit, je pa kotna 226 cm+229 cm. Naj še enkrat povem, da še nisem sedela nabolj udobni sedežni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 10:45:39   
Anonimen
Torej 1817.73 E

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 10:49:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kim22

Jaz imam kavč od natucica- mikrofiber.


ka pa je to za ena firmauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 10:57:59   
Anonimen
pardon, sem narobe napisala- natuzziuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 17:29:48   
mišk
Kaj pa podjetje TOM iz Mokronoga?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 19:38:09   
*ajetam*
kaj pa če ga daš delat ?
mi smo ga dal delat. usnjenjjega. tut dimenzija neki tazga kt tvoj pa je bil: 300.000 situser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: predračun za kavč 4.000€
26.6.2007 19:40:17   
*ajetam*
ja, drugač bi pa tut jest mela od natuzzi če bi mi denarnica to dopuščala user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: predračun za kavč 4.000€
27.6.2007 7:34:41   
tinkatonka
no da poročam o nadaljni akciji iskanja primernega kavča...

Sem šla v Žaklja. Imajo kar nekaj lepih modernih modelov, predračun za nobenega ni presegel 1700€. Naredijo po meri, res veliki izbira barv usnja. Mi je bilo v celoti vse všeč. Samo malo dolga dobava je (60-70 dni).

Mi je rekel gospod, ko je računl "uuu to bo pa drago, uuuuu", pa sem rekla, " dragi gospod če enkrat dobiš predračun za 4000 € je vse drugo poceni"user posted image  

No takole. Zdaj pa samo še moža peljem na oglede in upam da se bo  projekt "nakup kavča" zaključil. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: predračun za kavč 4.000€
27.6.2007 10:21:45   
*ajetam*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: predračun za kavč 4.000€
30.6.2007 1:47:03   
* Mateja *
 Mi  smo dali za kavč po naročilu po naših merah pri privatniku 1350 e. iz tkanine je

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?