|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrambene motnje
21.11.2008 11:37:12   
mojamura
Vse ki smo na tem forumu si več ali manj želimo shujšat. vendar moramo tudi to željo po manj kg, držati pod ndzorom, da se nam ne zgodi nekaj takega, kot na tem linku :

http://www.genspot.com/ShowVideo.aspx?video_id=3018

pa je to sporočilo, ki ga mediji, družba, starši, šola in še kdo daje našim otrokom?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 11:57:41   
pob@linček
Ze grem po cokoladouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 12:04:49   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: pob@linček

Ze grem po cokoladouser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 13:01:27   
Petr_a
Jaz pa nimam čokolade ,a niste mogle biti tiho user posted image

No,to je itak bolezen

Ah,sama menim da so večina krivi starši,ker se ne pogovarjajo z otroci in si zatiskajo oči.

me pa tudi moti,ker večina vse suhe ženske meče v isti koš za anoreksičneuser posted image
Kot mene recimo,že pediatrinja mojih otrok   mi je rekla,da se boji zame,ker sem baje anoreksična in če potrebujem pomoč user posted image

Eni imamo nesrečo in se ne moremo zrediti in tudi iz neznanih razlogov teža ostaja ali pa gre dol
Sicer pa nihče ni s sabo zadoovljen,močnejše ženske hočejo shujšati,suhi pa se rediti kot pujski :))

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 13:13:32   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Jaz pa nimam čokolade ,a niste mogle biti tiho user posted image

No,to je itak bolezen

Ah,sama menim da so večina krivi starši,ker se ne pogovarjajo z otroci in si zatiskajo oči.

me pa tudi moti,ker večina vse suhe ženske meče v isti koš za anoreksičneuser posted image
Kot mene recimo,že pediatrinja mojih otrok   mi je rekla,da se boji zame,ker sem baje anoreksična in če potrebujem pomoč user posted image

Eni imamo nesrečo in se ne moremo zrediti in tudi iz neznanih razlogov teža ostaja
ali pa gre dol
Sicer pa nihče ni s sabo zadoovljen,močnejše ženske hočejo shujšati,suhi pa se rediti kot pujski :))



poznam en podoben primer moje ex sošolke, ki je mela 175 cm pa 50-55 kg....pa lahko je pojedla malega vraga (če bi recimo jat toliko in take stvari jedla kot ona, ne bi mogla skozi vrata)

smo pač ljudje različni - in prav je tako!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 13:21:01   
mojamura
anoreksija je pa res bolezen....ker to meni ni lepo:

user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 13:26:05   
Petr_a
mojamura na 172 imam 45 kg user posted image
pa naj povem,da sem se več let zelo nezdravo prehranjevala samo zato da bi se zredila,pa ni bilo efekta niti za gramček
lahko ležim in se nažiram z čokoladami in ne vem še s čim

ja smo si različni ,ampak kot pravim moti me to da smo vse suhe ženske kao  anoreksične in ne vem še kaj.Kakšne poglede jaz dobivam ko se z otrokoma sprehajam.Pa me vsi sprašujejo če sploh kaj jem.mi gre že tako na živce da odgovarjam da ne ,da živim od zraka

saj veliko pa tudi dobivam  da kaj bi vse dale da bi bile kot jaz,pa jim lepo povem,da naj si ne želijo,ker ne najdem  nobenih škornjev niti hlač ali majic ,ki bi mi zelo lepo pasaleuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 14:01:28   
mojamura
ah, da....obleke....verjamem ti, da ne najdeš kar tako vredu cunjic zase.

za vse ostale opazke pa se ne zmeni....bodi takšna kot si. glavno je da sam sebe sprejemaš pa pozitivno misliš.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehrambene motnje
21.11.2008 14:31:51   
Anonimen
No tole v reklami sploh ni tko nenavadna zgodba.

Ena izmed treh deklet/žensk ima simptome anoreksije ali bulimije. Ja, vir takega čustvenega stanja je pa v vzgoji ali bolje pomanjkanju starševske topline in komunikacije, odobravanja, potem pa tukaj še mediji navržejo svoje in supertruper je nositi oprijete kavbojke št. 20.

To je pač bolezen sodobne zahodne družbe. 60% ljudi na svetu nima hrane, izmed ostalih 40% pa jih polovica namerno strada/se prenažira/itd.

Se je pa hudo otrest anoreksije, priznam.


(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?