|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehodno?
28.8.2007 10:02:22   
smigli
Moj sine (14 mesecev) je zadnji mesec neznosno siten, trmast, jokast, želi si samo moje bližine, boh nedaj, da ga odložim iz naročja. Noče bit v vozičku, se meče levo in desno, da ga komaj pripnem,pa se mi je že izmotal tako, da je vn padel (medtem ko je bil že pripet s tritočkovnim paskom). Kamorkoli grem z avtom, ga komaj spravim v stolček, se zvija in kriči, potem pa se celo pot do cilja dere, da je joj. O previjanju sploh raje ne povem, ker je eno samo kričanje in zvijanje, kljub temu da ga probam zamotit na vse možne načine. Hranjenje je sploh ojoj, ker hrana leti po celi kuhinji, kar koli mu ponudim izpljune al pa niti ne poiskusi. Ne je skoraj ničesar, ne sadja, ne zelenjave, ne mesa. Živi skoraj samo od goveje juhe al pa zelenjavne juhe.
Z njim se veliko ukvarjam, bereva knjigice, se skupaj igrava, hecava, vse kar delam mu razlagam, večji del dneva preživiva zunaj, skratka je otrok, ki mu pozornosti ne manjka.

Zanima me, če je to samo obdobje, če ima še kdo take težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehodno?
28.8.2007 10:21:31   
mojsoncek
prehodno, prehodno... bolj ko ne smo vsi na istem, eni malo bolj, drugi pa malo manj intenzivno... tudi mi se cakamo, da "mine".

se en link do nedolgo nazaj odprte teme: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1788770
pa se polno jih je user posted image


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehodno?
28.8.2007 10:28:22   
NATALIJAS
Pri nas je enako, zdaj že kakšen teden ostanemo samo pri juhi.
Upam, da bo minilo.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehodno?
28.8.2007 10:32:12   
smigli
Hvala, sm pa šele sedaj vidla, da imajo predhodnice že obdelano podobno temo.
Upam, da je res prehodno, ker moji živci so ohjoj, na koncu user posted image .

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehodno?
28.8.2007 10:57:31   
piščanc
vsak zakaj ima svoj zato. prehodno bo samo, če boste našli vzrok ali vsaj kaj spremenili, da se bo otrok naučil kaj ja in kaj ne.

samo od sebe gre lahko na slabše ali na boljše. poizkusi najti vzrok: bolezen, uveljavljanje svojega jaza... in se mu malo prilagodi. se pa to imenuej vzgoja in nikoli ne bo popolna

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?