|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 12:37:48   
Jutra
V starih cajtih so čudno gledali na par, ko je bil On manjši, mlajši ali z nižjo izobrazbo od Nje:zmeden2: Zlobnih jeziki so govorili, da "te dva" pa že ne bosta dobro shajala drug z drugim:(

Na forumu je že bila debata o vaši starosti. Zdaj me pa zanima, kakšno izobrazbo imata vidva s partnerjem in če vama pri medsebojnem razumevanju ne predstavlja ovire?;)

Pa da začnem: jaz sem univ.geograf in umet.zgod., moj:love: je ing. strojništva - on majčkeno manj, a razumeva se pa vseeno super.:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 12:43:56   
TARA in MAJ
To se pa že mal preveč ponavlja kaj je kdo:zmeden:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 12:52:46   
Jutra
Mogoče sem pa podobno debato spregledala:zmeden:
Potem mi pa naj da kdo link, da si jo bom prebrala:ups:

V nasprotnem primeru pa nobenega ne silim, da naj sodeluje z odgovorom. ;) A je vprašanje tako neprijetno al' kaj:zmeden:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 13:25:56   
kalimero
Sama sodim ljudi po inteligenci in srčnosti, ne po izobrazbi. Tako tudi svojega partnerja. Mimogrede, končano imava isto stopnjo izobrazbe, zgolj kot podatek.
Je pa svakinja mag. ni važno česa, njen partner pa ima triletno poklicno šolo. In krasno vozita.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 13:31:15   
baguSka
Brez predsodkov.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 14:13:07   
citronka
sicer sem se studentka, na epf v mariboru in pocasi koncujem 4 letnik, moj dragi je po izobrazbi mizar se pravi poklicna sola tko da je razlika!!
skupaj sva pa dobrih 6 let in imava puncko, ki bo kmalu stara 10 mesecev in zaenkrat nam je skupaj super fajn!!
In mislim da izobrazba ne bo nikoli pomembna, ce se bomo le radi imeli!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 15:24:02   
Seven*
Jaz bom kmalu univ.dipl.biol, moj dragi pa ima narejeno triletno srednjo solo za telekomunikacije.. Pa tudi mlajsi je od mene za leto in pol. Pa me v veliko stareh dostikrat mocno preseneti glede znanja in vsega. Jaz na solo ne znam dosti, ker sem imela kar nekaj sosolk na faxu, ki so zdaj mlade raziskovalke, pa moram priznati, da vecjih kokosk se v zivljenju nisem spoznala. Vcasih se je lazje nekaj "napiflat", kot pa razumeti smisel zivljenja ali cloveske vrednote. Vem, da me je ze dosti ljudi zelo presenetilo, ker so bili izredno inteligentni..

Tako da.. Jaz se na taksna mnenja posrackam.. To govorijo ponavadi ljudje, ki jim v lastnih zvezah ne klapa in za probleme iscejo razne visje vzroke..

Midva se super razumeva.. Sem imela moske, ki so bili na "isti izobrazbeni ravni", pa je bila zveza dosti slabsa..

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 18:09:04   
malika
Oba imava samo srednješolsko izobrazbo, on je 12 let starejši; 2x ločen in z dvema na pol odraslima otrokoma iz prvega zakona.
Kako gre? Gre :bravo: . Včasih se celo počutim bolj resno in odgovorno kot on .

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 18:52:56   
anajmad
Kva pa vem,kako se naj predstavim.Oba imava višjo izobrazbo.Pravzaprav,jst sedaj mal pavziram (diploma mi še manjka),moj je pa naredu pred petimi leti.Lohk bi rekla,v srednjih letih sva se odločila za študij.Oba kar sama od sebe.Pa men to nč ne pomeni.Jst pravim vsi smo ljudje,kaj ne?????Takšni,ali drugačni:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:Rada sem z ljudmi,rada z njimi delam,sedaj momentalno ene dva tedna sem pa ful tečna,ko pes.Mislim,da me mal živčki zdelujejo.Midva v najini vezi:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:,mislim da kr dobr,če bo letos kmal 17 let,odkar sva skupi:love::love::love::love::love::love::love::love::love:.Dosti naju je pa združila grda usoda,ki nama je vzela sinčka:angel:.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 19:05:28   
Teni_
Jaz imam zaenkrat V. stopnjo, on pa IV. No, če bi gledala na šolo, verjetno ne bi bila z njim. Mi to ni pomembno.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 19:09:33   
frutka_
Mojemu možu (takrat še fantu) je moj študij pomenil ravno nasprotno. Ni mu pomenil ovire temveč motivacijo za študij. In tako se je ob moji vzpodbudi odločil da bo študiral ob delu.

Težko je, dopoldan služba, popoldan šola. Še težje je bilo, ko sva šolo financirala sama. Letnik naju je stal slabih 600tisoč! Zdaj mu šolo financira služba, ima še par izpitov in diplomo.

Kaj na izobrazbo porečejo drugi me klinc briga, ker je marsikdo sposoben brez šol ustvariti s pridnim delom več kot nekdo, ki ima naziv dr. pa je nesposoben samostojnega življenja brez da se drži mamice za kiklo (poznam primer).

Mislim pa, da je šola dobra popotnica za življenje in odlična odskočna deska. Toda v življenju so nekateri teoretiki drugi pa smo praktiki. Meni je bilo učenje na faksu muka!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 19:41:23   
Gina
Najbolj mi je pa všeč, ko kakšen neprijavljen komentira kakšnega prijavljenega:zmeden:
Vsaka kdaj kaj pojamra, pa se potem prec boljše počutimo. To pa še ne pomeni, da je njena veza zanič, ali kaj?

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 19:46:02   
frutka_
:bravo:Gina:bravo:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 20:50:45   
NinKa
Pri nas je pa sve tako kot so pravli v starih cajtih. Imam 4 leta starejšega "skoraj" moža. Ima 7 stopnjo izobrazbe, sedaj razmislja o podiplomcu po 5 letih delovne dobe. Samo nazalost ne gre s casom - bo pocakal se kaksno leto. Jaz ima sedaj se 5 stopnjo, ampak par izpitov in diplomo pa bom tut jaz imela 7 stopnjo.

Jaz verjamem, da zveze z razliko v izobrazbi delujejo. Pri meni se ni obneslo. Sem bila skupaj z dvema, ki sta imela poklicne sole, pa ni slo. Moja teta ima 9 stopnjo (al je 8/II po novem dr. naziv) njen, sedaj že hvala bogu bivši mož pa 3 letno poklicno. To je bil en lepi par. ......ne bi komentirala, nista si mela kaj za povedat. Zabit v glavo, poleg vsega zakompleksiran poleg moje tete......se mi zdi boljse tako kot je pri drugih 2 tetah, ki sta tut obe dr., da sta ostali same in nimata takšnih problemov.

Zame se mi ne zdi izobrazba prvotnega pomena, ampak razgledanost, ker če tega nimaš ti slej ko prej zmanjka teme za pogovor....vsaj moje izkušnje so take. Pa sam človek - če je nezanimih lahko prim.doc.dr......pa bo še zmerom nezanimiv, ker kot vsi vemo obstajajo tut "fach idijoti".

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 20:54:02   
frutka_
Ja, Ninka res je!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 21:56:49   
L&F&B
Jaz nimam nobenih predsodkov, ker so me že življenske izkušnje naučile, da izobrazba ne more biti merilo inteligence, uspešnosti in osebnosti. Poznam pa na žalost kar nekaj primerov, ko so bili tudi taki predsodki pogubni za zvezo. Čeprav je vzrok težav vedno le v osebi in njunem odnosu, pa je lahko nižja izobrazba na žalost lahko v takem razpadajočem odnosu predmet spotike.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 23:09:03   
polona2
Ljudi nikoli ne sodim po njihovi izobrazbi in nimam nobenih težav s tem, da ima moj partner višjo stopnjo izobrazbe kot jaz,
če je nižja izobrazba partnerja res kamen spotike v neki zvezi, mislim, da je resnični izvor partnerskih težav nekje drugje, mogoče v pomanjkanju samozavesti, kot je že nekdo pred menoj napisal, važna je razgledanost človeka, s tem se pa popolnoma strinjam in ukalupljanje ljudi glede na njihovo izobrazbo je velik nesmisel, lp!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   predsodki o partrnerskih zvezah
13.3.2005 23:15:11   
Nogavička
Ni ovir za...;)

L.p.:rozica:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 7:34:34   
NinKa
Natasa...ne zdi se mi smiselno odgovarjat na to kar si napisala.

Mislim, da je v mojem postu dovolj jasno napisano kar pač je.

Sebe pa ne želim tako izpostavljat kot si ti sebe, da si privatnica in da ti služiš denar. Lepo zate in tako naprej.

Mislim da vsak izbere takšnega ki zanj najboljši. Jaz se sedaj najboljše počutim, ti pa verjetno tut.

Lep dan.

P.s.
Načeloma tukaj pišemo prijavljeni. Tak opomba ob strani.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 7:55:27   
wawa
Jaz ne delam razlik po izobrazbi in jih nikoli nisem!

Ni važno kaj sem in kaj je fant, je pa važno da da nekaj na to da je razgledan, da ga saj zanimajo stvari....

tako važenje s tem kaj si moja draga neprijavljena Nataša, in popolno napačno razumevanje tega kar je napisala NinKa, kaže na tvojo popolno nerazgledanost in natanko o tem je govorila NinKa....poleg tega pa ti moram povedati da izraz podjetnica, na tam forumu ne pomeni nič, ker jih je tu veliko takih-----oprosti da tako povem, ampak saj boš razumela, ker si tudi ti zelo direktna in taki ljudje razumemo direktnost, kajne?:zmeden:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 8:16:00   
maruškaD
Meni samo še malo manjka do 7.stopnje, mož ima poklicno. Mislim, da nama izbobrazba ni nikoli predstavljala ovire. Včasih morda celo bolj življensko in praktično razmišlja kot jaz. Bolj preprosto.

Ga pa spodbujam, da bi šel še malo v šolo. Bomo videli. Bi rad šel, samo časa in malo volje mu manjka.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 9:27:52   
trobentica74
Jaz imam VII.stopnjo, moj pa V. Pa jaz sem tudi starejša od njega par let ampak trenutno šest let voziva skupaj čisto v redu. Ni važna izobrazba, važno je, da se znata pogovarjati in poslušati, pa bosta vedno prišla do cilja. Kako pa se dva ujemata je pa v veliki meri odvisno tudi od značaja posameznika in ne od izobrazbe. Lep pozdrav, Trobentica

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 10:34:12   
malika
Nataša, a si ti tista, ki ji kupujem saj veš katere stvari in ji določene stvari dajem na stran in jo zagovarjam pred...In kateri nameravamo pomagat pri novem stanovanju in še marsičem?

Sicer pa tudi v tvoji vezi najbrž ni vedno z rožicami postlano in če nekje nastopi kakšna manjša kriza, potem najverjetneje veza še ni obsojena na propad. Ali pač?
In tudi dostikrat (to se boš najverjetneje še naučila z izkušnjami)se je lažje potožit in izjokat na tujih ramenih, kot pa na domačih, ker ti te ne razumejo vedno najbolj. A tudi to ne drži?


(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 10:42:18   
Anonimen
Meni tudi izobrazba ni čisto nič pomembna, važen je človek. Jaz imam V. stopnjo, moj partner VII., in tu se lepo vidi, da izobrazba prav nič ne šteje, ha, ha.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 10:42:44   
Anonimen
Formalna izobrazba, saj se razumemo.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?