|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehitro
3.12.2004 12:39:17   
žužu
zanima me, je katera izmed vas delala test cb, še preden ji je izostala menstruacija.
jaz jo naj ne bi dobila čez nekaj dni, v sredo, test sem šla pa že danes delat in je bil negativen. sedaj pa ne vem na čem sem:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prehitro
3.12.2004 12:43:20   
Tejčika
oj žužu

tudi jaz sem ga delala 5 dni prehitro in je bil negativen:-((

zdaj je do M še 1 dan in se mi zdi, da bo kar držalo da ni ratalo, ker nimam nobenih znakov,..

edino 4 dni me že blazno napenja:-))

pa ti žužu? se ti zdi da maš kake znake?

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prehitro
3.12.2004 12:45:37   
baguSka
Žužu ne skrbi!
Velik jih je že pisal, da jim je tud po zaostanku pokazalo negativno. Ene so celo med nosečnostjo poskusile (so že vedele da so nosečke pa je biu negativen).
Preveri teme od nekaj dni nazaj.
Tud jest sm ga včeri delala, na dan ko bi jo mogoče že mogla dobit, pa je biu test negativen.
Malo še počakaj.
Pozdravček,
Tadeja.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prehitro
3.12.2004 12:46:42   
baguSka
p.s.: M seveda še vedno NE čakam..

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prehitro
3.12.2004 12:48:52   
žužu
ma glede znakov še sama ne vem. a so res ali je le želja. ta mesec sva bla res pridna:sloncek:
sem kar jezna, ker sem ga šla že danes delat. mi je rekla kolegica naj zdržim in počakam. ona ga je tud delala prehitro in ji je pokazal negativno, po enem tedno pa pozitivno.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prehitro
3.12.2004 12:54:12   
baguSka
ja sej nikol ne veš. pri vsaki je drugač. enim baje že takoj po prvem dnevu :sloncek: pokaže. enim nikol tud med:nosecka: enim na prvi dan izostanka :hudicek:..
Čakajmo pa bomo videle!
Ene imajo znake druge spet ne.. Očitno res nobena stvar ni 100% zanesljiva.
Seveda obstaja več možnosti če imaš več nosečniških znakov, ampak če jih nimaš se ta možnost tud ne izključuje.
Pozdravček,
Tadeja.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prehitro
3.12.2004 12:55:11   
Tejčika
JA, TUDI MIDVA SVA PRIDO DELALA,..ZDAJ PA BOMO VIDLI KAJ BO,...PONAVADI IMAM TOČNO M, TAKO DA UPAM, DA JE JUTRI ZAGOTOVO NEEEEEEEE BO!

:sloncek:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prehitro
3.12.2004 12:56:29   
pupika
Žužu me smo bile na istem, tolko punc nas je bilo ko nam je zamujala že par dni, pa nam je pokazalo negativno, danes zjutraj sem končno zagledala dve črtici ampak tista je bila malo bolj rahla. Pa sem šla danes do G, pa mije tam sestra naredila test, pa mije rekla, da nisem, in da naj še malo počakam, in če M še do nslednjega ciklusa ne bo, naj pokličem.

Tako, da je še vedno upanje, dokler je ni, si lahko kar vesela.

Lp, :rozica:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prehitro
3.12.2004 13:01:45   
baguSka
Neee..!?
A si res šla?!
Ja kakšen test ti je pa nardila? Urin al kri?

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prehitro
3.12.2004 13:03:03   
žužu
no, jaz mislim, da če na cb piše, da pokaže prvi dan izostale menstruacije, jaz sem ga pa naredila 5 dni prehitro, potem ni še 100%, a ne punce?

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   prehitro
3.12.2004 13:03:23   
baguSka
Sploh ne morem verjet kako ti je rekla!!!
Lahko bi ti vsaj rekla da ne ve, ne pa da nisi.
Grda grda G.! Sej ne more vedt kr tko, če pa še nisi dobila M.
Poljubček,
Tadeja.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   prehitro
3.12.2004 13:08:36   
baguSka
žužu ti kr še mau počaki. pust tisto kar tam piše. res je đe prekmalu. za ene ne za ene pa ja tko k sm napisala. vse je odvisno od tega kok imaš v sebi nosečniških hormonov če jih imaš. ene zgleda da jih dobijo takoj, ene pa sploh ne. tko da se sploh ne čudm k ene praujo da celo nosečnosti nimajo nobenih posebnih znakov (slabost, boleče prsi, lakota..).

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   prehitro
3.12.2004 13:09:12   
pupika
Ja, naredila mi ja pa test z urinom, sem bila tako jezna na tole M, ki je še vedno ni in na tale jutranji pozitivni test.

Nič mi ni jasno, kako kaj stvari stojijo, ampak občutki so pa dobri, tako da še kar vedno po tihem upam.Ne vem pa s čim je delala test, ker mi ni povedala, sedaj moram pa spet čakati do božiča, ravno na božični večer bi jo zopet morala dobiti. Samo meni je čudno saj ne morem bit 50 dni brez M.

LP, :kuza::kuza:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   prehitro
3.12.2004 13:12:49   
baguSka
Sej pravm da je tale tvoja G čist mau čudna. A zdej boš pa 50 dni doma brez M čakala in ji šla nato povedat da je še ni?! Grr kok me to razjezi.
Hvala bogu če je še kej kmau ne boš dobila da boš sama nardila še en test al pa dva..
Sicer sm pa slišala, da majo une tm tud čist iste teste za urin kot so CB pa BC. Tko da se ti nč ne sekiri.
Ravnej se po občutku!
Sm s tabo in tud jst jo še vedno ne čakam..

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   prehitro
3.12.2004 13:17:10   
žužu
oh, ko bi nam vsaj uspelo. jaz sem že čist zmešana od tega.
pa imam že dva, pa se obnašam, kakor da bi delal prvega. je res, da si vsakega želiš enako močno, pa naj bo prvi ali tretji.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   prehitro
3.12.2004 13:23:07   
pupika
Žužu upam, da ti bo uspelo, držim pesti zate.:zajcek:

Baguska, ko bi vsaj lahko prišla do Ginekologinje, ampak to je bila sestra, saj najprej ni bila prijazna, potem pa. Samo meni ni jasno kako ona lahko kar tako ve, če mi je še v zadnjo ko sem bila na pregledu Ginekologinja rekla, da je možno, da nimaš dovolj nosečniškega hormona in me je še poleg pregleda dala na odvzem krvi.

Sestre so pa vedno take, ker so po moje že naveličane delati.

lp, in hvala ti:rozica::rozica:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   prehitro
3.12.2004 13:30:11   
Sugy
pupika, a pol je to kao za njih normalno, da M ni dva ciklusa?? čudno, res.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   prehitro
3.12.2004 13:36:48   
pupika
Ja zgleda, da je za sestre to čisto normalno. Za G vem da že prejšnič ni bilo normalno, ker sem joimela samo dva dni. Malo bom še počakala par dni, pa bom poklicala, pa se bom naročila.Ker meni to že sedaj ni normalno, čudno mi je da sestra tega ne ve, da je možno, da si noseč in da nimaš dovolj hormonov.

Aja mi je še rekla, da mi ni treba takoj priletet k G, ko bom zanosila.

lp, :rozica::rozica:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   prehitro
3.12.2004 13:39:50   
baguSka
SEJ SPLOH NE MOREM VERJET DA TUD TAKE SESTRE OBSTAJAJO!?!?!?!?!?!?!?!?
TO JE PA NORO!!!!!
Kje pa je to blo?
Ta ja pa očitno mela dons slab dan al ji pa mož ni dau, al jst ne vem no..
Svašta res!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   prehitro
3.12.2004 13:44:48   
Sugy
??
no, pa tudi mene zanima kje imaš ginekologa??

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   prehitro
3.12.2004 13:47:24   
pupika
Ja sej vem ja. Upam da bo boljše, potem sem ji pa rekla, da načrtujem že 4 mesece, pa je rekla, žal niste. Ne morem verjet, na podlagi česa ona to meni, če pa mi je samo test z urinom naredila.

Dobro, saj mislim, da je brez veze, da se sploh obremenjujem z njo, ker nima smila in sem potem samo še slabše volje. Ko pa izvem kaj več, pa vam bom sporočila.

Zaenkrat vam hvala za vso podporo.
lp, :rozica::rozica:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   prehitro
3.12.2004 13:54:09   
baguSka
PUPIKA ME NAVIJAMO ZATE IN ZA TVOJO PIKICO! Un sestra pa nej gre domou slabo voljo zlivat.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   prehitro
3.12.2004 14:00:04   
baby23
Pupipa: tudi jaz sem imela M samo dva dni, potem pa par dni samo izcedek, ki je bil vsak dan svetlejši. To je meni zelo zelo sumljivo. Z mojo M je bilo vedno vse v najlepšem redu, nikoli ni zamujala, ko pa je že prišla je imla na sebi rdeč plašč. :)-

Sedaj, ko sem se končno sprijaznila da ta mesec ne bo nič z :duda:, so me začele bolet prsi in občasno mi je slabo. Pred parimi minutami sem začutla bolečino v jajčnikih. Kot da bi me nekdo v živ mozek j.....:hudicek:!!
Aja, meni je Romed test pred enim tednom pokazal rahlo drugo črtico, ko sem ga delala drugič pa ni bilo nič.
Pa še nekaj sem se spomnila: moja frendica je pri 15-ih zanosila. Ker se s tem dejstvom nikakor ni želela sprijazniti, je čakala 3 mesece, dokler ni šla na splav. Znaki: 2x je dobila M in to točno na tak način, kot sem opisala svojo zgoraj. V zadnjem mesecu pa ji je bilo tudi noro slabo.

NO, jaz sploh več ne vem kaj naj še rečem........:zmeden:

Lp

Baby23

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   prehitro
3.12.2004 14:11:39   
pupika
Baby23 mene so tudi tip preden naj bi dobila prse bolele, je pa zanimivo, da so se mi kolobarji okrog bradavic povečale. Tako, da jaz mislim, in upam zate da si srečka:nosecka:.

Meni je pa še to bolj zanimivo, ker jaz M sploh še nisem dobila, samo rjavi izcedek sem imela, ampak čisto malo kapljico. No če ne bi imela tega izcedka, bi še mogoče rekla, da nisem, ampak to bi lahko bila vgnezdena.

Kdaj jo ti ne pričakuješ Baby.

Baguska hvala ti, poročaj kako je kaj pri tebi stanje.
:kuza::kuza:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   prehitro
3.12.2004 14:15:30   
baby23
PUpika: jaz sem jo že dobila v soboto. Vendar to sploh ni bila prava M; prvi dan je bilo res močno rdeče, potem pa samo rjavo nekaj dni.

Tudi meni so se kolobarji okrog prsi povečali in potemnili, kot da bi jih nekdo z rjavih flomastrom obrobil :)-

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?