|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregled pred vstopom v šolo
15.2.2011 15:29:44   
0509d
Zanima me kako zgleda pregled pred vstopom v šolo? Mi smo imeli sistematski pri 5- tih letih januarja ampak so mi povedali, da bomo pred šolo imeli še enega, ki ga opravi šolski zdravnik.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pregled pred vstopom v šolo
15.2.2011 15:52:55   
*pepelka*
To je povsem običajen zdravniški pregled, teža, višina, vid, laboratorij pa take stvari in pa cepljenje. 

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pregled pred vstopom v šolo
15.2.2011 16:03:33   
0509d
A jih tudi kaj sprašujejo kot pri sistematskem? Sicer se mi zdi pa to malo mimo...saj smo bili dober mesec nazaj tam..in so jo zmerili, stehtali,...

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pregled pred vstopom v šolo
15.2.2011 17:23:37   
Precious
Seveda da boste imeli še enega.Otroka je treba cepituser posted image

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pregled pred vstopom v šolo
15.2.2011 18:48:04   
*pepelka*
Ja bo treba kar it, saj je cepljenje pred vstopom v šolo, tko da...
No mi pa sistematke pri petih letih sploh nismo imeli, so nam rekli, da bo vse opravljeno pri pregledu za šolo.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pregled pred vstopom v šolo
15.2.2011 19:23:23   
TamiRami
Oj! A se katera spozna na to, kako je če odkloniš cepljenje pred vstopom v šolo? Mi smo namreč proti cepljenju, ker predobro poznamo ozadje in interese farmacije.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pregled pred vstopom v šolo
17.2.2011 21:12:11   
Bastis

IZVIRNO SPOROČILO: TamiRami

Oj! A se katera spozna na to, kako je če odkloniš cepljenje pred vstopom v šolo? Mi smo namreč proti cepljenju, ker predobro poznamo ozadje in interese farmacije.



Isto kot če bi odklonila prvo cepljenje. Kot dojenčka pa si otroka cepila?

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?